«Шахтар» зіграв внічию з «Утрехтом»

«Гірники» не втримали перевагу у другому таймі.

Сьогодні, 30 липня, «Шахтар» провів свій третій контрольний матч на передсезонних зборах у Нідерландах, повідомляє Укрінформ.

«Гірники» пропустили на 17-й хвилині від Редана, проте до перерви відігралися зусиллями Бондаренка.

У другому таймі Криськів вивів «Шахтар» уперед, але втримати перевагу український клуб не зумів. Підсумковий рахунок зустрічі встановив Кривцов, який відзначився автоголом.

Грою з «Утрехтом» «гірники» завершили перший збір у нинішнє міжсезоння. У Нідерландах «Шахтар» розписав нічию з «Фортуною» (3:3) і поступився «Аяксу» (1:3).

Як повідомляв Укрінформ, «Шахтар» завершив сезон на першому місці та вийшов до групового етапу Ліги чемпіонів. В УПЛ 2022/23 команда Ігора Йовічевіча має стартувати 23 серпня.