«Динамо» зіграло внічию зі швейцарським «Івердоном» у контрольному матчі

Футболісти київського «Динамо» провели перший спаринг на передсезонному тренувальному зборі у Швейцарії.

Матч із місцевим «Івердоном» на міському стадіоні в Івердон-ле-Бені завершився внічию з рахунком 1:1, передає Укрінформ.

На гол півзахисника «біло-синіх» Олександра Яцика, який відзначився на 14-й хвилині, господарі результативно відповіли на 71-й хвилині.

29 червня кияни зійдуться у контрольному поєдинку з «Лозанною», 2 липня — із «Сьйоном», 5 липня — з «Янг Бойзом». На 12 липня у динамівців заплановано дві гри проти французького «Ліону».

Товариські поєдинки динамівців мають статус благодійних і відбуваються під гаслом Match for Peace! Stop the War! («Матч за Мир! Зупинимо Війну!»).

Відзначимо, що усі міжнародні товариські матчі «Динамо» проводяться з благодійною метою. Виручені кошти будуть спрямовані на вирішення найбільших гуманітарних проблем, спричинених російським вторгненням в Україну.

Нагадаємо, новий сезон «Динамо» розпочне 20 липня, коли зіграє з турецьким «Фенербахче» у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів. Зустріч відбудеться у польському місті Лодзь.