Десятирічна дівчинка вирішила почати малювати і заробила майже 2 мільйони — її картинам міг би позаздрити Клод Моне

Школярка почала малювати картини і її стиль нагадує творчість Клода Моне.

Школярка вперше спробувала намалювати повноцінну картину, і її результату могли б позаздрити професійні художники. Дівчинка не лише змогла продати своє полотно, але і отримала справжню славу, а за її роботами тепер полюють любителі живопису з усього світу. Це не дивно, адже у роботах юної художниці багато хто бачить творчість Клода Моне, інформує Ukr.Media.

Дейзі Уотт, десятирічна мешканка Великобританії, завжди полюбляла малювати, як і усі діти. Це були нехитрі малюнки, що не відрізняються високою художньою цінністю. Але все змінилося на початку 2017 року, коли у її рідних бабусі і дідуся виявили рак. Щоб підтримати близьких, дитина вирішила написати для них справжню картину.

Дівчинка намалювала на величезному полотні незабудки під небом, у якому чергуються світлі і темні мазки. За задумом автора, таке поєднання символізувало боротьбу з хворобою. Природно, що люди похилого віку були без тями від шедевра онуки. А мама художниці, Карен, попросила доньку намалювати ще одну таку картину.

Другий примірник віднесли на виставку, і за нього розгорнулася справжня боротьба. Купити полотно хотіли люди з усього світу.

Зрештою полотно з незабудками придбали за 9,5 тисячі фунтів стерлінгів, і ще близько сотні людей замовили собі невеликі копії. Відтоді дівчинка почала малювати щодня. Вона продає свої витвори мистецтва по сто фунтів за екземпляр і з 2017 року заробила близько 50 тисяч фунтів (майже 2 млн. гривень).

При цьому усе зароблене Дейзі віддає на благодійність у фонди боротьби з раком. Як і інші успішні діти, вона займається своєю справою не заради заробітку.

Уотт малює виключно квіти, використовуючи лише пензлі і фарби. Вона не створює начерки і не промальовує окремі контури — картина з'являється прямо під час написання, адже під час роботи Дейзі орієнтується на те, як лягає фарба.

Її картини не можна назвати гіперреалістичними, вони не викликають відчуття доповненої реальності, але, на думку фахівців, саме це і є їх цінністю. Полотна Дейзі здаються їм роботами самого Клода Моне, і саме тому у вузькому колі художників Уотт почали називати міні-Моне.

За словами мами дівчинки, сама школярка не бачить у своїх картинах нічого незвичайного і не розуміє цікавості незнайомців.

"Вона дуже сором'язлива і скромна, її бентежить увага, і вона не розуміє, через що весь шум", — розповіла Карен.

Мама вважає, що людям подобаються картини її доньки, тому що вони викликають у них власні асоціації, а це є властивим тільки для справжнього мистецтва.

Источник