«Шахтар» — «Ренн»: донецький клуб пройшов у 1/8 фіналу Ліги Європи — 24 лютого 2023 :: Донеччина

«Шахтар» — «Ренн»: донецький клуб пройшов у 1/8 фіналу Ліги Європи - 24 лютого 2023 :: Донеччина

Тріумф «Шахтаря» у Франції». Фото: «Шахтар»

Донецький «Шахтар» пройшов французький «Ренн» у стиковому раунді плей-офф Ліги Європи.

Сьогодні в основний час єдиний гол забив нападник «Ренна» Карл Токо-Екамбі на 52-й хвилині.

Тиждень тому «Шахтар» обіграв французьку команду з рахунком 2:1, тому гра перейшла в екстратайми.

На початку другого екстратайму Ібраїм Сала подвоїв перевагу «Ренна» (3:2 за сумою двох матчів).

Однак на 119-й хвилині гравець «Ренну» Жанюель Белосьян зрізав м’яч у свої ворота (3:3 за сумою двох матчів).

Таким чином, протистояння перейшло до серії пенальті, в якій переміг «Шахтар» з рахунком 5:4.

Суперника в 1/8 фіналу «гірники» дізнаються за результатами жеребкування у п’ятницю, 24 лютого. Початок о 14:00 за київським часом.