Збірна України здійснила камбек і перемогла Північну Македонію в кваліфікації до Євро-2024

Національна збірна України з футболу відігралася після програного першого тайму і вирвала перемогу у Північної Македонії у відборі на чемпіонат Європи-2024.

Збірна України на чужому полі здолала Північну Македонію 3:2 в 3-у турі кваліфікації до чемпіонату Європи-2024, повідомляє Укрінформ.

У складі Північної Македонії відзначилися Барді й Ельмас у першому таймі. У другому таймі збірна України відігралася зусиллями Забарного і Коноплі. Переможний гол записав на свій рахунок Циганков.

Після двох зіграних поєдинків "синьо-жовті" посідають четверту сходинку у групі С.

У паралельному матчі збірна Англії розгромила Мальту (4:0).

Як повідомлялося, у першому матчі кваліфікації до Євро-2024 збірна України поступилася Англії (0:2).