Норвежець виграв спринт чемпіонату Європи з біатлону в Арбері

Норвезький біатлоніст Ерленн Бйонтегорд здобув «золото» у спринтерській гонці на 10 км на чемпіонаті Європи у німецькому місті Арбер.

Переможець показав час 26 хвилин 39,4 секунди і не припустився жодного промаху на вогневих рубежах, передає Укрінформ.

Українькі біатлоністи цього разу виступили невдало. Андрій Доценко фінішував 41-м, Віталий Труш — 55-м, Тарас Лесюк — 56-м, Руслан Ткаленко — 61-м, Денис Насыко — 79-м, Андрей Орлик — 82-м.

Загалом у гонці стартували 123 біатлоністи.

Сьогодні на Євро також пройде жіночий спринт за участю українок Анастасії Меркушиної, Ольги Абрамової, Віти Семеренко, Юлії Журавок, Валерії Дмитренко та Анни Кривонос (106).

29 січня в Арбері відбудуться гонки переслідування, 30 січня — змішана та одиночна змішана естафети.