Ось що потрібно робити, щоб ваша дитина розуміла, звідки беруться гроші і яку цінність вони представляють

Важливі правила, як давати кишенькові гроші дитині.

Хочете, щоб ваша дитина розуміла, звідки беруться гроші і яку цінність вони представляють? Тоді просто дотримуйся нескладних правил, інформує Ukr.Media.

Вік

Кишенькові гроші повинні з'явитися у дитини в п'ять років. У цьому віці малюк вже починає розуміти час, а значить, зможе вчитися розподіляти фінанси на день/тиждень/місяць.

Сума

Виділяти необхідно одну і ту ж суму щотижня. Щотижнева сума обчислюється за вартістю бажаної іграшки поділеної на чотири тижні. Наприклад, іграшка коштує 100 гривень. Якщо поділити цю цифру на чотири, вийде 25 гривень на тиждень.

Час

Кишенькові гроші видаються регулярно. Потрібно вибрати певний день тижня і дотримуватися графіка. Врахуйте також, що додаткові гроші за домашню роботу, прибирання, похід в магазин давати не можна. Так ви вб'єте мотивацію до знань і корисної ініціативи і емоційну близькість з дитиною.

Покарання

Карати грошима не можна. Ваше завдання полягає в тому, щоб дитина навчилася з ними поводитися. Коли суму можуть забрати в будь-який момент, то розуміння і стратегії спілкування з грошима не буде.

Втручання

Не втручайся в перші витрати дитини. Пам'ятай, що усвідомлена маніпуляція з грошима почнеться тільки після семи років. При цьому якщо дитині не вистачає грошей на покупку з його грошей, то в борг давати не можна.

Заборона

Ви можете озвучувати, що дитині заборонено купувати, наприклад, чипси, колу або чупа-чупси. Але не забирайте кишенькові гроші, якщо раптом заборона порушена.