Ознаки того, що людина часто страждає від нестачі грошей — навіть якщо і отримує пристойну зарплату

Чому є люди, що живуть в достатку, а іншим не вистачає грошей.

Чи можна з якихось особливих відмінностей зрозуміти, що у людини практично ніколи не буває грошей? Крім банального, неохайного або скромного зовнішнього вигляду є ще кілька ознак, інформує Ukr.Media.

Яке виправдання у бідності? Чому є люди, що живуть в достатку, а іншим не вистачає грошей, навіть якщо отримують пристойно? На кількість купюр в гаманці впливає в тому числі вміння розпоряджатися фінансами. Навіть багач може мислити як бідняк.

Що з потрохами видає людину, яка часто страждає від нестачі грошей?

Постійна заздрість

Успішні люди не опускаються до заздрості, вони ставлять цілі і йдуть до них, а ось бідняки постійно дивляться на всі боки.

Перше, на що варто звернути увагу, — звичка заздрити. Успішні люди не опускаються до подібного, вони ставлять собі цілі, надихаючись досягненнями інших. А ось ті, хто хоче отримати все, не роблячи нічого, завжди знайдуть, чому позаздрити. Ця руйнівна емоція лише руйнує самооцінку людини. Порівнювати себе з кимось взагалі не варто, адже у кожного власний шлях до бажаного, потрібно лише знайти свій.

Імпульсивні покупки

Людина, яка вирішила накопичити певну суму, щоб комфортно почуватися між зарплатами, не стане піддаватися спокусі імпульсивних покупок. А якщо і сподобається їй щось цікаве, вона спокійно відкладе придбання бажаного, щоб її "хотілка" не позначилася на бюджеті. А ось особистості з мисленням бідняків чекати не захочуть і не зможуть. Вони будуть купувати все, навіть знаючи, що потім доведеться затягнути пояс тугіше. Це відбувається в тому числі через недолюбленість і самотність.

Придбання речей не по кишені

Купівля дорогих речей і "смоктання лапи" потім — ознака людини з мисленням бідняка.

Не тільки ознака, але і першопричина бідного способу життя — покупка дорогих речей. Хтось женеться за брендами, щоб показати достаток і похвалитися ним, тому що може дозволити. А інші — щоб хоча б здаватися такими ж успішними. Вважаючи, що саме по одягу зустрічають, вони готові спустити всі гроші на останню модель популярного смартфона або дороге плаття. А потім їздити на громадському транспорті "зайцем" і харчуватися до зарплати локшиною швидкого приготування.

Мрії про багатство

Меркантильність і мрії про одне лише багатство показують людину недалеким матеріалістом, які абсолютно не бажають розвивати духовну сторону. Такі особистості не бачать в житті нічого, крім грошей, перетворюючись в одинаків і заздрісників. Вони ніколи не радіють успіху близьких друзів або членів сім'ї, а відразу зляться, вважаючи, що тільки їм можна бути вище і краще за інших.

Економія на всьому і відсутність розваг

Не важко буде визначити бідолаху, у кого в кишенях не заваляється зайвої монетки, і стосовно розваг. Таку людину неможливо кудись запросити — вона відмовляється від пропозицій, виправдовуючись нестачею вільних грошей. В цілому особистість, яка не вміє правильно розподіляти доходи і витрати, часто економить на всьому, в тому числі і на дозвіллі.

Життя від зарплати до зарплати

Якщо людина не вміє правильно поводитися з доходами, навіть при зарплаті в сто тисяч легко виявиться без грошей в кишені.

Якщо ви живете від зарплати до зарплати, не вмієте відкладати і збирати гроші, у вас явно виражене мислення бідняка. У такій ситуації не допоможе навіть високий дохід — все одно буде постійно не вистачати. А все через те, що людина неправильно розпоряджається фінансами.

Бажання знайти спонсора і жити коштом інших

Як ще зрозуміти, що людина явно потребує грошей, хоча і приховує це? Банально помітивши, що вона намагається знайти собі заможну другу половинку. Жити коштом партнера — мрія людей, хто так і не навчився розпоряджатися фінансами і правильно організовувати власне життя. Такі особистості готові піти практично на все, аби дістати спонсора.

Перекладання відповідальності на партнера

Найчастіше така поведінка зустрічається у представниць прекрасної половини людства. Це якраз ті самі мадам, хто вічно говорять чоловікові, що той зобов'язаний їм і щось повинен. Утримувати їх з дитиною, ходити на високооплачувану роботу, розв'язувати проблеми з житлом. Навіть якщо хлопець і погодився на відносини з такою дівчиною, нічого він їй не зобов'язаний. Подібні фрази дами лише сигналізують, що вона звикла жити в бідності.

Источник