«Щасливий, що знайшов тебе»: новий бойфренд Ані Лорак розповів про почуття до неї

Обранець співачки написав зворушливий пост.

Нещодавно Ані Лорак показала всім свого нового коханого. Обранця співачки звуть Ісаак Віджраку — він живе в Іспанії на Ібіці, він — інструктор з йоги і терапевт, захоплюється філософією. Чоловік не в шлюбі, але у нього є двоє дітей, інформує Ukr.Media.

Він вже встиг поділиться у своїй соцмережі спільним фото зі співачкою і зізнатися їй у коханні. Зробив це дуже красиво і у філософській манері.

"Любов у стосунках — це найвище мистецтво… Нелегко оволодіти необхідними навичками, щоб стати художником власного серця. Але якщо ви впоралися і пройшли цей квест, потрібна людина знайде вас, притягнеться.. Щасливий, що ми знайшли один одного, моя любов Ані", — міркує Ісаак.

А Лорак в коментарях до посту відповіла: «Я люблю тебе».

Нагадаємо, 14 лютого співачка вирішила відкритися і зробила зізнання. Артистка пред'явила шанувальникам нового коханого. Вона опублікувала фотографію та написала: "Блаженна любов, яка стукає у ваші двері, коли ви найменше цього очікуєте. Давайте святкувати кожну секунду… Моя любов".

Источник