Привітання з днем народження дочці

Найкращі привітання з днем народження дочці

 


З святковою датою, з днем ​​народження тато вітає від усієї душі свою маленьку дівчинку. З днем ​​народження, доча! Хочу тобі побажати, щоб твоє життя було наповнене пригодами, щоб тобі не було нудно і сумно, щоб ти ніколи не сиділа склавши руки, щоб було улюблене хобі.


Дорога донечко, найулюбленіша моя жінка, вітаю з днем ​​народження! Ти робиш мене краще, м’якше і ніжніше. Ти – джерело натхнення, моя гордість! Я бажаю тобі щастя. Завжди пам’ятай, що тато захистить і допоможе, скільки б років тобі не виповнилося.


Тобі вже ні до чого ляльки і плюшеві ведмедики, ти виросла, моя золота, у тебе зовсім інші мрії. А для мене ти завжди будеш маленькою донечкою, непосидючою і безтурботною. У цей день бажаю тобі справжнього жіночого щастя, завзятих іскорок в очах, трошки дитячої наївності і чистої віри в добро.


Обіймаю тебе) Будь щаслива в кожен день життя! Ти виросла справжньою розумницею, яка пам’ятає про сім’ю і не розучилася діяти і мріяти. Залишайся в мене завжди такою ж милою, доброю, веселою, вміє знаходити гарне навіть у дрібницях! І, звичайно, залишайся позитивної і щасливою!


Мила моя донька! Від душі вітаю тебе з Днем народження! Щиро бажаю, щоб ти не тільки в це свято, але і завжди відчувала себе коханою, оточеної увагою. Будь успішної і впевненої у своїх силах, тоді ти все зможеш перемогти! І знай: сім’я завжди поруч з тобою! З любов’ю, тато.


Дорога донечко, сьогодні найважливіший день в моєму житті — день твого народження. Твоє народження стало справжнім подарунком долі для мене. І сьогодні я хочу побажати тобі лише найкращого. Нехай твої очі світяться від щастя, адже для мене твоє благополуччя важливіше за все на світі. З днем ​​народження, моя радість!









Красиві привітання з днем народження для дочки


Дорога донечко, вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі сонячних днів, приємних дрібниць, слів найтепліших,величезного особистого щастя. Нехай все задумане у тебе збувається, завжди чудового настрою і радісних емоцій, розуміння батьків, турботи рідних та друзів.


Ось ти і виросла, моя кохана! Ще вчора була татової принцесою, а сьогодні – справжня королева, красива, розумна, обдарована в усьому. Бажаю, щоб твій улюблений дарував тобі навіть зірки з неба, завжди розумів, завжди дбав!


Я дарувати тобі готовий, мій ангел, мільйон квітів, готовий тобі я, як батько, дарувати всі зірки світу, нарешті! У день народження твій, донька, нехай мрії збуваються, нехай все те, що задумала ти, миттєво виповнюється! Бажаю вірити і любити, бажаю не втрачати надії, бажаю, щоб була ти, такий же милою, як раніше! Нехай Бог тебе в біді зберігає,своєї правицею нехай відводить він напасті!


У день народження своєї доньки дуже хочеться побажати багато важливих і потрібних речей. Радуйся, використовуй кожен момент, щоб стати щасливою. Нехай ніщо і ніколи не зломить тебе і не зможе ввести тебе в зневіру. Будь завжди на висоті. Будь найуспішнішою, перспективною, комунікабельною і гнучкою.


Моє найдорожчий скарб у світі – моя улюблена дочка, вітаю тебе від щирого серця з днем ​​народження! Найбільш незабутні події та чудеса нехай відбудуться сьогодні! нехайзбудеться в житті все, чого ти бажаєш. Нехай доля подарує тобі свою прихильність. Нехай буде вірним чоловік і люблячими діти.


Мила донечко, вітаю тебе з днем ​​народження. Дорога, я тобі бажаю світлої дороги до мрій і бажань, чудесних ідей і чудового настрою, хороших друзів і щирої любові близьких, щасливих подій і добрих емоцій.


Донечко! Я хочу побажати в цей святковий день щастя, удачі, везіння! Щоб любов постійно з тобою була! Від чистого серця бажаю тобі все, що світлого є і велика є в долі!