Молитва, яка змінить життя на краще

Вважається, що життя можна змінити на краще за допомогою щирої молитви, виголошеної з вірою.

Але щоб вищі сили відгукнулися на прохання, важливо робити це з чистим серцем і пам'ятати про церковні завіти, інформує UkrMedia.

Кожна людина мріє про більше, бажає досягти нових висот і благополуччя. Православні християни можуть попросити Господа про зміни на краще з допомогою найсильнішої молитви.

Як молитися, щоб бути почутим

Будь-які великі зміни в життя вимагають підготовки. Якщо ж ви бажаєте змінити своє життя за допомогою віри і молитви, то слід підготуватися. Налаштуватися на потрібний лад допоможе строгий піст: за день до виголошення молитви не їжте нічого м'ясного, молочного і солодкого, не паліть і не пийте алкоголь.

Змін потребують також ваші стосунки з оточуючими. Постарайтеся уникати сварок з близькими і більше часу проводбте в тиші.

На наступний день після посту виберіть час, в який вам легше зосередитися і побути наодинці з собою. Це може бути як ранок, так і пізній вечір: все залежить від вашого режиму.

Залишившись на самоті, запаліть свічку або лампаду перед вашим домашнім іконостасом. Прочитайте ваше звичайне молитовне правило, а після постійте в тиші, думаючи про тих змінах, яких ви так бажаєте.

Коли зміни постануть перед вашим внутрішнім поглядом, прочитайте текст молитви:

«Господь милосердний і довготерпимий, Господь всепрощенний і всеосяжний! Стогін під вагою гріховного тягаря перервавши, туги і розпачу кличу до Тебе! Почуй, Боже, недостойного раба Твого, зверни Свій погляд до мене і не покинь мене в пітьмі гріховній! Зглянься на слабкого раба Твого, вкрий своїм покровом і яви мені силу великої милості Твоєї, зверни очі Твої до мене, та гнівити Тебе буду боятись я, простягни руку Твою до мене, здійми з трясовини гріховної і вкажи мені шлях до світлої милості Твоєї. Господи мій, пішли Ангела Твого до мене, щоб захищав і направляв нерозумного раба Твого на шляху земному, і привів би земними справами в Твоє вічне Царство Небесне. Амінь».

Молитву можна прочитати кілька разів, і просити у Бога зміни в житті на краще. Якщо в якийсь момент ви відчуєте спокій і умиротворення, то знайте: ваша молитва почута.