Нарада. Обговорення. Дії.

Новости Херсона, Афиша Херсона, Херсон фото, Исторический Херсон, криминал. Свежая информация - живое общение!
Подписчиков: ПСУ ПО ДАСУ в області, Мышуля

Нарада. Обговорення. Дії.

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-06

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів чергову апаратну нараду
У робочій нараді брали участь заступники начальника та начальники структурних підрозділів Офісу. Розглянули три основних питання.
Згідно порядку денного, про результати роботи, плани на наступні планові періоди, проблемні питання та пропозиції щодо покращення стану роботи відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації, доповіла присутнім начальник відділу Оксана Шестакова.
Так, до мережі підконтрольних установ належить 284 об’єкти. З початку року проведено 23 контрольних заходи, за результатами яких виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 8,3 млн грн. За аналогічний період минулого року проведено 15 контрольних заходів, якими виявлено порушень на суму 7,4 млн грн.
Аудитори забезпечили відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 5,8 млн грн, що складає майже 70%. Крім того, забезпечено відшкодування за результатами ревізій минулого періоду в сумі майже 800 тис. грн.
За аналогічний період минулого року забезпечено відшкодування порушень, що призвели до втрат, на суму майже 4,4 млн грн.
До порушників фінансової дисципліни застосовано 30 фінансових санкцій, притягнуто до адміністративної відповідальності 150 посадових осіб. Направлено до суду 5 протоколів за порушення бюджетного законодавства, складених за ст. 164-12 КУпАП.
Матеріали 8 контрольних заходів передані до правоохоронних органів. Про виявленні порушення направлено 25 інформацій до правоохоронних органів. Розпочато 5 досудових розслідувань. Прийнято 30 управлінських рішень, за якими притягнуто до дисциплінарної відповідальності 29 осіб, до матеріальної відповідальності – 12 та звільнена із займаної посади 1 посадова особа.
Основними напрямами контрольно-ревізійної роботи Державної аудиторської служби України на 2017 рік передбачено проведення ревізій фінансово-господарської діяльності вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

З другого питання порядку денного наради про результати роботи сектору внутрішнього аудиту доповіла завідувач сектору Галина Лосюк.

Також розглянуто питання про роботу відділу адміністративно-господарського забезпечення та організації документообігу. Присутні заслухали доповідь заступника начальника відділу Галини Великої.
Під час наради начальник Олег Муратов заслухав звіти начальників відділів про виконання доручень, наданих на попередній апаратній нараді від 28.11.2016, а також розглянуто питання, що належать до компетенції структурних підрозділів апарату Південного офісу.
Наприкінці начальник Олег Муратов підвів підсумки роботи минулого тижня, окреслив заплановані на наступний тиждень заходи та дав низку протокольних доручень.
Прес-служба Південного офісу Держаудитслужби
Більше новин про Офіс: http://www.odoblkru.gov.ua/

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Зворотній зв’язок

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-08

Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області буде проведено
08.12.2016 року з 16.00 до 17.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 490337. На Ваші запитання буде відповідати начальник відділу контролю у соціальній галузі та культури Риженко Лариса Григорівна.

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Антикорупційний текст

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-13

Бюджетні корупціонери завдають чимало шкоди

З початку року в управлінні Держаудитслужби в Херсонській області дослідили використання державних коштів на суму 355,71 мільйона гривень. І, за повідомленнями прес-служби управління, аудитори встановили втрати фінансових ресурсів на 32,63 мільйона гривень. Зокрема фахівці виявили в ДП «Цюрупинське ЛМГ» факти неефективного витрачання 6,8 мільйона гривень. Усупереч вимогам чинного законодавства, в цьому лісогосподарстві оплатили за послуги рубок 2,45 мільйона гривень відповідно до укладених договорів, проте без проведення процедури державних закупівель.

Загалом на Херсонщині від початку 2016 року у сфері держзакупівель аудитори запобігли (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) порушенням майже на 80 мільйонів гривень. Унаслідок виявлених фінансових порушень було розірвано укладених договорів на загальну суму 17,78 мільйона гривень та скасовано торгів майже на 62,1 мільйона.

Приміром, аудитори дослідили процедури відкритих торгів, здійснених КУ «Горностаївський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» щодо закупівлі кам’яного вугілля на загальну суму 1,4 мільйона гривень. При цьому аудитори не отримали переконливих даних щодо об∂рунтованості нової ціни за одиницю товару.

За результатами досліджень, фахівці надали 25 пропозицій об’єктам аудиту, з яких 23 враховано. Відтепер зокрема районні водгоспи націлені на ощадливе витрачання і бюджетних коштів, і паливно-енергетичних ресурсів насамперед шляхом встановлення багатотарифних лічильників електроенергії. Завдяки тільки одному такому ефективному управлінському рішенню в регіоні отримано значну економію коштів державного бюджету — 2,86 мільйона гривень. Дякуючи зусиллям аудиторів, економічний ефект від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів (у тому числі проведених у попередні роки) — 24,15 мільйона гривень.
«Урядовий кур’єр», 06.12.2016

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Аудиторський захід

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-28

Херсонський Таврійський ліцей мистецтв порушив фінансову дисципліну на понад мільйон гривень

Прес-служба Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради (далі-Ліцей) аудитори виявили порушення бюджетного законодавства і ряд порушень законодавства з фінансових питань за період з 01.06.2008 по 01.09.2016.

Аудитори встановили суттєві порушення щодо обліку благодійних внесків, наданих батьками учнів. Зокрема, упродовж 2010-2013 років не оприбутковано надходження готівки від благодійної допомоги до каси та на розрахунковий рахунок на суму 1,23 млн грн. Таким чином, витрачання коштів проведено поза казначейським обслуговуванням з порушенням вимог Бюджетного кодексу України.

Мали місце випадки витрачання благодійної допомоги на транспортні послуги без відповідного підтвердження факту здійснення господарської операції на суму 13,19 тис. грн.

У відповідності до укладених договорів Ліцей надавав приміщення їдальні у розпорядження відокремленому госпрозрахунковому структурному підрозділу даного навчального закладу. Проте, у 2012-2014 роках, Ліцею не відшкодовано витрати за спожиті комунальні послуги на організацію харчування учнів та зазначені витрати безпідставно покриті за рахунок коштів бюджету на суму 64,96 тис. грн.

Вчителі початкових класів Ліцею зайво отримали підвищені посадові оклади, внаслідок чого їм необґрунтовано нарахована та виплачена заробітна плата на загальну суму 174,09 тис. грн.

На винних осіб складено 5 адміністративних протоколів за порушення порядку організації та ведення бухгалтерського обліку.

Керівнику Ліцею направлені вимоги з усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи і управління освіти Херсонської міської ради.

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Південний офіс.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-16

Аудитори Одещини протягом 2016 року забезпечили відшкодування втрат на 30,4 млн грн

Протягом січня – грудня 2016 року фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 30,4 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 115 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 22 досудових розслідування.

У 118 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано таки заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Понад 3 млн грн економічного ефекту вдалося досягти від впровадження керівниками підприємств та установ пропозицій, які надали аудитори за результатами проведених державних фінансових аудитів.

За вчинені фінансові порушення 425 посадових особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 86 – до дисциплінарної та матеріальної, 8 осіб звільнено з посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 131 млн грн.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Олег Муратов. Нарада.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-03-03

Відбулась апаратна нарада під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова.

Керівники структурних підрозділів продовжили звітувати про результати поточних ревізій у І кварталі 2017 року.
З першого питання порядку денного доповідала начальник відділу контролю у соціальній галузі та культури Т. Чебан.
Так, у січні-лютому 2017 р. проведено 3 контрольних заходи, якими встановлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 650 тис. грн.
За аналогічний період 2016 р. працівники відділу, кількість яких складала 24 особи, провели 4 контрольних заходи та виявили порушень, що призвели до втрат, на суму 1,2 млн грн, що в розрахунку на одного ревізора відповідає показнику поточного року.
Завдяки заходам, що їх вжили аудитори, у 2017 р. відшкодовано 1,1 млн грн.
Про виявлені порушення направлено інформацію до правоохоронних органів по 2-м контрольним заходам. Притягнуто до адміністративної відповідальності 7 посадових осіб, у тому числі за статтею 164-2 – 6 осіб, за статтею 164-14 – 1 особа. Застосовано фінансові санкції до 1 установи.
Прийнято 4 управлінські рішення, за матеріалами проведених контрольних заходів розпочато 1 досудове розслідування.
В даний час завершено ревізію КУ "Одеський обласний медичний центр психічного здоров'я №3", за результатами якої встановлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму близько 850 тис. грн.
Проводиться ревізія Одеського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та аудит ДП "Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці".
Під час ревізії бюджету Овідіопольського району працівниками відділу перевіряється комунальна установа «Овідіопольська центральна лікарня». Начальник відділу розповіла про попередні результати ревізії та винесла на обговорення складні питання, що виникли під час контрольного заходу.
На І квартал 2017 року заплановано проведення аудиту КУ "Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного" та 2-х ревізій медичних закладів: КУ "Одеський обласний клінічний медичний центр" та КУ "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", розпочати які планується у березні.
На ІІ квартал 2017 року відділом внесено пропозиції на проведення 4-х контрольних заходів: 3-х ревізій та 1-го аудиту.
В наступних питаннях керівники структурних підрозділів представили свої плани на наступний період, внесли пропозиції та обговорили проблемні моменти, що виникають під час ревізій та аудитів. Олег Муратов заслухав доповіді начальників відділів про виконання доручень попередньої апаратної наради.
Також розглянуто інші питання, що належать до компетенції структурних підрозділів апарату Офісу.
По закінченню наради начальник Олег Муратов підвів підсумки роботи минулого тижня, поставив завдання працівникам Офісу на найближчий час та дав низку протокольних доручень.
Більше аудиторських новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Олег Муратов. Нарада. Завдання. Дії.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-03-06

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду
Відбулась апаратна нарада під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова. Керівники структурних підрозділів продовжили звітувати про результати поточних ревізій у І кварталі 2017 року.
З першого питання порядку денного доповідала начальник відділу контролю у соціальній галузі та культури Т. Чебан.
Так, у січні-лютому 2017 р. проведено 3 контрольних заходи, якими встановлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 650 тис. грн.
За аналогічний період 2016 р. працівники відділу, кількість яких складала 24 особи, провели 4 контрольних заходи та виявили порушень, що призвели до втрат, на суму 1,2 млн грн, що в розрахунку на одного ревізора відповідає показнику поточного року.
Завдяки заходам, що їх вжили аудитори, у 2017 р. відшкодовано 1,1 млн грн.
Про виявлені порушення направлено інформацію до правоохоронних органів по 2-м контрольним заходам. Притягнуто до адміністративної відповідальності 7 посадових осіб, у тому числі за статтею 164-2 – 6 осіб, за статтею 164-14 – 1 особа. Застосовано фінансові санкції до 1 установи.
Прийнято 4 управлінські рішення, за матеріалами проведених контрольних заходів розпочато 1 досудове розслідування.
В даний час завершено ревізію КУ "Одеський обласний медичний центр психічного здоров'я №3", за результатами якої встановлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму близько 850 тис. грн.
Проводиться ревізія Одеського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та аудит ДП "Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці".
Під час ревізії бюджету Овідіопольського району працівниками відділу перевіряється комунальна установа «Овідіопольська центральна лікарня». Начальник відділу розповіла про попередні результати ревізії та винесла на обговорення складні питання, що виникли під час контрольного заходу.
На І квартал 2017 року заплановано проведення аудиту КУ "Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного" та 2-х ревізій медичних закладів: КУ "Одеський обласний клінічний медичний центр" та КУ "Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", розпочати які планується у березні.
На ІІ квартал 2017 року відділом внесено пропозиції на проведення 4-х контрольних заходів: 3-х ревізій та 1-го аудиту.
В наступних питаннях керівники структурних підрозділів представили свої плани на наступний період, внесли пропозиції та обговорили проблемні моменти, що виникають під час ревізій та аудитів. Олег Муратов заслухав доповіді начальників відділів про виконання доручень попередньої апаратної наради.
Також розглянуто інші питання, що належать до компетенції структурних підрозділів апарату Офісу.
По закінченню наради начальник Олег Муратов підвів підсумки роботи минулого тижня, поставив завдання працівникам Офісу на найближчий час та дав низку протокольних доручень.
Більше аудиторських новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Вакансії

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-03-16

УВАГА – КОНКУРС!

Вибір кандидата на вакантну посаду - справа надзвичайно важлива і відповідальна. Конкурс необхідний для виявлення найбільш кваліфікованого й найдостойнішого з кандидатів.
Найближчим часом Південний офіс Держаудитслужби, дотримуючись принципів публічності та прозорості у своїй роботі, оголосить черговий конкурс на заміщення наступних вакансій:
- начальників відділів по взаємодії з правоохоронними органами та адміністративно-господарського забезпечення та документообігу,
- заступників начальників юридичного, організаційного, фінансового відділів,
- головних державних аудиторів.

Місце знаходження Південного офісу Держаудитслужбы: м. Одеса, вул. Канатна, 83, 9-й поверх.
Інформацію про терміни проведення конкурсу та необхідні документи можна отримати, звернувшись в кадрову службу Південного офісу Держаудитслужби по телефону (048) 722-38-64 або зайшовши на сайт http://www.odoblkru.gov.ua, розділ «Вакансії», підрозділ «Конкурс на зайняття вакантних посад», а також на сайт Держаудитслужби України (http://www.dkrs.gov.ua розділ «Інформаційний каталог», підрозділ «Конкурс на зайняття вакантних посад Держаудитслужби», «Територіальні підрозділи»).

Запрошуємо всіх бажаючих, які мають вищу освіту і бажання працювати на державній службі, подавати свої резюме на електронну адресу: doviraaudit@gmail.com

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Олег Муратов. Нарада Південного офісу.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-05-30

29 травня 2017 начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду.
У нараді брали участь заступники начальника та начальники структурних підрозділів Офісу.
Згідно з порядком денним, про результати роботи відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування доповів начальник відділу Віталій Шкурак. Так, за січень-квітень 2017 року працівники відділу провели 8 контрольних заходів: 6 ревізій та 2 аудита при штатній чисельності 9 працівників. За їх результатами виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 987 тис. грн, що складає 110 тис. грн на одного аудитора. Порівняно з аналогічним періодом 2016 року, сума виявлених порушень втричі менше. Разом із тим, в аналогічному періоді 2016-го не проводились аудити.
За січень-квітень 2017 року завершено 2 аудити, якими встановлено фінансових порушень на загальну суму близько 10 млн грн.
Використання робочого часу за звітний період складає: 64 % – на проведення ревізій та 36 % – на проведення аудитів.
Забезпечено відшкодування порушень, що призвели до втрат, у загальній сумі 909 тис. грн, що складає 92 % від виявлених. За аналогічний період 2016 року забезпечено відшкодування 677 тис. грн, що менше на 26 %.
До правоохоронних органів передано 5 матеріалів з 6 проведених контрольних заходів. За переданими матеріалами розпочато 2 досудових розслідування.
Відділом заплановано проведення ревізії Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» та ДП «Дослідне господарство «Таїровське» Національного наукового центру» інституту виноградарства і виноробства ім. В.Ї. Таїрова».
Питання, що стосуються планів на наступні періоди та пропозиції щодо покращення роботи, доповіли керівники структурних підрозділів апарату. Зокрема, правоохоронним органам передано 5 матеріалів, за якими розпочато 2 досудових розслідування.
Окрім того, Олег Муратов заслухав доповіді начальників відділів про виконання доручень минулої апаратної наради. Розглянуто інші поточні питання, що належать до компетенції структурних підрозділів апарату Офісу.
По закінченню наради начальник Олег Муратов підвів підсумки роботи минулого тижня, окреслив заплановані на наступний тиждень заходи та дав низку протокольних доручень.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Аудитори звітують за півріччя.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-07-13

За січень – червень 2017 року аудитори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат майже на 8,6 млн грн

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Протягом січня – червня 2017 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили усунення порушень, що призвели втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 8,57 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 62 управлінські рішення.
За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 13 досудових розслідувань.

У 21 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції, зокрема, зупинення і призупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За недотримання законодавства 64 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 30 – до матеріальної та дисциплінарної, 19 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 9,1 млн грн.

Окрім того, за результатами аналізу процедур публічних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) через виявлені порушення відмінено конкурсні торги на загальну суму 39,1 млн грн і розірвано договорів на суму 2,3 млн грн.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Про результати роботи державних аудиторів на Херсонщині.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-08-22

Відшкодування втрат на понад 13 млн грн забезпечили за 7 місяців 2017 року херсонські аудитори

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області протягом січня – липня 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 13,4 млн грн. Із цих коштів до бюджетів, бюджетних установ, організацій і підприємств державної та комунальної форм власності надійшло 1 млн грн. Відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 12,4 млн грн.

За результатами позапланових перевірок та аналізу процедур закупівель (без виходу на об’єкт контролю) через виявлені порушення за рекомендаціями аудиторів відмінено торги та розірвано вже укладені договори на суму 57,4 млн грн.

До порушників бюджетної дисципліни застосовано 23 заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За результатами ревізій і державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 65 управлінських рішень.

Правоохоронним органам передано матеріали 33 контрольних заходів. За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 13 досудових розслідувань.

За недотримання законодавства 73 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 7 осіб – до матеріальної. 19 осіб звільнено з посад.

До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 9,1 млн грн.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Re: Нарада. Обговорення. Дії.

Сообщение Мышуля » 2017-08-23

Привыкли все деньги отмывать. Хорошо, что увольняют. Может через несколько лет и изживет себя эта система
Аватара пользователя
Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 139
Зарегистрирован: 24 авг 2014, 14:32
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 2 раз.

Запитання - до державного аудитора.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-08-23

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області проводитиме

23.08.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряму лінію» за телефоном 0552 223874. На запитання відповідатиме заступник начальника відділу контролю у галузі промисловості, енергетики, транспорту, ЖКГ, інфраструктури, зв'язку та фінансових послуг Денисенко Вікторія Борисівна.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Про кадрові питання державних аудиторів.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-08-29

30.08.2017 року з 10.00 до 11.00 відбудеться «Пряма телефонна лінія» 0552 490424.
На запитання буде відповідати в.о. завідувача сектору роботи з персоналом Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Чікалова Вікторія Олексіївна.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Протидіють аудитори корупціонерам.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-10-12

Корупційні ризики - в полі зору державних аудиторів Херсонщини

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Херсонські аудитори вдосконалюють фахові знання на основі Антикорупційної програми Державної аудиторської служби України та її міжрегіональних територіальних органів на 2017 рік.

Заплановані заходи спрямовані на дотримання аудиторами вимог діючого антикорупційного і бюджетного законодавства

Задля дотримання вимог антикорупційного законодавства, кожний аудитор, перед проведенням інспектування, ознайомлюється зі спецобмеженнями, встановленими законами України «Про запобігання корупції», «Про державну службу» та вимог Кримінального кодексу України.

Державні аудитори задіяні і в проведенні змістовних навчань, виробничих нарад. На загальних заняттях розглядають антикорупційні теми. Приміром, неодноразово обговорюють питання про упередження та недопущення конфлікту інтересів.

Узагальнюється інформація від громадян через телефон довіри 0552 26 36 28.
Електронна адреса державних аудиторів у місті Херсоні kherson@dkrs.gov.ua

Систематичний контроль за здійсненням повноважень фахівців фінконтролю зі сторони Південного офісу Держаудитслужби триває.

Шановні громадяни! Повідомляйте про деяких посадовців бюджетної сфери, котрі виконують службові обов’язки недобросовісно, з нехтуванням вимог чинного законодавства.

Нагадаємо: від початку 2017 року, за результатами аналізу процедур закупівель (без виходу на об’єкт контролю), через виявлені порушення, за рекомендаціями аудиторів відмінено торги та розірвано вже укладені договори на суму 129,9 млн грн.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Про пряму лінію з кадрових питань

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2018-09-11

11.09.2018 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» 0552 490424.
Изображение
На запитання відповідатиме завідувач сектору роботи з персоналом Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Чікалова Вікторія Олексіївна.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.


Вернуться в Новости Херсона и сплетни

  • Реклама
Херсон 2018