Державний фінансовий контроль і протидія корупційним проявам

Куда обратиться по интересующим вопросам? Отзывы о предприятиях, банках, городских организациях

Державний фінансовий контроль і протидія корупційним проявам

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-09-12

Руйнація корупційних планів і схем
Головний стимул до корупції корупціонера - можливість отримати прибутки, зв'язані з використанням владних повноважень, а стримуючий чинник — публічне викриття і покарання.

Характерні ознаки корупційної ситуації:
• прийняте рішення, що порушує закон або із порушенням закону;
• обидві сторони діють у змові;
• обидві сторони одержують незаконні вигоди і переваги, намагаються приховати свої дії.
Корупція - протиправна і злочинна діяльність. Вона полягає у використанні деякими службовими особами їх прав і посадових можливостей для особистого збагачення, їх підкупність і продажність. До корупції може бути схильним той, хто володіє владою над розподілом якихось ресурсів на свій розсуд.
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»
Державних фінансових інспекторів
за номером у місті Херсоні 263628

Кошти. Асфальтні ревізії
У Херсоні триває дорожній «марафет». Освоєння коштів, суворий технагляд за будівництвом доріг, моніторинг якості робіт, виконаних відповідно до стандартних вимог та проектно-технічних умов, паралельно супроводжуються прискіпливим державним фінансовим «оком» та громадським контролем (виїзди журналістів і активістів разом із представниками влади по гарячих слідах на місця виконаних робіт).
Ще в 2012 році був закладений перший камінь для, як виявилося, тривалого будівництва мостового переходу через залізничні колії поблизу вулиці Залаегерсег та Бериславського шосе. Згідно з поки що не реалізованим на повну силу фінансово «загальмованим» проектом, загальна протяжність дорожнього полотна становить 2 тисячі метрів, пропускна здатність — 2 тисячі одиниць транспорту на годину.
Як відомо, бухгалтерські негаразди виникають передусім під час витрачання чималих коштів на капітальне будівництво, реконструкцію та ремонт доріг саме підрядними організаціями. При цьому нерідко профінансовані для втілення підрядниками справи, бувають завищеними на сотні тисяч гривень. Через виявлені фінансові прорахунки винуватцям доводиться відшкодовувати їх шляхом безкоштовного виконання додаткових робіт. Під час контрольних заходів державні фінансові інспектори перевіряють виконання завершених робіт з капітального ремонту окремих дорожніх ділянок. Одразу після підбору вирубок, обміру товщини шарів асфальтобетонного покриття та подальшого встановлення виду матеріалу і його характеристик отримують офіційні результати лабораторного аналізу. При цьому фактична товщина шару покриття чомусь не всюди збігається з даними відповідної інвестиційної документації та з «віртуальним» актом приймання.
Приміром, коли існує невідповідність фактичної площі асфальтобетонного покриття, товщини нижнього шару і виду застосованої суміші верхнього шару. Таким чином, офіційно доведено, що виконавці порушили державні будівельні норми. Причому деякі використані матеріали, визначені договірною ціною, взагалі не відповідають їй. Кілька років тому тільки одна підрядна організація накрутила вартість виконаних робіт загалом на 839,18 тисячі гривень!
Ось чому на всіх перевірених ревізорами об’єктах, де встановлено завищення обсягів робіт, звісно, з вини підрядників, профільні управління доріг скеровують до суду позовні заяви заради відшкодування бюджетних сум.
Леонід КАЛИНИЧЕНКО, для «Урядового кур’єра»

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Державний фінансовий контроль і протидія корупційним проявам

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-09-12

Корупціонери - вороги громади
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»
органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області
за номером у місті Херсоні 263628

Поступово, крок за кроком, держава позбавляє корупціонерів ореолу неминучості, створює і змушує працювати нормальні, некорупційні схеми взаємодії простих людей з будь-якими державними інститутами.

Громадянами повинні рухати не тільки впевненість у власній правоті, а й усвідомлення того, що чесних людей набагато більше, ніж тих, хто спекулює на власній наближеності до розподілу бюджету і використання майна.

Від кожного залежить, як швидко ми зможемо протидіяти корупційним проявам на шляху до ефективного розвитку села, селища, міста, району. Діяти разом треба жорстко та рішуче. Викорінення проявів корупції – спільне і важливе надзавдання. Лише об`єднавши зусилля, громада досягне значних результатів. Передусім заради розвитку…

Держфінінспекція в Херсонській області за вісім місяців 2016 року забезпечила відшкодування втрат на понад 10,67 млн грн
Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області протягом січня – серпня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 10,67 млн грн.
За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 18 досудових розслідувань.
До суду пред’явлено п’ять позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 12,5 млн грн.
У 25 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.
За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 54 управлінські рішення.
За вчинені фінансові порушення 108 посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності, 45 – до дисциплінарної, 12 осіб звільнено із займаних посад.
Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 933,47 тис. грн.
Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.


  • Схожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Организации города - ОТЗЫВЫ

  • Реклама
Херсон 2018