Бюджетный отдых

Все про отдых в Херсоне. Ночные клубы, парки, развлечения. Обсуждение: кафе, бары и рестораны Херсона
Подписчиков: Андриана, ЯнКа10, Светлана08, Marta_a, Vendi, Стася92, Nasreta, Grinii, Вікторія Вал.

Re: Бюджетный отдых

Сообщение Gorgof » 2017-03-29

В Крым можно съездить...
Новичок
Новичок

Благодарил (а): 0 раз.

Реклама

Сообщение Илья » 2017-03-29

Gorgof писал(а):В Крым можно съездить...

Крым не бюджетный отдых это раз. А два - там нас не ждут и нам туда не надо
Посетитель
Посетитель

Сообщение Андриана » 2017-06-11

Мы вот приехали с речки. Просто супер.

Новичок
Новичок

Сообщение Vendi » 2017-10-11

Хочу с палатками в Карпаты

Посетитель
Посетитель

Сообщение ЯнКа10 » 2017-10-13

Vendi писал(а):Хочу с палатками в Карпаты

тоже хочу, а стоит туда сейчас ехать? в такую пору (октябрь) там нормально?
Новичок
Новичок

Сообщение Светлана08 » 2017-10-20

В начале декабря были в Киеве, вместе с друзьями. Очень здорово провели время, а самое главное очень эмоционально. Планируем еще раз посетить киев до конца года, останавливаться как и прежде будем в хостеле http://www.capitalinn.kiev.ua/poisk-hostelov-v-kieve/ Нам он очень приглянулся, к тому же у нас были прикольные соседи.
Последний раз редактировалось Светлана08 23 окт 2017, 07:49, всего редактировалось 1 раз.
Новичок
Новичок

Сообщение Vendi » 2017-10-20

ЯнКа10 писал(а):
Vendi писал(а):Хочу с палатками в Карпаты

тоже хочу, а стоит туда сейчас ехать? в такую пору (октябрь) там нормально?

Холодновато но очень круто, подруга сейчас под Драгобратом на йога конференции , говорит что оооочень красиво

Посетитель
Посетитель

Сообщение Nasreta » 2017-10-31

Много где была в Украине, люблю путешествовать) Последняя моя поездка была в красивый город Харьков) Погода была уже не теплая но успели посетить много интересных мест) Перед тем как ехать нашла в интернете интересный сайт, на котором собраны все нужные места города) Пользовалась им как навигатором, нашла лучшие бары Харькова https://kharkov.media/cat/bary/ все на одном сайте. Это удобно и экономит время)

Новичок
Новичок

Сообщение Вікторія Вал. » 2018-12-06

Цієї осені вперше відвідала територію Національного природного парку "Олешківські піски". Скажу я вам надзвичайно бюджетне задоволення. Проїзд залізницею на дізелі з Раденська обійшовся у 12 грн в один бік.
Стидно, що такі краєвиди побачила майже випадково: тому що приїхали гості з Луцьку. Підготовка зайняла один вечір. Обдзвонила всіх знайомих. Ніхто не міг сказати як туди дістатися. А херсонській туроператор пропонував поїздку за небюджетним тарифом.
Тож, поїхали навмання. Туди рейсовим автобусом з автостанції (квитки брали до Маячки, проте вийшли набагато раніше). Після Олешків почала "чеплятися" до пасажирів: "Де вийти і куди йти?".
Більш-менш повну відповідь дали військові. Показали напрямок руху. Назад вже їхали залізницею.
Що вразило? Краєвиди.
По-перше, у нас є міні-"Тунель кохання". Він менший, аніж у Клевані (Рівненщина). Проте, такий самий красивий на фото.
По-друге, злиття небосхилу із барханами – це треба бачити!!!
По-третє, фракція піску. Вона відмінна від морського, річкового. Це зовсім інший пісок. Тож, у креативних магнітах, що продають у кав'ярні на вул. Суворова є сенс.
І вже на зворотньому шляху дівчата зробили кілька фото у купальниках. Це надзвичайна локація для знімання рекламних календарів. Навіть примітивна камера зробила захоплюючі знімки.

Результат - море вражень за малі гроші. Насичене спілкування у Фейсбуці: так сталося, що одна з подружок працює у міжнародному середовищі і її друзі з різних (!) континентів були здивовані, де у Європі вона таке знайшла.

Порада: з собою енергетичні батончики або замінники. Запас води. Зручне взуття. Головні убори.

Прохання – все сміття винести з собою. Будь ласка.
Бюджетного вам відпочинку.
Новичок
Новичок

Благодарил (а): 1 раз.

Пред.

• Схожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Отдых и развлечения, культурный досуг

• Реклама
Херсон 2018