Двійник Путіна розповів скільки заробляє за 10 хвилинний виступ

Гуморист заробляє великі гроші.

Гуморист заробляє великі суми, всього лише вимовляючи короткі привітання в образі президента РФ, інформує Ukr.Media.

Екс-учасник команди КВК "Незолота молодь" і резидент Comedy Club Дмитро Грачов, відомий своїми пародіями на Володимира Путіна, розкрив в інтерв'ю на ютуб-каналі "Макарена", який дохід йому приносить схожість з президентом Росії.

Гуморист розповів, що його часто кличуть на корпоративи, де він вимовляє привітання в образі Путіна. Зазвичай виступ триває 10-15 хвилин і коштує більше 200 тис рублів (70 тис гривень). Однак це не межа: одного разу пародист отримав за десятихвилинний виступ $10 тис.

При цьому життя уродженця Криму могло скластися зовсім по-іншому. У Керчі він закінчив ПТУ за спеціальністю "столяр-червонодеревник", але після йому вдалося перебратися до Москви і вступити в МДІМВ. Коли гуморист починав пародіювати Путіна, він навіть не думав, що це триватиме так довго і принесе йому гроші і славу.

"Життя здійснило два несподіваних для мене повороти. Перший — те, що я після Керченського ПТУ вступив до МДІМВ — вступав три роки, але міг і взагалі не вступити і залишитися в Керчі. А потім раптом став грати в КВК, в який не збирався, почав пародіювати президента РФ і став в цьому сенсі дуже популярний. Ким би я був після МДІМВ? Яким-то клерком. А тут ти як би президент Росії".

Источник