Медзаклади Дніпропетровщини почали отримувати партію терміналів від Starlink Ілона Маска

Медзаклади Дніпропетровщини почали отримувати партію терміналів від Starlink Ілона Маска

Це обладнання для підключення лікарень та служб екстреної допомоги до супутникового Інтернету.

Заступник директора департаменту охорони здоров'я Тетяна Квітницька розповіла про роботу медичної галузі на 25.03.2022

Медзаклади Дніпропетровщини почали отримувати партію терміналів від Starlink Ілона Маска – генерального директора SpaceX. Це обладнання для підключення лікарень та служб екстреної допомоги до супутникового інтернету.

«Починаємо переводити заклади охорони здоров’я на стабільний Інтернет. Передали перші термінали до лікарень та Центру екстреної медичної допомоги та медицини. Це тільки початок», – розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Тетяна Квітницька.

Дніпропетровщина продовжує отримувати гуманітарну допомогу. Зокрема, з Німеччини та Польщі. У медичних вантажах – операційне обладнання, розчини, антибіотики, перев’язувальні матеріали, хірургічні інструменти.

«Медична галузь потроху повертається до довоєнного режиму роботи. Мешканцям області та переселенцям в амбулаторіях надають повний обсяг допомоги – як при гострих випадках, так і при хронічних захворюваннях. Там можна зробити і необхідні щеплення», – сказала заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА.

Поліклініки закладів вторинного рівня, де приймають фахівці вузького профілю, повертаються до роботи в офлайн-режимі.

«У поліклініці можна з’ясувати, коли приймає той ти інший спеціаліст, та запланувати візит. Працюють усі центри профілактики СНІДу. Пацієнти у повному обсязі отримують антиретровірусну терапію», – додала Тетяна Квітницька.

До аптек регіону почали надходити партії «Еутироксу». Цей препарат життєво необхідний людям, які мають проблеми зі щитовидною залозою.

Джерело