Пес-сапер Патрон потрапив під ракетний обстріл під час розмінування Харківщини — Події

Пес-сапер Патрон потрапив під ракетний обстріл під час розмінування Харківщини - Події

Фото: t.me/balakleyamer

Чотирилапий сапер Державної служби з надзвичайних ситуацій, пес Патрон потрапив по російський обстріл у районі Балаклії Харківської області. Про це повідомляє пресслужба міської військової адміністрації.

– Дуже ефективно відпрацювали знову на Харківщині поблизу Балаклії. Ви знаєте, що це місто досі зазнає ракетних ударів. Так було і коли ми були там. Я почув свист і гул, але подумав, що це мої керовані збираються підірвати вибухонебезпечні предмети. Але Михайло чомусь швидко мене переніс у притулок і накрив собою, — йдеться на сторінці Патрона в Інстаграмі.

Як зазначено в повідомленні, тоді росіяни завдали ракетного удару — ракета впала поблизу місця, де був пес.

— На жаль, тоді загинула одна людина та ще 9 було поранено. Я був у укритті, мене врятував мій чоловік. Я пишу це не для того, щоб вас злякати, що міг загинути. Я пишу, щоб ще раз наголосити на чому важливо бути в укриттях і брати туди з собою своїх чотирилапих. Це рятує життя – зазначено у повідомленні Патрона.

Йдеться про собаку породи джек-рассел-тер’єр Патрона, який працює сапером у ДСНС. Він приєднався до рятувальників у віці лише 6 місяців. Нині Патрон активно допомагає виявляти та знешкоджувати вибухові пристрої, залишені російськими військовими. Цього року Патрону виповниться вже 4 роки.

Джерело