В яких випадках зелений чай може бути шкідливий для здоров’я

Чому не можна використовувати неякісне листя зеленого чаю.

Зелений чай вважається одним із найкорисніших напоїв для здоров'я. Його антиоксидантні властивості допомагають зміцнювати імунну систему та захищати організм від широкого спектра захворювань, інформує Ukr.Media.

Основні корисні властивості зеленого чаю:

  • Підвищення рівня енергії та покращення позитивного стану.
  • Уповільнення процесу старіння завдяки впливу на процеси метаболізму, а також підвищення еластичності зовнішніх тканин.
  • Зниження ризику розвитку серцево-судинних захворювань, стенокардії та артеріальної гіпертензії завдяки властивостям антиоксидантів, які знижують рівень холестерину в крові та покращують дихання серця.
  • Підтримка нормальної функції мозку та покращення когнітивних функцій, таких як пам'ять та уважність.
  • Зниження рівня стресу та тривоги завдяки впливу на нервову систему.
  • Зниження ризику розвитку раку завдяки властивостям антиоксидантів, які мають протипухлинну дію.
  • Імуностимулююча дія завдяки поліфенолам і катехінам, що містяться в чаї.
  • Зниження ризику розвитку діабету завдяки зниженню рівня цукру в крові.
  • Профілактика захворювань порожнини рота, таких як карієс та зубні відкладення.
  • Але фахівці попереджають, що зелений чай може бути і шкідливий для здоров'я, якщо він використовується у великих кількостях або якщо використовується неякісне листя. Неякісне листя може містити токсичні речовини та важкі метали.

    Також вживання великої кількості зеленого чаю може призводити до проблем із травленням, посилення безсоння, збільшення частоти серцевих скорочень, підвищення кров'яного тиску, алергічних реакцій та навіть вітамінного отруєння.

    Важливо пам'ятати, що для отримання максимальної користі зеленого чаю необхідні регулярні помірні вживання.

    Источник