Ніякого навчання у класах. Мер Харкова почав зустрічатися з батьками школярів

Фото: Харківська міська рада Перша зустріч пройшла у Шевченківському районі.

Міський голова Ігор Терехов провів першу зустріч з батьками школярів у Шевченківському районі.

На зустріч прийшли 130 чоловік. Говорили про те, як саме будуть навчатися діти в школах з 1 вересня — дистанційно чи за змішаною формою. У мерії поки що точно не мають відповіді на питання, що саме передбачатиме такий комбінований формат.

«Я знаю, що є запит на офлайн. І я повинен на нього відреагувати. Повірте, залишити дистанційку нам би було набагато простіше, ніж зараз шукати варіанти, як організувати навчання дітей за партами. Ми не можемо дати відповідь вже сьогодні, що саме передбачатиме комбінований формат, але я впевнений, що немає нічого важливішого, ніж наша спільна комунікація», — сказав Терехов.

Єдине, що пообіцяв мер, що діти точно не вчитимуться у кабінетах шкіл, допоки існуватиме загроза обстрілів міста російськими С-300.

«Ні, не буде в жодному разі! Поки зберігається можливість обстрілів з російської території міста Харкова ракетами С-300, жодного класу муніципалітетом відкрито не буде. Коли військові скажуть, дай Боже, немає питань, будь ласка! Того ж дня ми відчинимо усі школи, які збереглись», — передає слова Терехова «Медіапорт».

Поки що у школах тривають опитування щодо форми навчання. Як тільки буде зрозуміло, скільки дітей хотіли б навчатися офлайн, у міській ради будуть думати, де і я к організувати таке навчання. Розглядається як варіант, зокрема, і метрополітен.

Такі зустрічі перед новим навчальним роком пройдуть у всіх районах.

Нагадаємо, у міськраді стверджують, що у них готові понад 100 шкіл з найпростішими укриттями, аби прийняти дітей. Але начальник ХОВА Олег Синєгубов переконував, що Рада оборони Харківщини дозволила заняття тільки у школах із сертифікованими сковищами. Таких, за його словами, у Харкові немає.

Джерело