Олена Шоптенко показала, як разом з сином вчиться кататися на лижах

Хореограф поділилася першими успіхами хлопчика.

Олена Шоптенко показала, як зараз виглядає її 4-річний син, інформує Ukr.Media.

Відомий український хореограф Олена Шоптенко, яка в 2006 році в парі з Володимиром Зеленським виграла перший сезон «Танців з зірками», поділилася рідкісними кадрами з сином Олексієм. На своїй сторінці в Instagram зіркова мама показала, як вона разом зі спадкоємцем вчиться кататися на лижах.

Танцівниця зізналася, що тільки в 35-річному віці вирішила опанувати цю навичку так, як раніше оберігала ноги для виступів на паркеті. Олена зазначила, що не хотіла б, щоб її син, як вона, боявся лиж в дорослому віці. Тому взяла 4-річного хлопчика з собою на уроки з цього зимового виду спорту і зняла його перші успіхи.

"Мені з дитинства постійно говорили "берегти ноги", так що тільки в свої 35 я зважилася вперше встати на лижі. Це сміливо, враховуючи, що всі сенситивні періоди вже давно завершилися. Це один із тих страхів, які я автоматично забрала з собою у доросле життя і думаю, що навіть передала б своєму синові. Але позбавлятися від своїх "це не для мене" тепер стало набагато простіше через розуміння, що часу на те, щоб "відкласти" може і не бути. Всі українці за одну ніч знайшли це усвідомлення", — написала Шоптенко.

Источник