Кремль «відморозився» на рахунок Суровікіна

Кремль "відморозився" на рахунок Суровікіна

Сергій Суровікін може знаходитися у СІЗО вже кілька днів

Дмитро Пєсков ухилився від відповіді на питання, чи президент Володимир Путін продовжує довіряти Сергію Суровікіну.

У Кремлі не коментують події навколо генерала армії Сергія Суровікина – заступника командуючого російськими окупаційними військами в Україні. Про це сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков на брифінгу у четвер, 29 червня.

«Ні, на жаль, ні. Я рекомендую вам звертатися до міністерства оборони, це – прерогатива міністерства», – сказав він журналістам, відповідаючи на запитання, чи може він прокоментувати інформацію про те, що Суровікіна відправили у відставку.

У Пєскова також поцікавилися, чи президент Володимир Путін продовжує довіряти Суровікіну.

«Тут йдеться про те, що він верховний головнокомандувач, і він працює з міністром оборони, з начальником Генштабу. Щодо вже структурних підрозділів усередині міністерства, це я прошу вас звертатися до міністерства», – відповів представник Кремля.

На уточнююче питання, де зараз знаходиться генерал Суровікін і чи підтверджуються відомості про його арешт, Пєсков сказав: «Тут мені нема чого додати до того, що я вже сказав на цю тему».

Журналісти також попросили Пєскова прокоментувати, чи Кремль вважає за необхідне знімати з посад силовиків, які спілкувалися з керівником ПВК Вагнер Євгеном Пригожиним і мали з ним якісь зв’язки. На це Пєсков сказав: «Це абсолютно не моя прерогатива це питання. З цієї теми мені більше нема чого сказати».

Також речник Кремля заявив, що він не знає, де зараз перебуває Пригожин.

Нагадаємо, за даними деяких «воєнкорів» Сергій Суровікін перебуває в СІЗО Лефортово з 25 червня. А американська розвідка вважає, що генерал Суровікін знав про плани Євгена Пригожина щодо військового бунту. І цим пояснюється той факт, що Пригожин залишився живий.

Разом з тим Суровікін звертався до «вагнерівців» із закликом зупинитися.

Джерело