Українська співачка Оля Полякова вперше назвала свій справжній вік

Артистка пояснила чому його приховувала.

Виконавиця вперше озвучила свій справжній вік. У програмі "Дорослі дівчатка", яку Оля Полякова веде спільно з Машею Єфросиніною, артистка наважилася назвати свій вік, інформує Ukr.Media.

Ольга зізналася, що їй насправді 43 роки, а не 38, як раніше говорили ЗМІ. Коли Єфросиніна розповіла, що чогось домоглася у свої 42 роки, то Оля додала, що їй 43.

"Ми з тобою одного року, але я за тебе трохи старша. Я ніколи не говорила про свій вік, а тепер це роблю. Так як для мене ці речі були важливі. Мені завжди здавалося, що я ось так ось виглядаю і ніхто мені не дає мій вік, то я чому повинна його називати", — каже Ольга.

Вона додала, що не розуміла, чому так відбувається, а тоді знайшла причину:

"Я розуміла, що мені коли виповнилося 30 років, я нічого не досягла. Я була ніким, але вже років 15 працювала, як проклятий кінь. Це нікому не було потрібно. Мої пісні слухали виключно мої родичі. Кліпи, які я знімала, на гроші свого чоловіка, дивився тільки він. У 30 років у мене був величезний день народження, на якому нарешті опинилися ЗМІ. І ось вони у мене запитують: "Скільки вам років?". А мені на той момент здалося, що в 30 років бути починаючою зіркою і співати нехитрі пісеньки це якось вже соромно. Тому я сказала, що мені 25. Відтоді мені всі ЗМІ приписали вік на 5 років менше".

Знаменитість зізналася, що коли в позаминулому році в "Вікіпедії" з'явилася справжня дата її народження, яку ніяк не можна було прибрати. Для Полякової це стало справжньою трагедією.

"Я плакала, як-ніби хтось помер. Мені здавалося, що це дуже ганебно. Тут ще навалилося, що я стільки багато часу брехала. Мені було дуже соромно, що я це приховувала".

Зі слів артистки, коли почалася війна, вона свій вік приховувати перестала.

"Напевно, коли почалася війна, ми втратили свої життя, свої кар'єри і в порівнянні з цим, якісь цифри в паспорті — це така херня. Я нарешті кажу спокійно про те, що мені в січні виповнилося 43 роки".

Источник