Через ці пункти в описі вакансії шукачі часто відчувають роздратування

Шукачам не подобаються певні пункти в описах вакансій.

Шлях до роботи мрії може бути дуже довгим, і причин для цього є багато. Про те, на що від потенційних співробітників чекають роботодавці, ми вже знаємо, але що ж може змусити претендента закрити сторінку з описом вакансії? У цьому ми й вирішили розібратися, інформує Ukr.Media.

Роботодавець нахвалює себе

До опису вакансії висуваються певні вимоги, щоб він був максимально ефективним. Про це багато роботодавців забувають або ж просто не звертають свою увагу. Дуже часто компанії дублюють опис з головної сторінки свого сайту, не забуваючи при цьому додавати барвисті епітети на кшталт "передова", "найвпливовіша" і т. д. Не завжди вдається перевірити достовірність такого опису, крім того, претендентів дратує відсутність важливої інформації, через яку вони й відкрили цю вакансію.

Не вказано розмір заробітної плати

Напевно, найбільш дратівливий момент, коли замість певної суми стоїть слово "питаннячка". При цьому роботодавці, які вважають за краще приховувати розмір оплати праці, складають максимально докладний список обов'язків майбутнього співробітника. У здобувача два виходи: витратити час, виконавши тестове завдання, і, можливо, відмовитися через невідповідність зарплатних очікувань, у другому випадку — просто пропустити вакансію, пошкодувавши час і сили. Іноді програє і роботодавець, і здобувач, які могли б ідеально підійти один одному, варто було лише заповнити усі поля.

Роботодавець шукає лише досвідчених фахівців

Жарт про 20-річного співробітника і 30-річний досвід іноді зовсім не здається жартом. Керівництво багатьох компаній впевнене, що молодий, але амбітний співробітник завжди програє більш досвідченому фахівцеві. У сучасному світі ця ідея не завжди відповідає дійсності, оскільки більшість молодих фахівців стежить за трендами і намагається отримувати нові знання. І, знову ж таки, роботодавець може втратити відмінного фахівця.

У описі вакансії є помилки

Здавалося б, хто звертає увагу на орфографічні помилки в описі вакансії? Досить багато людей. Причому найгірше, коли помилки наявні у описах вакансій від видавництв, ЗМІ та інших представників гуманітарних сфер. Іноді кілька помилок можуть змусити здобувача закрити сторінку з цікавою вакансією.

Источник