Даніель Салем оголосив про розлучення з дружиною Марією після 17 років шлюбу

Ведучий та боєць ЗСУ розсекретив причину розлучення.

Відомий український ведучий, актор та ресторатор Даніель Салем повідомив шанувальникам, що він та його дружина Марія розійшлися після 17 років шлюбу. В ефірі нового випуску програми «Неймовірна правда про зірок» 39-річний учасник «Танців зі зірками» та «Голосу країни» зізнався, що документи на розлучення подали ще до вторгнення, проте через бойові дії процес було відкладено, інформує Ukr.Media.

«Ми зараз проходимо процес розлучення. Це було до повномасштабного вторгнення. Заява була подана, але через те, що сталося, вона була поставлена на паузу, не час було про це говорити. Можна сказати, що зараз ми проходимо цей процес», — зізнався Салем.

За словами зірки, його було «мало у стосунках», проте він завжди добре виконував роль батька. Даніель і Марія мають 8-річну доньку Санта-Луна. Також він зазначив, що ще однією причиною розлучення можуть бути ревнощі з боку дружини.

«У самих відносинах, думаю так (було мало — ред.) у родині — ні. Навіть Маша каже, що сім'ї завжди є. Я виконую обов'язки. Я вважаю, що в них має бути все. Важливо, що один бажає іншому щастя. Найголовніше, що є — це Луна», — поділився Салем.

Источник