Микита Добринін — не Микита! Телеведучий назвав своє справжнє ім’я

Виявляється, популярний радіоведучий давно придумав собі псевдонім.

Популярний радіоведучий і головний герой проекту "Холостяк" 9 сезон Микита Добринін — не Микита. Екс-головний редактор чоловічого журналу XXL назвав своє справжнє ім'я.

У п'ятницю в ефір вийшов 9 випуск проекту "Холостяк" 9 сезон від 03.05.2019. Фінал випуску виявився досить несподіваним, адже шоу покинула учасниця, яку з першої вечірки дівчата вважали однією з фавориток головного героя. Але ще випуск запам'ятався несподіваним зізнанням. Микита Добринін розповів, що носить псевдонім, і назвав своє справжнє ім'я, інформує Ukr.Media.

Під час тет-а-тету з учасницею Дашею, дівчина розкрила Холостяку свою таємницю, зізнавшись, що змінила прізвище з особистих причин:

"За паспортом у мене Матюнина, але я її не сприймаю. Я придумала собі псевдонім Квіткова та вже 10 років з ним."

Дівчина запитала головного героя шоу, не замислювався він колись про зміну імені, на що чоловік зробив сенсаційне зізнання. Виявляється, справжнє ім'я Микити Добриніна — Влад Вакулович.

Причиною зміни імені послужив прихід чоловіка працювати на радіо, де його співведучого теж звали Влад. Було вирішено взяти яскравий псевдонім, який запам'ятовується. На нове ім'я Холостяка надихнув герой казок, богатир Добриня Микитич. Так Влад Вакулович став Микитою Добриніним.

Источник