Привітання з днем народження тьоті

Красиві привітання з днем народження тьоті від племінниці


Вітаю тебе з днем твого народження, моя улюблена тітонька. Всі побажання вже сказано, але я хочу додати до них частинку свого серця. Ти ж знаєш, що воно завжди належало й належатиме тобі, моя дорога. Нехай на твоєму обличчі ніколи не проллються сльози горя, образи і жалю. Живи завжди в щасті і радості.


Мила, добра жінка, берегиня домашнього вогнища, і просто чудова – ці слова я кажу про своїй чудовій тітоньці, у якої сьогодні велике свято – день народження! І я хочу вам побажати ніколи не сумувати, завжди вірити в чудеса адже вони бувають!


У нашій родині сьогодні дуже велике свято – ми святкуємо день народження моєї улюбленої тітки. Я дуже хочу побажати їй миру і благополуччя. Нехай її успіх затьмарить всіх в окрузі. Нехай її таланти і майстерність будуть відомі всьому світу. Нехай промінчики її добра змінять цей світ в кращу сторону. Вона як ангел, — осяює всіх навколо.


Улюблена тітонька, з днем ​​народження! Бажаю тобі радісних і несподіваних посиденьок, любові дітей і близьких, жіночого щастя і скоріше поняньчитися з онуком. Бути наймолодшою ​​і красивою бабусею.


У тітки нині іменини, їй привітання і пиріг, галявина смачно по квартирі, делікатес вже готовий! Всього тобі – удач і світла, ще й світу, і добра, спасибі за твої поради,за дар сердечного тепла!


Тітонька, кохана, твоя посмішка на обличчі – кращий спосіб підняти на настрій. Адже ти – супер позитивна людина! Так нехай же всі проблеми, просто заблукають, намагаючись знайти до тебе дорогу!


Для тебе, тітонько, сьогодні такі побажання: сяючого сонця тобі, теплого піску на пляжі, прозорої води в морі, смачного коктейлю, відмінного співрозмовника, веселого проведення часу, фінансової стабільності, впевненості в собі!


Гарні привітання з днем народження для тьоті


Для тебе, тіточко, сьогодні такі побажання: сяючого сонця тобі, теплого піску на пляжі, прозорої води в море, смачного коктейлю, відмінного співрозмовника, веселого проведення часу, фінансової стабільності, впевненості в собі!


Улюблена моя тітка, я вітаю тебе з днем ​​народження! Я дуже рада, що ми з тобою не просто родичі, а й справжні подруги! Я хочу, щоб і через багато років ми були б такими ж близькими людьми! Я бажаю тобі завжди відчувати мою любов, повагу і теплоту, як я завжди відчуваю твою підтримку!


Хочеться привітати вас тітонька, з днем ​​вашого народження! Днем, коли ви народилися, і світ як ніби став яскравішим! Нехай всі ваші мрії, які ви так давно обдумали, збудуться незабаром. Хай щастя оселиться у вашому домі, а радість стане з вами сусідкою! З Днем Народження Вас!


Мила тітонька! Дуже ціную тебе, як чудову людину, який зіграв у моєму житті значну роль. В твій День Народження я хочу побажати тобі зберігати свою неповторність і красу протягом усього життя і не втрачати свого чудового життєлюбства. Спасибі тобі за доброту і материнську турботу, які ти дарувала мені поряд з моїми батьками.


Дорога тітка! Хочу побажати тобі в день народження виконуються мрій, самовідданих друзів, сімейної підтримки і поваги, довіри. Бажаю невимовного щастя, щоб любов і тепло завжди жили в твоєму домі і в серці! Квітучої краси і молодості, нових знань і завжди взаємних почуттів!


Сьогодні твій день народження, улюблена тітка. Мені дуже шкода, що я не можу бути поруч з тобою в такий чудовий вечір. Я шлю тобі всю свою любов і найкращі побажання, сподіваючись, що у тебе буде відмінний день. З днем народження!