Діалог з городянами

Подписчиков: ПСУ ПО ДАСУ в області, Полина88

Діалог з городянами

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-08

ПРОТИКОРУПЦІЙНІ РІШУЧІ ВЧИНКИ
«Телефон довіри» Держаудитслужби в Херсоні – 0552 26 36 28
Аудитори разом із правоохоронцями протидіють проявам хабарництва, корупції, розкраданню бюджетних коштів. Спільні завдання - припинення корупційних схем навколо розкрадання бюджетних коштів, викриття хабарників, посадовців. Сьогодні в Кримінальному кодексі є чимало статей, які прямо вказують на боротьбу із корупцією. Це і злочини в сфері господарської діяльності, і злочини проти власності, і посадові злочини, і ряд інших. Продовжується робота з відшкодування збитків у грошовому еквіваленті на сотні мільйонів гривень. Держава припиняє діяльність ряду найбільш кваліфікованих злочинних формувань, банд та злочинних організацій. До суду направляються кримінальні справи відносно тих, хто зухвало розкрадав бюджетні кошти і майно.

Управління праці та соціального захисту населення Корабельної районної у м. Херсоні ради порушило фінансову дисципліну на понад 1,5 млн грн

Аудитори встановили фінансових порушень, які призвели до втрат, на загальну суму 1,59 млн грн в Управлінні праці та соціального захисту населення Корабельної районної у м. Херсоні ради (далі – УПСЗН) за період з 01.01.2014 по 30.06.2016.

Наприклад, через недостовірну інформацію, надану до УПСЗН внутрішньо переміщеними особами про наявність у їх володінні житлових приміщень за межами окупованої території, зайво призначено та виплачено грошову допомогу за рахунок держави на загальну суму 294,36 тис. грн.

УПСЗН призначено і надміру виплачено грошову допомогу 9 переміщеним особам за наявності у будь-кого з членів сім’ї на депозитному банківському рахунку коштів у сумі, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, загалом на 99,16 тис. грн.

Аудитори встановили 5 випадків, коли УПСЗН призначило і виплатило щомісячну адресну допомогу переміщеним особам за даними паспортів, які обліковуються компетентними органами як втрачені, вкрадені або належали особам, які на дату призначення виплат померли, на загальну суму 54,61 тис. грн.

Також встановлено, що 32 переміщені особи водночас отримували зарплату, інші соціальні виплати і на тимчасово окупованій території, в районах проведення АТО, і грошову допомогу в УПСЗН. Внаслідок цього УПСЗН зайво виплачено адресну грошову допомогу загалом на 491,06 тис. грн. Керівнику підконтрольного об’єкту направлені обов’язкові вимоги по усуненню порушень і притягненню винних осіб до відповідальності.

Результати проведеної ревізії аудитори надали вищестоящій організації і направлено до правоохоронного органу.

Прес-служба управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
Последний раз редактировалось Прес-служба ДфІ 29 дек 2016, 18:26, всего редактировалось 1 раз.

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Реклама

Інтернет- далог

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-15

Протидія разом із громадянами і громадами

Брудні корупційні відкати
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри Держаудитслужби в Херсонській області за номером у місті Херсоні 263628

Публічні закупівлі, як правило, припускають вибір об'єктивно кращої пропозиції з кількох на основі конкурсу. Проте іноді окремі горе-чиновники забезпечують перемогу продавця, що пообіцяв найбільші «комісійні» («відкат») з операції. В результаті закупівлі здійснюються за завищеною ціною.

Управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м.Херсоні ради порушило фінансову дисципліну на понад 3,5 млн грн


Прес-служба управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області


Аудитори під час ревізії управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради (далі – УПСЗН) встановили фінансових порушень, які призвели до втрат, на загальну суму більш ніж 3,5 млн грн за період з 01.01.2014 по 30.06.2016.
Зокрема, УПСЗН перерахувало компенсацію за 2014 рік на загальну суму майже 3,24 млн грн 55 установам, підприємствам, організаціям за рахунок коштів, виділених у 2015 році. Проте зазначені кошти на кінець бюджетного періоду, як залишок невикористаних коштів, повертаються до бюджету.
Крім того, встановлено випадки наявності у переміщених осіб житлових приміщень, розташованих зовсім в інших регіонах, аніж на тимчасово окупованій території України, районах проведення АТО та на лінії зіткнення. Через отримання і використання недостовірної інформації про наявність житла переміщених осіб, безпідставно виплачено грошової допомоги за рахунок коштів державного бюджету на суму 187,16 тис. грн.
Також встановлено 4 випадки незаконного призначення і виплати щомісячної адресної допомоги переміщеним особам на загальну суму 14,68 тис. грн за даними паспортів громадян, які обліковуються компетентними органами як втрачені, вкрадені або належали особам, які на дату призначення виплат померли.
За допущені порушення фінансової дисципліни на винну посадову особу складено адміністративний протокол.
Керівнику УПСЗН направлені обов’язкові вимоги по усуненню порушень та притягненню винних осіб до відповідальності.
Про результати ревізії поінформовано вищестоящу організацію і правоохоронний орган.

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Далог з аграріями

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-20

Аудитори Херсонщини забезпечили надходжень до державного бюджету на понад 627 тис. грн

Прес-служба Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Зусиллями Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечено надходження коштів до загального та спеціального фонду державного бюджету на загальну суму 627,4 тис. грн упродовж 11 місяців 2016 року.

Зокрема, за результатами проведених контрольних заходів, рядом районних управлінь водного господарства перераховано до загального фонду держбюджету кошти від застосованих штрафів і пені, отримані від сільськогосподарських товаровиробників загалом на 102,2 тис. грн за несвоєчасну оплату ними послуг з подачі води на зрошення сільгоспкультур.

Також до спеціального фонду двох установ, підпорядкованих Національній академії аграрних наук України, надійшли платежі у вигляді роялті загалом на 292,0 тис. грн.

Держсільгоспінспекція в Херсонській області перерахувала до загального фонду кошти від реалізації автомобілів на суму 180,3 тис. грн.

Крім того, аудитори забезпечили спрямування інших надходжень в аграрній сфері до державного бюджету на загальну суму 52,8 тис. грн.

На постійному контролі державних аудиторів - питання щодо повноти надходження коштів до загального та спеціального фонду державної казни за результатами контрольних заходів в аграрній галузі, за кодами бюджетної класифікації, закріпленими за Держаудитслужбою.

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Цікаво

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-29

За 11 місяців 2016 року Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат на понад 569 млн грн
Прес-служба Державної аудиторської служби України

За 11 місяців 2016 року Держаудитслужба забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму 569,5 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить майже 182,5 млн грн.

Завдяки заходам, що їх вжили державні аудитори, до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств надійшло понад 126,2 млн грн. Забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму понад 443,3 млн грн.

Реалізуючи право на звернення до суду в інтересах держави, спеціалісти Держаудитслужби пред'явили 84 позови щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 45 млн грн. Пред'явлення ще 318 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та об'єктами контролю.

Від початку 2016 року Держаудитслужба перевірила майже 2,2 тис. підприємств, установ та організацій, на понад 90 % з яких виявила порушення фінансово-господарської дисципліни.

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Вітання

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-05

Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був непростим як для держави, так і для кожного з нас. Інколи здається, що сама доля випробовує український народ на мужність, силу духу, відданість мрії жити в незалежній та заможній країні. Проте впевнена, що ми подолаємо всі перешкоди, які постають перед нами.

Практично рік тому ми розпочали масштабну роботу з реорганізації нашої Служби. Оновлено її кадровий склад, проведено колосальну роботу щодо реформування та оптимізації функцій. Сьогодні ми впевнено та успішно долаємо шлях створення Державної аудиторської служби європейського типу, яка здійснює фінансовий контроль за сучасними стандартами.

Шановні друзі, нехай рік прийдешній принесе нам нові звершення, втілення планів і мрій, сповнить життя українців успіхами та мудрими рішеннями.

Щиро вірю, що 2017 рік виправдає наші найсвітліші сподівання і прагнення, принесе достаток і добробут у кожну українську родину. Нехай мир повернеться на нашу багатостраждальну землю. Нехай тепло, затишок і злагода завжди наповнюють наші домівки.

Здоров’я вам, успіхів, щасливого Нового року і Різдва Христового!

Голова Державної аудиторської служби України Лідія Гаврилова

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Закупівлі

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-06

Аудитори Житомирщини попередили порушення у сфері публічних закупівель на суму понад 22 млн грн в Північному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України
Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області протягом листопада цього року під час аналізу інформації та документів Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України попередили порушення у сфері публічних закупівель на суму 22,3 млн грн.

Так, тендерний комітет регіонального управління Держприкордонслужби під час проведення процедури відкритих торгів для закупівлі робіт із будівництва нежитлових споруд (нове будівництво, реконструкція, капітальний і поточні ремонти) із чотирьох поданих до участі у торгах пропозицій відхилив три через невідповідність вимогам тендерної документації, а пропозицію четвертого учасника взяв до розгляду.

Аудитори Житомирщини, проаналізувавши документацію тендерної пропозиції четвертого учасника, виявили, що вона також не відповідає встановленим вимогам та підлягає відхиленню, а сама процедура закупівлі – відміні.

Отже, Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області надіслало регіональному управлінню Держприкордонслужби пропозицію щодо відміни вказаної процедури закупівлі, яку воно врахувало, а процедуру закупівлі відмінило.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Діалог з аудиторами

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-10

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечило відшкодування втрат майже на 14 млн грн у 2016 році

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області протягом 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 13,73 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок державних закупівель та державних фінансових аудитів місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств і установ прийняли 83 управлінські рішення.
Через недотримання вимог законодавства 146 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 52 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 13 осіб звільнено з посад.

За матеріалами контрольних заходів вручено 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
До суду пред’явлено 25 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 14,12 млн грн.

У 28 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.
Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 933,47 тис. грн.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

На зв’язку

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-12

Про функціонування «телефону довіри» у Південному офісі Держаудитслужби
Телефон довіри є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державного фінансового контролю з громадськістю.
Основними завданнями функціонування телефону довіри є:
- надання інформації щодо повноважень Держаудитслужби;
- забезпечення оперативного реагування на порушення законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підконтрольними установами, визначеними ч. 1 ст. 2 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні»;
- виявлення фактів можливих корупційних та інших неправомірних дій (бездіяльності), рішень посадових осіб Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів при здійсненні ними своїх повноважень.

Зворотній зв'язок органів Держаудитслужби з громадськістю забезпечується за допомогою «телефонів довіри» щодня (крім вихідних та святкових днів) з 09 год. до 18 год. (у п’ятницю з 09 год. до 16 год. 45 хв.).

Звернення, отримані за «телефоном довіри», опрацьовуються та вживаються заходи відповідного реагування згідно законодавства.

Діючі «Телефони довіри»:

- Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області - 0552 26 36 28
- Південний офіс Держаудитслужби – (048) 728 36 86
- Держаудитслужба України (044) 428 38 18

За цими номерами може зателефонувати кожен громадянин області, задати питання або поінформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни.
Последний раз редактировалось ПСУ ПО ДАСУ в області 31 янв 2017, 21:29, всего редактировалось 1 раз.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Юридична робота

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-31

Державні аудитори Херсонщини подають позови в інтересах держави
Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

За порушення вимог бюджетного законодавства Управлінням застосовано адміністративних стягнень по 141 справі за результатами контрольних заходів При цьому винними посадовими особами сплачено добровільно штрафів на суму 28,44 тис. грн.

Крім того, юристами Управління подані до Окружного адміністративного суду в інтересах держави 8 позовів.

До Господарського суду Херсонської області надано 17 позовів про стягнення збитків, провадження по яким відкрито і перебувають на розгляді.

Юридична робота Управління спрямована на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів. Зокрема, юристи під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов'язків, перевіряють договірні умови, здійснюють претензійно-позовну роботу, забезпечують адміністративне провадження та виконують інші завдання, покладені на юридичну службу.

Реалізація державної політики у сфері державного фінансового контролю, а також представлення інтересів державних інтересів у судах, триває.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Юридичні питання Південного офісу

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-07

Оголошення
В апараті Південного офісу Держаудитслужби 07.02.2017 року з 10.00 до 12.00 - «Пряма телефонна лінія» за телефоном 048 722-39-85.
На Ваші запитання відповідатиме начальник юридичного відділу апарату Південного офісу Держаудитслужби Іващенко Фелікс Феліксович.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Оголошення

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-10

Шановні представники засобів масової інформації!
Запрошуємо Вас на представлення Головою Державної аудиторської служби України Гавриловою Лідією Володимирівною та начальником Південного офісу Держаудитслужби Муратовим Олегом Михайловичем начальника управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Яковлєва Дениса Томасовича.

Захід відбудеться 10 лютого 2017 року за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська 42-а, зала засідань.
Початок заходу о 14.30.

Довідково:

Державну аудиторську службу України утворено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. № 868 шляхом реорганізації Державної фінансової інспекції України.
Державна аудиторська служба України реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю через здійснення:
- державного фінансового аудиту;
- перевірки державних закупівель;
- інспектування (ревізії);
- моніторингу закупівель;
- контролю за станом внутрішнього аудиту.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 266 утворено 5 міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби. Південний офіс Держаудитслужби утворений шляхом реорганізації держфінінспекцій в АР Крим, Миколаївській, Херсонській областях та м. Севастополь.

За результатами відкритого конкурсу, проведеного Південним офісом Держаудитслужби 18 лютого поточного року у відповідності до вимог нового Закону України «Про Державну службу», переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області визначено Яковлєва Дениса Томасовича.
Більше новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Діалог з городянами

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-10

Лідія Гаврилова провела зустріч із колективом Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Сьогодні Голова Держаудитслужби України Лідія Гаврилова і начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов і начальник Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Дмитро Круковський обговорили з херсонськими аудиторами шляхи розвитку Держаудитслужби на всеукраїнському, регіональному та локальному рівнях.

Чимало уваги приділено обговоренню невідкладних заходів навколо реформування аудиторської служби, якісного виконання поточних завдань на 2017 рік, поставлених Урядом. На зустрічі окремо наголошено на впровадженні в Україні нової Стратегії управління державними фінансами на 2017-2021 роки, розробленої Міністерством фінансів України.

Крім того, обговорено низку питань щодо підвищення кваліфікації і сертифікації державних аудиторів до міжнародного рівня, поступового збільшення контрольних заходів у площині проведення аудитів, забезпеченні повноти фінансового контролю місцевих бюджетів, під час моніторингу державних і публічних закупівель.

Окрема частина розмови була присвячена підготовці та прийняттю Концепції розвитку Державної аудиторської служби до 2020 року.


Лідія Гаврилова акцентувала увагу присутніх на подальшій відкритості і прозорості Служби, тісній взаємодії з підконтрольними об’єктами журналістами, контролюючими і правоохоронними органами заради зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни у державі.

Під час робочої поїздки до Херсонщини також проведено зустріч з головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим, на якій обговорено питання подальшої взаємодії влади з державними аудиторами та відзначено високий рівень співпраці двох гілок влади – регіональної і відомчої.

Активну участь у заході брав заступник голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

У Миколаєві

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-13

Голова Держаудитслужби представила начальника Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області
Прес-служба Державної аудиторської служби України

10 лютого Голова Державної аудиторської служби України Лідія Гаврилова представила трудовому колективу начальника Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Дениса Яковлєва, якого призначено на цю посаду за результатами відкритого конкурсу.

Лідія Гаврилова висловила впевненість у ефективній роботі цього управління на чолі з новим керівником.

«Ми повинні максимально сконцентруватися на виконанні завдань, пов’язаних з фінансовим та економічним розвитком держави, – наголосила Голова Держаудитслужби. – Сьогодні державний фінансовий контроль спрямовано не лише на виявлення фінансових порушень, а перш за все на попередження цих порушень, виявлення їхніх причин, на оцінку ефективного і результативного використання та збереження державних ресурсів. Для цього ми збільшуємо кількість таких контрольних заходів, як аудити».

Лідія Гаврилова зазначила, що на сьогодні частка аудитів серед загальної кількості усіх контрольних заходів становить близько 35 %, а до кінця року – збільшиться.

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов зі свого боку зазначив, що з реорганізацією Держфінінспекції у Держаудитслужбу відбулась принципова зміна підходів до здійснення державного фінансового контролю. Відтепер Служба орієнтується на подальший розвиток попереджувального та поточного фінансового контролю, зокрема на аналіз державних закупівель та операційний аудит.

На завершення Олег Муратов запевнив Лідію Гаврилову, що Південний офіс Держаудитслужби буде виконувати всі поставлені перед ним завдання та працюватиме, як єдиний злагоджений механізм.

Довідково. Південний офіс Держаудитслужби утворений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2016 року № 266 «Про утворення міжрегіональних територіальних органів Державної аудиторської служби України» шляхом реорганізації держфінінспекцій в АР Крим, в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях та м. Севастополі.

Наказом від 07.02.2017 № 57-о Південного офісу Держаудитслужби на посаду начальника Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області за результатами конкурсу призначено Дениса Яковлєва.
Більше новин: http://www.dkrs.gov.ua

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Взаємодія

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-14

Представники Держаудитслужби вивчають європейський досвід у сфері публічних закупівель
Прес-служба Державної аудиторської служби України

Директор Департаменту моніторингу та перевірок закупівель Ірина Власенко і директор Департаменту державного фінансового аудиту окремих господарських операцій Держаудитслужби Світлана Аніщенко у складі делегації, до якої увійшли представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Рахункової палати та Антимонопольного комітету України, минулого тижня вивчали досвід ЄС щодо моніторингу та контролю публічних закупівель. Для детальнішого і глибшого вивчення особливостей європейської практики у цій сфері представники зазначених органів влади здійснили робочий візит до Республіки Польщі.

За програмою навчальної поїздки відбулася низка зустрічей із польськими колегами з Агентства публічних закупівель, Міністерства фінансів, Рахункової палати, Відомства з питань конкуренції та захисту прав споживачів, Національної палати оскарження.

Під час зустрічей були розглянуті й обговорені такі питання: система моніторингу і контролю закупівель у Польщі; відповідальність за порушення дисципліни публічних фінансів; внутрішній аудит у державних органах; змови як особливий вид порушень правил закупівель; розгляд скарг у Польщі.

Зокрема, представники польської сторони детально розповіли про свої органи з контролю закупівельних процедур та їхні повноваження, про види контролю, санкції та відповідальність за порушення, про організацію внутрішнього аудиту в державних органах та про розгляд скарг у сфері публічних закупівель.

Зі свого боку, працівники Держаудитслужби презентували польським колегам діяльність Держаудитслужби. Детальніше вони розповіли про місце й роль Служби в системі контролю за публічними закупівлями в Україні.

Українська й польські сторони визнали корисність і необхідність таких заходів та задекларували готовність до подальшої плідної співпраці у сфері контролю за публічними закупівлями.
http://www.dkrs.gov.ua

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Закупівлі

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-14

Аудитори Херсонщини попередили порушення у сфері закупівель на понад 12 млн грн протягом січня 2017 року

Від початку року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області за результатами аналізу закупівель за державні кошти, через виявлені фінансові порушення, було відмінено 12 конкурсних торгів на загальну суму 12,68 млн грн.
До найбільш розповсюджених порушень у сфері державних та публічних закупівель, яких припускаються Замовники, належать: необґрунтоване застосування переговорної процедури закупівлі та створення умов для перемоги окремого виконавця.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Справедливість

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-15

Щодо реалізації за результатами ревізії ПАТ «Укргідроенерго»

Державна аудиторська служба України на виконання рішення Вищого господарського суду України від 24.01.2017 за поданим позовом ПАТ «Укргідроенерго» щодо спростування недостовірної інформації повідомляє.

Органами Держаудитслужби протягом 2016 року проведено ревізію фінансово-господарської діяльності ПАТ «Укргідроенерго» і його 8 філій за період з 01.01.2014 по 30.10.2015, за результатами якої виявлено фінансових порушень на суму 26,4 млн гривень.

Також установлено факти неефективного використання активів ПАТ «Укргідроенерго», операції, які негативно вплинули на діяльність Товариства на загальну суму 337 млн гривень, що належно задокументовані в акті ревізії.

Зокрема, ревізією встановлено, що ПАТ «Укргідроенерго» здійснювало закупівлю електроенергії для наповнення водойм Київської та Дністровської ГАЕС за середньозваженим тарифом у ДП «Енергоринок», що значно перевищував нічний тариф, який застосовувався у попередніх періодах, та перевищував тариф для реалізації електроенергії. Через зазначене Товариством втрачено можливість заощадити майже 170 млн гривень.

Також підтверджені документально (довідки зустрічних звірок, відповіді на запити), зафіксовані у акті ревізії, факти придбання Товариством трьох трансформаторів через залучення низки посередників, через що їх вартість зросла майже на 50,5 млн гривень.

На виконання вимоги Держаудитслужби ПАТ «Укргідроенерго» забезпечило усунення порушень на загальну суму 20,9 млн грн та подало позовні заяви до контрагентів з метою стягнення коштів для забезпечення повного усунення порушень, відшкодування збитків на суму 5,5 млн гривень.

Водночас, попри вжиття заходів щодо усунення фінансових порушень, виявлених за результатами ревізії, що підтверджує їх визнання, керівництвом ПАТ «Укргідроенерго» подано судові позови щодо визнання інформації задокументованої в акті ревізії недостовірною.

Отже, вжиття заходів керівництвом ПАТ «Укргідроенерго», спрямованих на усунення фінансових порушень з одночасним зверненням до суду щодо спростування інформації про встановлені порушення і недоліки, піддає сумніву наявність державницької позиції у частині дійсного спрямування дій на законність та ефективність діяльності Товариства, підтримання іміджу і ділового авторитету підприємства.

Наявність фактів прийняття неефективних управлінських рішень та недоліків у діяльності Товариства підтверджується донині під час проведення державного фінансового аудиту окремих господарських операцій (операційний аудит). Його результати засвідчили, що порушення та неефективні дії при здійсненні господарських операцій з придбання товарно-матеріальних цінностей, робіт і послуг мають системний характер.

Для недопущення фінансових порушень керівництву ПАТ «Укргідроенерго» органами Держаудитслужби надано рекомендації щодо попередження незаконного або неефективного використання державних ресурсів на суму 53,7 млн грн та виявлено факти прийняття рішень, виконання яких призвело до втрат та неефективного використання державних коштів на суму понад 36,2 млн гривень. За наданими рекомендаціями керівництвом вжито заходів із недопущення (усунення) незаконного та неефективного використання державних ресурсів на суму 58,5 млн гривень.

Отже, фінансові порушення та факти неефективного використання активів, які підтверджено офіційними документами, є індикаторами наявності проблем у фінансово-господарській діяльності ПАТ «Укргідроенерго», інформація про які була узагальнена та оприлюднена Держаудитслужбою на засіданні Кабінету Міністрів України.
Більше новин: http://www.dkrs.gov.ua

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Новини

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-20

Представники Держаудитслужби взяли участь у обговоренні низки питань щодо законодавства з використання публічних коштів

Прес-служба Державної аудиторської служби України


Директор Департаменту моніторингу та перевірок закупівель Держаудитслужби Ірина Власенко та її заступник Любомира Лавринець 16 лютого ц.р. взяли участь у круглому столі на тему «Два роки Закону України «Про відкритість використання публічних коштів: що далі?».

Організаторами круглого столу були Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», коаліція громадських організацій та експертів «Реанімаційний пакет реформ», Міністерство фінансів України та Міжнародний фонд «Відродження».

На цьому заході було обговорено проблеми в реалізації згаданого закону та проаналізовано зміни до нього, які передбачені законопроектом № 5061.

Під час розгляду питання щодо взаємодії громадськості й контролюючих органів у сфері контролю публічних коштів представники Держаудитслужби розповіли про основні шляхи взаємодії органу з громадськістю. Зокрема, вони наголосили на значній ролі громадськості в діяльності Служби під час планування, адже Держаудитслужба отримує значну кількість звернень від громадських організацій, товариств та учасників, що брали участь в закупівлях, в яких міститься інформація про порушення об’єктом контролю законодавства у сфері закупівель.

Учасників круглого столу було поінформовано, що 2016 року сума попереджених Держаудитслужбою порушень у сфері закупівель становить 4,7 млрд грн. При цьому представники Держаудитслужби зазначили, що на сьогодні не всі замовники врахували рекомендації Держаудитслужби, адже такі рекомендації мають рекомендаційний характер, а отже, не є обов’язковими до виконання.

Крім того, Ірина Власенко зазначила, що законодавчу прогалину в частині проведення моніторингу закупівель можна ліквідувати, прийнявши законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких законів України щодо здійснення моніторингу закупівель» (реєстр. № 4738), доопрацьований робочою групою. Прийняття цього документа дасть змогу Держаудитслужбі реалізовувати покладені на неї завдання, сприятиме налагодженню партнерських відносин між Службою і замовниками та посиленню захисту інтересів держави щодо ефективного й економного використання державних коштів під час публічних закупівель. Держаудитслужба бере активну участь у роботі над цим законопроектом.

Загалом учасники круглого столу визнали, що прийняття згаданого законопроекту посилить громадський контроль за публічними коштами, підвищить ефективність їхнього використання, сприятиме в боротьбі з корупцією та збільшить довіру населення до органів влади.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Миколаїв. Земельні питання міста-сусіда Херсона

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-03-02

Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою втратив можливість отримати понад 450 тис. грн доходів від наданих послуг

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області під час державного фінансового аудиту на державному підприємстві «Миколаївський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» виявили чинники, які негативно позначилися на стані його фінансово-господарської діяльності.

Так, через неправильний розрахунок вартості земельно-кадастрових робіт підприємство втратило можливість отримати доходів на суму 457 тис. грн від наданих послуг.

Залучення субпідрядних організацій до виконання робіт із інвентаризації земель вартувало дорожче, ніж виконання аналогічних робіт власними силами, що призвело до економічно необґрунтованих витрат на суму 978 тис. грн.

Окрім того, за наявності обладнання для виконання земельно-кадастрових робіт, кваліфікованих інженерів-землевпорядників, оцінювачів та інженерів-геодезистів, а також попиту на виконання цих робіт, державне підприємство протягом 2014 – 2016 років не брало участі у державних закупівлях у сфері землеустрою, що призвело до втрати можливості отримати доходи на суму понад 1,7 млн грн.

За результатами аудиту виявлено й інші фактори ризику та надано низку рекомендацій для підвищення ефективності управління державним підприємством.
Більше новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Призначення.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-03-09

В Ужгороді відбулося представлення нового начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області
Прес-служба Державної аудиторської служби України

Сьогодні Голова Державної аудиторської служби України Лідія Гаврилова представила закарпатським державним аудиторам та фінансовим інспекторам нового начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області Володимира Бойка. Представлення нового керівника відбулося в залі засідань Закарпатської обласної ради. У заході також взяли участь начальник Західного офісу Держаудитслужби України Роман Кроляк, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль та перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто.

Під час заходу Лідія Гаврилова озвучила головні виклики, які постали перед Держаудитслужбою загалом і перед закарпатським Управлінням зокрема. Вона побажала своїм закарпатським колегам успіхів та нових здобутків на ниві державного фінансового контролю.

До цих побажань долучився перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто, який звернув увагу на потребу плідної співпраці облради з Держаудитслужбою для забезпечення дієвого контролю за використанням державних і комунальних коштів та майна в області.

Крім того, Голова Державної аудиторської служби України Лідія Гаврилова та керівництво Закарпатської облдержадміністрації провели робочу зустріч.
Більше новин про державних аудиторів: http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/index

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Одеса на зв’язку

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-03-13

В апараті Південного офісу Держаудитслужби
буде проведено 14.03.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за номером 048 722-31-80.
На Ваші запитання відповідатиме начальник відділу організаційної роботи апарату Південного офісу Держаудитслужби Леонова Інна Анатоліївна.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

До відома

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-05-22

На Херсонщині державні аудитори розглядають звернення

До Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області з початку року надійшло 8 звернень громадян, з них: 2 - колективні, 6 заяв і клопотань, 2 скарги.

Звернення громадян стосуються питань праці і заробітної плати, соціального захисту та діяльності органів місцевого самоврядування.

На 3 звернення надано роз’яснення, 2 – вирішено позитивно, 1 звернення не підлягає розгляду відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян», 2 звернення перебувають у стадії розгляду.

Згідно з Графіком особистого прийому керівництво Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області здійснює особистий прийом громадян.

З метою підвищення ефективності зворотного зв’язку із громадськістю, надання інформаційної допомоги громадянам з питань здійснення державного фінансового контролю в Управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечено функціонування «телефону довіри».

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Офіційно

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-05-25

Співчуття
Південний офіс Держаудитслужби України, Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, відомча профспілкова організація, у зв’язку з передчасною гіркою втратою колеги – Малахової Лариси Миколаївни, Почесного працівника Державної контрольно-ревізійної служби, щиро співчувають її рідним і близьким.

23 травня 2017, на 58-ому році обірвалося життя Малахової Лариси Миколаївни, завідувача сектору роботи з персоналом Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області.

Керівництво та трудовий колектив Південного офісу Держаудитслужби висловлює глибокі співчуття рідним, близьким та колективу Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області у зв’язку з непоправною втратою. Важко знайти слова, аби передати біль та глибокий сум від втрати світлої, доброї, щирої, небайдужої людини.

Світла пам’ять про Ларису Миколаївну Малахову назавжди залишиться у серцях тих, хто її знав.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Державні закупівлі.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-05-25

26.05.2017 року з 09.00 до 10.00 «Пряма телефонна лінія» Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
за телефоном 0552 263672. На запитання відповідатиме заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу та перевірок закупівель Щербенок Владислав Вікторович.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Лідія Гаврилова на Першому національному телеканалі.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-05-30

Питання до Державної аудиторської служби. Лідія Гаврилова.
У телепрограмі "Уряд на зв’язку з громадянами" керівники центральних органів виконавчої влади роз’яснюють заходи Уряду та відповідних органів, спрямовані на вирішення проблемних питань, надають відповіді на запитання, що хвилюють громадян.

Тематика та учасники передач визначаються за результатами аналізу звернень, що надходять на урядову "гарячу лінію".
Посилання на сайт: http://www.1tv.com.ua/video/16392

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Кадрові питання - аудиторській службі.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-06-02

В апараті Південного офісу Держаудитслужби буде проведено
07.06.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 048 724-35-18.
На запитання громадян буде відповідати начальник відділу по роботі з персоналом Маломанова Ірина Геннадіївна.
Последний раз редактировалось ПСУ ПО ДАСУ в області 12 июн 2017, 15:11, всего редактировалось 1 раз.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Результати діяльності держаудиторів Херсонщини.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-06-12

Упродовж 5-ти місяців 2017 року аудитори Херсонщини забезпечили відшкодування втрат майже на мільйони гривень

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Протягом січня – травня 2017 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили усунення порушень, що призвели втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 7,96 млн грн.
Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 57 управлінських рішень.
За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 13 досудових розслідувань.
У 18 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції, зокрема, зупинення і призупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За недотримання законодавства 59 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 30 – до матеріальної та дисциплінарної, 19 осіб звільнено з посад.
Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 9,1 млн грн.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Про неналежне виконання вимог бюджетного законодавства.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-06-13

Державні аудитори попереджають учасників бюджетного процесу

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Держаудитслужба застосовує до учасників бюджетного процесу такий захід впливу як попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства у разі порушення ними вимог Бюджетного кодексу України.
Зокрема, відповідно до ч.1 пп.1 ст.117 Бюджетного кодексу України, попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення бюджетного законодавства застосовується в усіх випадках.
При цьому виявлені порушення бюджетного законодавства мають бути усунені порушником у термін до 30 календарних днів. Відповідно до ст.121 Бюджетного кодексу України посадові особи, з вини яких допущено порушення бюджетного законодавства, несуть цивільну, дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність.
Крім того, порушення вимог законодавства, вчинене розпорядником чи одержувачем бюджетних коштів, може бути підставою для притягнення до відповідальності згідно з законами України його керівника чи інших відповідальних посадовців.
До речі, попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства застосовується органами Держаудитслужби:
- за вчинення бюджетного правопорушення у разі включення учасниками бюджетного процесу недостовірних даних до бюджетних запитів;
- за порушення встановлених термінів подання бюджетних запитів або їх неподання;
- за включення до складу спеціального фонду надходжень з джерел, не віднесених до таких надходжень Бюджетним кодексом України чи законом про Державний бюджет України; за порушення порядку або термінів подання, розгляду і затвердження кошторисів та інших документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету;
- за затвердження у кошторисах показників, не підтверджених розрахунками та економічними обґрунтуваннями, за взяття зобов'язань без відповідних бюджетних асигнувань;
- за порушення вимог Бюджетного кодексу при здійсненні попередньої оплати за товари, роботи та послуги за рахунок бюджетних коштів, а також за порушення порядку і термінів здійснення такої оплати;
за здійснення платежів за рахунок бюджетних коштів без реєстрації бюджетних зобов'язань, за відсутності підтвердних документів чи при включенні до платіжних документів недостовірної інформації;
- за нецільове використання бюджетних коштів;
- за здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень та за вчинення інших бюджетних правопорушень, визначених статтею 116 Бюджетного кодексу України.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Предметні діалоги городян з держаудиторами

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-06-23

Прямі телефонні лінії Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на липень 2017 року
Управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області будуть проведені:
03.07.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 491058. На запитання відповідатиме начальник відділу організаційної роботи Терещенко Вікторія Володимирівна.
06.07.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 263628. На запитання відповідатиме начальник юридичного відділу Кальницька Марія Іванівна.
07.07.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 493077. На запитання відповідатиме заступник начальника управління - начальник відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами Поліщук Олександр Кіндратович.
10.07.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 263672. На запитання відповідатиме заступник начальника управління - начальник відділу моніторингу та перевірок закупівель Щербенок Владислав Вікторович.
12.07.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 490337. На запитання відповідатиме начальник відділу контролю у соціальній галузі та культури Риженко Лариса Григорівна.
14.07.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 490520. На запитання відповідатиме заступник начальника відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Осадча Надія Василівна
17.07.2017 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 490424. На запитання буде відповідати в.о. завідувача сектору роботи з персоналом Чікалова Вікторія Олексіївна.
21.07.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 492145. На запитання відповідатиме начальник відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Лохвіцька Тетяна Дмитрівна.
28.07.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 223874. На запитання відповідатиме заступник начальника відділу контролю у галузі промисловості, енергетики, транспорту, ЖКГ, інфраструктури, зв'язку та фінансових послуг Денисенко Вікторія Борисівна.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Правові питання і державний фінконтроль.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-07-05

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області будуть проведить 06.07.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» 0552 263628. На запитання відповідатиме начальник юридичного відділу Кальницька Марія Іванівна.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Про бюджетних корупціонерів можна повідомити.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-07-14

Бюджетна сфера

ПРОТИКОРУПЦІЙНИЙ ШЛЯХ

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» державних аудиторів у місті Херсоні 0552 263628


Способи зловживання службовими повноваженнями: привласнення коштів за підробленими угодами або договорами; незаконне отримання виплат, премій або додаткових виплат до заробітної плати; привласнення навмисно утворених лишків продукції, сировини чи матеріалів; отримання хабара (неправомірної вигоди); привласнення бюджетних коштів…

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Re: Діалог з городянами

Сообщение Полина88 » 2017-07-21

важно
Аватара пользователя
Новичок
Новичок
 
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 21 июл 2017, 20:34
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 3 раз.

Бар’єр - планам бюджетних корупціонерів.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-07-26

Державні аудитори інформують про антикорупційні заходи за півроку

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Відповідно до плану роботи сектору запобігання та виявлення корупції Південного офісу Держаудитслужби на 2017 рік, упродовж двох кварталів, проведено 82 навчання (5 - на загальних заняттях та 77 - у структурних підрозділах Управління).

Працівники Управління до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень не притягувались.

Протягом січня – червня 2017 року звернення від підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого самоврядування і громадян щодо фактів корупції не надходили.

Номер антикорупційного «телефону довіри» Управління 0552 263628 неодноразово показано в рухомому рядку телепрограми «Таврійські новини» на телеканалі «Скіфія»,оголошено на обласному радіо, надруковано у газеті «Наддніпрянська правда», розміщено на місцевих інтернет- сайтах.

Тривають наступні заходи, спрямовані на запобігання та протидію проявам корупції шляхом проведення системних навчань та роз’яснювальної роботи.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Про фінансові і правоохоронні справи.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-08-01

Результати взаємодії аудиторів з правоохоронними органами за півроку

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області


Спільне завдання правоохоронних і контролюючих органів – упередити, викривати і системно протидіяти зловживанням з коштами та державним майном, незаконним бюджетним витратам.

Упродовж січня-червня 2017 року, за результатами розгляду, на винних осіб накладено адміністративні стягнення. За недотримання вимог чинного законодавства 64 посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності, 30 – до матеріальної та дисциплінарної, 19 осіб звільнено з посад.

Перед органами прокуратури, протягом звітного періоду, ініційовано 4 позови в рамках кримінального провадження на суму 10,64 млн грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 13 досудових розслідувань.
У судових органах представлено інтереси Південного офісу Держаудитслужби за 23-ма справами.

У 21 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінмоніторингу, на загальну суму 9,1 млн грн.

Окрім того, за результатами аналізу процедур публічних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) через виявлені порушення відмінено конкурсні торги на загальну суму 39,1 млн грн і розірвано договорів на суму 2,3 млн грн.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Повідомлення від аудиторів.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-08-14

Нищити прояви бюджетної корупції – єдине завдання громад.


Захист громад від корупційного впливу є одним із головних напрямів запобігання корупції. Під корупціонером слід розуміти не лише посадовця, що отримує хабарі, а й особу, що виконує управлінські функції, що отримує незаконну винагороду, а також особу, що дає хабар (винагороду).

Поведінка корупціонера може бути описаною моделлю боротьби мотивів, що іноді називається «моделлю вагів» або моделлю ризикованої поведінки.

Запобіганню корупції сприятимуть: недопущення незаконного витрачання бюджетних коштів і використання державного майна, їх перетікання в «кишеню» корупціонера; пряма протидія неконтрольованому використанню матеріальних, фінансових та інших ресурсів.

Шановні громадяни! Звертайтеся на електронну адресу державних аудиторів у місті Херсоні kherson@dkrs.gov.ua

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Спорт і державний фінансовий контроль.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-08-29

На Херсонщині аудитори відмінили сумнівну закупівлю спортивних човнів на потреби веслувальників

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили відсутність повного пакету технічної документації на закупівлю академічних човнів.

Зокрема, закупівлю проводив комунальний заклад «Херсонська школа вищої спортивної майстерності». В оприлюдненому оголошенні вказано, що очікувана вартість на закупівлю 5 веслових суден, призначених для тренування і підготовки до змагань спортсменів-академістів, становить понад 1,6 млн грн.

В електронних торгах брали участь 2 учасники. За рішенням тендерного комітету пропозиція переможця торгів начебто відповідала всім вимогам замовника.

Як відомо, спортивне гребне судно має бути легким, міцним і виготовлене з відповідних матеріалів із застосуванням сучасних технологій. До того ж якість обробки (полірування) підводної частини корпусу човна - важлива умова для подальшого досягнення веслувальниками високих спортивних результатів у змаганнях.

Аудитори проаналізували документи переможця торгів. При цьому пропозиція для закупівлі човнів документально не була підтверджена (паспорт, сертифікат тощо), що передбачено вимогами чинного законодавства.

Запропонований замовнику товар мав відповідати технічним і якісним характеристикам товару.

Тому державні аудитори рекомендували КЗ «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» усунути виявлене порушення.

Згодом Замовник офіційно повідомив Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області про відміну вказаної процедури закупівлі за бюджетні кошти.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Телефонна розмова між городянами і державним аудитором.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-09-07

08.09.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» 0552 492145. На запитання відповідатиме заступник начальника відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Ватаг Ігор Миколайович.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Предметна розмова з державним аудитором.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-09-22

22.09.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 490520.
На запитання відповідатиме начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Нарченко Олена Віталіівна.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Інтереси державних аудиторів - у державній площині.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2018-02-02

Херсонські аудитори системно захищають інтереси держави в судах

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Юридичні заходи державних аудиторів завжди передбачають правильне застосування, неухильне дотримання і запобігання невиконання вимог законодавства, інших нормативних актів у бюджетній сфері.

Зокрема, за позовами проти органу держфінконтролю відмовлено позивачам на суму понад 6,68 млн грн. Крім того, 9 позовів, пред'явлених до Господарського суду Херсонської області, задоволено в інтересах держави на суму 459,04 тис. грн.

За результатами контрольних заходів аудитори складають адміністративні протоколи на винних посадовців, котрі порушили окремі вимоги чинного законодавства.

Водночас на виконанні в органах Державної виконавчої служби України перебувають рішення на суму 806,9 тис. грн, пред'явлених протягом останніх років.

Загалом у 2017 році фахівці Управління представили інтереси Південного офісу по 29 справам та взяли участь у судових засіданнях (46).

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Телефонний діалог з городянами і селянами Херсонщини.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2018-02-02

Пряма лінія з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області:
05.02.2018 року з 10.00 до 11.00 «Пряма телефонна лінія» 0552 226485. На запитання відповідатиме заступник начальника Управління - начальник відділу моніторингу та перевірок закупівель Щербенок Владислав Вікторович.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Діалог керівника з городянами

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2018-04-18

На зв’язку - керівник державних аудиторів Херсонщини

18 квітня 2018 року, заради підвищення ефективності зворотного зв’язку, з 10.00 до 12.00 - «Пряма телефонна лінія» 0552 226485. На запитання жителів області відповідатиме начальник Управління Південного офісу в Херсонській області Дмитро Валерійович Круковський.
Окрім того, кожний громадянин Херсонщини може поінформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та надіслати інформацію, скаргу або запитання на електронну адресу kherson@dkrs.gov.ua
Управління нагадує жителям Херсона і Херсонщини про можливість отримати інформацію з питань здійснення державного фінансового контролю за номером «телефону довіри» (0552) 263628.
Попередній запис на особистий прийом проводиться за телефоном (0552) 226485.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

След.

Вернуться в Разные темы

  • Реклама
Херсон 2018