Вот это уровень

Подписчиков: Bizolin

Вот это уровень

Сообщение ovimu » 2016-12-15

phpBB [video]
Аватара пользователя
Живет на форуме
Живет на форуме
 
Сообщения: 1020
Зарегистрирован: 23 окт 2016, 05:49
Благодарил (а): 16 раз.
Поблагодарили: 92 раз.

Реклама

Бюджетна сфера.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-20

Управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради зайво виплатило державної допомоги на понад 200 тис. грн

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили зайву виплату державної допомоги на суму понад 200 тис. грн під час ревізії в Управлінні праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради.

Так, внутрішньо переміщені особи подали до органу соціального захисту населення недостовірну інформацію про свій майновий та фінансовий стан, через що їм зайво виплатили щомісячної адресної допомоги на загальну суму 187 тис. грн.

Окрім того, встановлено чотири випадки незаконного призначення і виплати державної допомоги загалом на 14 тис. грн внутрішньо переміщеним особам за даними паспортів, які обліковуються як втрачені, викрадені або належали особам, які на момент призначення такої допомоги померли.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронний орган.
Більше новин : http://www.dkrs.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 458
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Держаудитслужба

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-20

У Держаудитслужбі обговорили напрями розвитку державного фінансового контролю на центральному, регіональному та місцевому рівнях
Прес-служба Державної аудиторської служби України
19 січня 2017, у Держаудитслужбі відбувся круглий стіл на тему «Стимулювання розвитку системи державного фінансового контролю на центральному, регіональному та місцевому рівнях». У заході взяли участь експерти з вищих навчальних закладів та громадських організацій. Зокрема, з Державної навчально-наукової установи «Академія фінансового управління», Київського національного торговельно-економічного університету, ВГО «Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень», Тернопільського національного економічного університету, Науково-дослідного інституту фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України, Українського союзу промисловців і підприємців. Участь у заході також взяли представники Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Круглий стіл відбувся з метою обговорення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року відповідно до компетенції Держаудитслужби (стимулювання розвитку системи державного фінансового контролю).

Відкриваючи захід, Голова Держаудитслужби України Лідія Гаврилова привітала присутніх зі світлим святом Богоявлення Господнього та побажала усім миру й злагоди.

Що ж до теми круглого столу Голова Держаудитслужби зауважила, що на сьогодні побудова ефективної системи державного фінансового контролю на центральному, регіональному та місцевому рівнях як частини загальної системи управління державними фінансами є пріоритетом Держаудитслужби.

Говорячи про модернізацію системи державного фінансового контролю з урахуванням євроінтеграційного вектору розвитку України, Лідія Гаврилова звернула увагу на низку завдань, які для цього необхідно вирішити. Зокрема, це подальший розвиток правового поля та методологічного забезпечення системи державного фінансового контролю шляхом гармонізації з міжнародними стандартами та найкращою практикою ЄС щодо аудиту у сфері державних фінансів; розбудова інституційного потенціалу органів Держаудитслужби; удосконалення системи підготовки та перепідготовки кадрів у сфері державного фінансового контролю; підвищення відповідальності керівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання державного та комунального секторів за ефективність їхніх управлінських рішень та результативність діяльності.

Учасники заходу обговорили основні кроки реалізації окреслених Урядом завдань, надали свої пропозиції та рекомендації до проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року та загалом схвалили його.

Більше новин: http://www.dkrs.gov.ua

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 458
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Re: Вот это уровень

Сообщение Со-гласный » 2017-01-20

??????????????????????????? а причем тут вообще отчеты? Такое ощущение что госструктуры пихают свои отчеты вообще бездумно. Сделайте себе тему и все собирайте туда, как вариант.
Аватара пользователя
Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 275
Зарегистрирован: 26 авг 2014, 22:12
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

Re: Вот это уровень

Сообщение Bizolin » 2019-02-16

Не открывается.
Аватара пользователя
Новичок
Новичок
 
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 31 янв 2019, 01:05
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.


Вернуться в Разные темы

  • Реклама
cron
Херсон 2018