Молоденька співачка прокоментувала чуткі про роман з Вакарчуком

23-річна співачка розповіла про їхні стосунки.

Українська співачка і учасниця шоу "Голос країни" Віталіна Мусієнко, де Вакарчук був її наставником, зізналася, що намагалася уникнути коментарів з приводу їхніх стосунків, але вирішила відповісти, щоб розвіяти чутки, інформує Ukr.Media.

"Мені навіть не хотілося коментувати чутки про роман зі Святославом, тому що будь-які мої коментарі з цього приводу будуть розцінюватися як факт того, що всі ці плітки я сприймаю серйозно. Я з повагою ставлюся до журналістської роботи, але погані новини завжди сприймаю навсправжки. Так, раніше писали, що Святослав Вакарчук став для мене батьком під час проєкту «Голос країни», а зараз нам приписують роман. Все що мені залишається, це купити поп-корн і дивитися, що буде далі», — сказала співачка.

Дівчина додала, що артист є для неї наставником, донині, який допомагає їй будувати успішну кар'єру співачки:

"Оскільки ми не втрачали з ним зв'язок після шоу, він розумів, що це не просто дівчинка, яка потрапила випадково на «Голос країни». Святослав бачив, що я хочу працювати і, напевно, тому мені пощастило потрапити в проєкт «Оранжерея», — зазначила артистка.

Також Віталіна прокоментувала особисте життя Вакарчука:

"Ми зі Святославом не спілкуємося на такі теми. Навіть якби і спілкувалися, ніхто б не дізнався про це. У нас дружні стосунки. Я знаю, що він доросла людина і що він приймає рішення, які для нього правильні. Я його підтримую в цьому. З приводу спілкування з колишньою дружиною, я б не хотіла це коментувати. Це не моя справа", — сказала Віталіна.

Источник