Рєзніков: 2023 рік стане переломним і Україна має перемогти у війні — 25 червня 2023 :: Донеччина

Міністр оборони Олексій Резніков вважає, що очікування результату від контрнаступу ВСУ були завищеними, а сама Україна дуже обережна, щоб не наражати на небезпеку своїх хоробрих і мотивованих бійців. Про це він сказав в інтерв’ю Fox News.

«Ми намагаємося врятувати їхнє [українські військові] життя», — сказав Резніков.

Він додав, що поточні дії ЗСУ не є головним наступом. Міністр описав ці маневри як таку собі «підготовчу операцію», визнавши, що росіяни побудували «дуже сильні оборонні лінії».

Однак, за його словами, як тільки контрнаступ повністю розпочнеться, він буде успішним.

Щодо ядерних загроз Путіна, міністр заявив, що вважає це блефом.

«Особисто для мене це звучить як блеф. Я думаю, що цивілізований світ має аргументи проти цього, щоб переконати його», — сказав він.

Резніков, коментуючи слова держсекретаря США Ентоні Блінкена про те, що успіхи в контрнаступі можуть поставити Київ у найкращу позицію на переговорах з Москвою, заявив, що не буде переговорів з Росією, доки не будуть відновлені кордони України 1991 року.

Міністр вважає, що 2023 рік стане переломним і Україна має перемогти у війні.

Джерело