Під тимчасовою окупацією залишаються 24 села на Харківщині

Іллюстративне фото: Людмила Денісова Окуповані населені пункти на Купʼянському та Вовчанському напрямках.

Росіяни не полишають Харківську область добровільно. 

Захисники продовжують звільняти Харківщину від окупантів. На 31 жовтня під тимчасовою окупацією лишаються 24 населені пункти, але цифри можуть мінятися.

«У нас іще залишилося під окупацією в середньому 24 населені пункти. Чому я кажу в середньому, тому що, дійсно, ситуація міняється на фронті, вона мінлива. Однак наші ЗСУ роблять усе можливе для того, щоби якнайшвидше звільнити повністю нашу безпосередньо територію», — пояснив він.

Окупанти не полишили села у Куп’янському районі та на Вовчанщині, поблизу кордону. Тимчасово окупованими залишаються села Першотравневе, Тавільжанка, Вільшана, Ягідне та ін. Окупанти не збираються звідти виходити і ведуть спротив.

За словами Синєгубова, українські воїни укріплюють свої позиції по всій лінії зіткнення. Окупанти так само будують фортифікаційні споруди.

«У нас лінія фронту змінилася, ми зараз активно працюємо над укріпленням наших безпосередньо позицій, над побудовою фортифікаційних та оборонних споруд. У нас 315 кілометрів — довжина кордону з Росією. Іде будівництво фортифікаційних споруд. Це не укріплення державного безпосередньо кордону. У нас іде війна, і це безпосередньо укріплення тієї лінії, на якій стоять наші збройні сили і інші наші військові формування. Ми там будуємо, я не буду детально казати, але росіяни так само, вони укріплюються, укріплюються зі сторони безпосередньо кордону Російської Федерації. Дійсно, велике будівництво у них там іде по укріпрайонах, по безпосередньо бетонних спорудах тощо. Вони дійсно так ґрунтовно до цього підходять і добровільно не відходять із наших навіть територій», — розповів голова Харківської ОВА.

Нагадаємо, минулого тижня захисники деокупували селище Дворічанське (укрупнений Куп’янський район). 

Джерело