Дієтологи розповіли, які чаї вкрай небезпечні для здоров’я

Як виявити шкідливий для організму чай.

Чай приносить користь здоров'ю людини, але в ряді випадків він може бути небезпечним для здоров'я людини, інформує Ukr.Media.

Про небезпеку чаю повідомили дієтологи.

Чай в потрібній кількості принесе користь. Напій сприяє зниженню серцево-судинних захворювань і онкології, а також уповільнює старіння і володіє дезінфікуючим ефектом.

Однак, якщо чай неправильно приготувати, то в ньому можуть утворитися пори цвілі. Вони можуть бути непомітні, але вони все одно будуть там перебувати.

Також існує ризик придбати підроблений чай. Це пов'язано з тим, що раніше індійський чай був у дефіциті.

Тому зараз деякі, побачивши зображення слона на упаковці, можуть вирішити, що чай хороший і придбати його.

Важливо знати, що чай, якщо він дешевий, може бути підробкою. Тому експерти радять уважно підходити до вибору напою.

Пакетований чай варто купувати лише в тому разі, якщо він дійсно якісний. У дешевих чаях може міститися велика кількість шкідливих речовин.

Причому небезпечні можуть бути самі пакетики, оскільки в них можуть накопичуватися шкідливі речовини.

Додавання цукру в чай при цьому не псує чай. Цукор сам по собі не приносить користі для здоров'я.

Але в ряді випадків чай з цукром допомагає. Так, при глікемії або сильному зниженні тиску чай принесе відчутну користь.

Чай можна також вживати з медом. Але мед потрібно додавати в чай, температура якого не вище 40-50 градусів. Це робиться для того, щоб не вбити шкідливі речовини, які є в меді.

Источник