Дівчина яка потрапила до списку Forbes поділилася секретами як примножити гроші

Спеціалісту можна повірити.

Ведучий фінансист з Австралії 30-річна Вікторія Девайн поділилася своїм досвідом щодо фінансів. Спеціалісту можна повірити, оскільки вона нещодавно потрапила до списку Forbes. Фінансист каже, що липень є найкращим місяцем для того, щоб правильно розставити пріоритети і примножити кошти, інформує Ukr.Media.

Проаналізуйте свої досягнення

Напевно ви планували розподіл фінансів перед початком року. Пройшла половина часу, тому ви можете зробити деякі висновки з того, що у вас вийшло. Йдеться про те, щоб знову звернутися до свого списку справ і проаналізувати кожен пункт. Наприклад, ви планували відкласти за рік сто тисяч гривень. Чи вдалося вам до липня місяця накопичити п'ятдесят тисяч? Якщо так, то ви можете бути собою задоволені. Приступайте до аналізу наступної позиції. Якщо ні, то прийшов час розробити іншу стратегію. Проміжне підсумовування дасть вам можливість знайти помилки і зробити правильні висновки з приводу подальших операцій з грошима.

Визначте грошові пріоритети

Величезна безліч людей не контролюють свої витрати. Саме тому їм ніяк не вдається зібрати потрібну суму грошей. Крім того, деяким не вистачає від зарплати про зарплати, і це не тому, що оклад становить мізерну суму. Жити за коштами може кожен, потрібно всього лише правильно розставити пріоритети. Визначтеся, що для вас є важливим, а що другорядним. Наприклад, ви хочете відправитися на відпочинок або зробити ремонт, але при цьому не хочете відмовляти собі в таких витратах, як регулярне відвідування ресторанів або оновлення гардеробу кожен сезон. Визначивши пріоритет, ви зможете замінити вечерю або обіди в кафе і ресторанах на домашнє харчування або скоротити відвідування цих закладів до мінімуму. Щодо одягу, є можливість переглянути ті речі, які вже лежать у вашій шафі. Напевно деякі з них можна трохи оновити або почати носити ті, які просто лежали на полицях і не були затребуваними.

Оптимізуйте роботу грошової системи

Після того як ви зробите перші кроки до нової стратегії, постарайтеся оптимізувати вашу грошову систему. Тобто, вам необхідно автоматизувати обов'язкові виплати (наприклад, комунальні платежі та погашення кредитів). Потім позбутися від деяких банківських рахунків, навести порядок в картах, щоб мати представлення про свої борги, доходи та витрати. Постарайтеся стати самому собі бухгалтером, у якого все під контролем, і жодна гривня не "випадає" з поля зору.

Контролюйте свої покупки

Не варто купувати товар саме тому, що він продається за зниженою ціною. Вам необхідно підходити до покупок стратегічно. Тобто відправлятися в супермаркет з конкретним списком продуктів, кількість яких має бути фіксованим. Те ж саме можна сказати про придбання речей. Не варто вирушати на шопінг заради того, щоб підвищити собі настрій або просто для того, щоб убити час. Постарайтеся розпланувати сезонні покупки ще на початку року, а потім в липні підкорегувати цей список. На щастя, сьогодні в асортименті магазинів є все що потрібно і за доступними для кожного цінами тому не варто спокушатися на покупки, без яких ви можете обійтися. Пам'ятайте про те, що купити ту чи іншу річ ви можете практично в будь-який час.

Відпишіться від розсилок

Деякі люди не можуть не спокуситися на пропозиції, які їм здаються вигідними. Якщо вам в Інтернеті пропонують щось купити, постарайтеся відписатися від цих розсилок. Не варто валити себе спокусам, звертайте увагу лише на те, що вам дійсно потрібно, а не проводите час за переглядом асортименту і нових поставок в тому чи іншому магазині. Як тільки зловите себе за цим заняттям, тут же припиняйте ці звички, так ваш гаманець буде повніше, а кошти підуть на дійсно потрібні придбання.

Підходьте до покупок творчо

Не варто купувати все, що пропонується в магазині. Перш, ніж зробити покупку, проаналізуйте її ціну. Наприклад, ви зайшли в супермаркет з метою купити щось з продуктів. Не пошкодуйте часу і зусиль для того, щоб оглянути всі пропозиції по цій позиції, а потім вибрати те, що дешевше коштує, але не поступається за якістю. Наступного разу ви вже будете мати уявлення про те, що варто купувати у першу чергу, і ваш час буде зекономлено. Те ж саме з одягом. Вам не потрібно поспішати купувати річ. Спочатку розберіться з її "фінансовою політикою", порівнявши ціни на різних платформах або в магазинах. Потім почекайте кілька днів і поверніться до цього питання вже з твердою впевненістю в тому, що цей предмет одягу вам дійсно потрібен.

Контролюйте всі свої фінансові операції

Не варто думати, що невеликі витрати не позначаться на стані вашого гаманця. Насправді дрібні покупки можуть відбирати досить багато грошей, тому привчіть себе і членів вашої родини ставитися до грошей максимально дбайливо, проходьте повз "спокус", не витрачайте навіть незначні суми на абсолютно непотрібні речі. Кожен ваш рух по діставанню карти або готівкових коштів має бути усвідомленим, оскільки в іншому разі вам не вдасться вийти на той рівень або відповідати правилам планування, які ви визначили для себе на початку року.