Піп-блогер зі Шпанова назвав заборону УПЦ МП – геноцидом українського народу (ВІДЕО)

Днями Шпанівська сільська рада прийняла рішення про заборону діяльності «УПЦ МП» на території громади.

Однак, такі дії – це геноцид українського народу, каже священник, керівник релігійної організації «Ніка» Василь Романюк. У соцмережах він зве себе «Батя» та має блог на понад 13 000 фоловерів.

На власній сторінці блогер-піп активно ділиться з підписниками своїми думками. Так він вважає, що Україна – це республіка, ще називає її корпорацією. А Шпанівську сільську раду називає приватною організацією, яка скоїла злочин:

— Сталася така подія, хочу заявити усім офіційно, що на території Шпанівської громади стався великий злочин.

 

Користуючись конституцією республіка Україна, я офіційно заявляю, я в статусі живої людини та відповідно живу у республіці Україна.

 

За його словами, його права та права його вірян захищені конституцією ООН.

Зокрема він назвав 6, 60 та 16 статтю. Василь Романюк каже, що через порушення буде звертатися до ДБР.

Щоправда, Державне Бюро Розслідувань не займається справами приватних організацій

Поки священник звертається до ДБР, ми звернулися в СБУ, де вже готують відповідь.

Відео усієї заяви Василя Романюка:

Джерело