У Підмосков’ї з юнака зрізали волосся з частиною скальпа

У Підмосков'ї з юнака зрізали волосся з частиною скальпа

Фото: Кадр із відео Юнак, якому разом з волоссям зрізали частину скальпа

Юнак підійшов до групи чоловіків, щоб попросити цигарку, а ті у відповідь напали на нього за зачіску: принизили, образили, обізвали. Конфлікт закінчився криваво.

У Росії в підмосковному місті Електросталь невідомі  порізали голову юнакові, в якого була незвична зачіска. Про це повідомляють російські ТГ-канали.

«Обережно, моторошні кадри з підмосковної Електросталі! Там 19-річному юнакові зняли скальп за зелений ірокез. Ще раз: ЗРІЗАЛИ ЧАСТИНУ ШКІРИ НА ГОЛОВІ ЗА ЗЕЛЕНИЙ КОЛІР ВОЛОССЯ», — пише ТГ-канал Mash.

Повідомляється, що Юрій М. підійшов до групи чоловіків, щоб попросити цигарку, а ті у відповідь напали на нього за зачіску: принизили, образили, обізвали.

Передбачувано – почався конфлікт. Приятелі Юри втекли, і він залишився віч-на-віч з агресорами. Неадеквати знерухомили хлопця і ножем зрізали ірокез з його голови, зачепивши частину шкіри. Потім — утекли у невідомому напрямку. Закривавленому хлопцеві першу допомогу надали перехожі, вони викликали швидку.

«Я підійшов до двох людей неросійської зовнішності «стрільнути» цигарку. Відбулася розмова щодо моєї зовнішності, що їм це не сподобалося. Наприкінці цієї розмови мені почали зрізати волосся разом із частиною скальпа».

Повідомляється, що зараз Юрій він почувається «більш-менш» і чекає, що скажуть йому лікарі.

Нагадаємо, у РФ старшокласник зґвалтував і спробував спалити живцем подругу.

В РФ жінка зарізала чотирьох людей і змусила підлітків змивати кров

Джерело