Муратов. Бюджет. Контроль. До дій.

Внимание! На форуме открыт новый раздел Политика

Модератор: ZEUS

Подписчиков: ПСУ ПО ДАСУ в області

Муратов. Бюджет. Контроль. До дій.

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-11-18

На Херсоншині аудитори обговорили підсумки засідання розширеної колегії Південного офісу Держаудитслужби за головуванням Олега Муратова

Прес-служба управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонcькій області

На апаратній нараді Управління Південного офісу Держаудитслужби жваво обговорено стан реформування, пріоритетні напрями та підсумки роботи Офісу протягом січня-жовтня 2016 року.

Зокрема, в стінах херсонського Управління вкотре детально проаналізовано роботу за галузями фінансового контролю на півдні України. Учасники наради ознайомилися з результатами діяльності аудиторів Одеської, Миколаївської і Херсонської областей на чолі з Олегом Муратовим, у тому числі зі змістом оприлюднених інтерв’ю, прес-конференціями, телесюжетами, круглими столами, що відбулися в Одесі.

«У нашій відкритості – наша сила»,- наголошує під час спілкування з колегами і журналістами начальник Південного офісу Держаудитслужби України Олег Муратов.

У Херсоні, на службовому заході наводилися порівняльні статистичні дані з роботи аудиторів, їх окремі результати діяльності на підконтрольних об’єктах. Окремо обговорено питання навколо упередження фінансових порушень в бюджетній сфері, вжиття дієвих заходів з питань державного фінконтролю.

Начальник Управління Південного офісу Держаудитслужби поставив перед підлеглими конкретні поточні завдання щодо відшкодування виявлених фінансових втрат, наголосив на поступовому переході галузевих підрозділів Управління від ревізій до державних фінансових аудитів.

Також обговорено доручення начальника управління на Херсонщині, даного відповідно до вимог наказу «Про забезпечення відкритості та прозорості у діяльності Південного офісу Держаудитслужби» від 08.11.2016 № 41. Тому попереду - реалізація публічних заходів представників від Управління разом із журналістами місцевих друкованих і електронних ЗМІ.

До речі, чимало професійної уваги державних аудиторів під час апаратних нарад присвячується прискіпливому аналізу ряду фахових показників, передусім, при здійсненні системного моніторингу публічних закупівель, при проведенні операційного аудиту на окремих підприємствах державного сектору економіки України.

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Re: Муратов. Бюджет. Контроль. До дій.

Сообщение всезнайка » 2016-11-18

Спасибо. Интересно получить информацию из первых рук.
ЗАРАБАТЫВАЙ В СОЦСЕТЯХ ЛЕГКО, ДЕЛАЯ ВСЕ ТО, ЧТО ВСЕГДА)
http://vktarget.ru/?ref=5669991
Аватара пользователя
Постоялец форума
Постоялец форума
 
Сообщения: 877
Зарегистрирован: 09 апр 2015, 15:53
Благодарил (а): 49 раз.
Поблагодарили: 28 раз.

Re: Муратов. Бюджет. Контроль. До дій.

Сообщение Задумчивый » 2016-11-20

Если честно, я ничего не понял. Можно как-то без этой канцелярщины, в двух словах человеческим языком? Чего собрались, что решили? Что нам с этого?и Денег больше станет? Не будут троллейбусы по миллиону закупать, хотя в соседней области они по 750 тыс?

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 350
Зарегистрирован: 02 май 2016, 12:18
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

Муратов. Бюджет. Чергова телезустріч.

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-08

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов виступив в програмі «Тема дня» на одеському телеканалі «ГРАД».
Трансляція відбулась 06-07.12.2016 року на телеканалах «Град» та «Арт».
Надаємо відео-сюжет інтерв’ю.

Посилання на сайт: https://www.youtube.com/watch?v=WbtF7jz2WvU

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Re: Муратов. Бюджет. Чергова телезустріч.

Сообщение Задумчивый » 2016-12-10

Прес-служба ДфІ писал(а):[size=150][b][color=#0040FF]Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов виступив в програмі «Тема дня» на одеському телеканалі «ГРАД».

а правду говорят, что лимит беспошлинного сбора в 22 евро это норма для всеми ненавистного Таможенного союза, которую хотят синхронно принять в постсовеских странах? Или врут? Или вот еще: привет всем фрилансерам и микробизнесменам. Идем в Европу, чо.

Вложения

Муратов. Бюджет. Контроль. До дій.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 350
Зарегистрирован: 02 май 2016, 12:18
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 5 раз.

Муратов. Бюджет і громадяни.

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-13

Начальник Південного офісу Держаудитслужби відвідав з робочим візитом м. Чорноморськ

Згідно з планом контрольно-ревізійної роботи апарату Південного офісу Держаудитслужби, сьогодні, 12 грудня, розпочалась ревізія фінансово-господарської діяльності бюджету м. Чорноморськ за період з 01.01.2013 року по завершений місяць 2016 року.

Під час візиту О. Муратов зустрівся з Чорноморським міським головою Хмельнюком Валерієм Яковичем та представив керівника ревізійної групи – заступника начальника відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами Південного офісу Держаудитслужби Пустову Надію і всю ревізійну бригаду.

У Програмі ревізії наступні об’єкти:

Виконавчий комітет Чорноморської міської ради;

Фінансове управління Чорноморської міської ради;

Управління державної казначейської служби України у м. Чорноморськ;

Олександрівська селищна адміністрація Чорноморської міської ради.


Також О. Муратов провів робочі зустрічі з начальником Іллічівської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Скворцовим Геннадієм Павловичем та директором Державного підприємства «Морський торговельний порт «Чорноморськ» Крижановським Сергієм Володимировичем.

Під час зустрічі керівники обговорили проблемні питання, які необхідно дослідити при проведенні операційного аудиту на цих підприємствах. Крім того, обговорено перелік проблемних питань, що стримують розвиток море-господарської галузі Одещини, та досягнуто попередні домовленості про підготовку низки конкретних пропозицій, які будуть вивчені керівництвом Південного офісу під час проведення Державного фінансового аудиту на ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ».

Більше новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Південний офіс Держаудитслужби. Телеформат.

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-13

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Газетный дождь» на телеканалах Gtv, А-1, Gnews.
Посилання на сайт: https://youtu.be/FXnnmfGnQ4k
відеоряд з Муратовим з 16 хвилини до 1 год 12 хв.

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Подробиці. Муратов. Конкретно.

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-13

Під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова сьогодні, 13 грудня, відбулась апаратна нарада з наступних питань.
Згідно з затвердженим Графіком заслуховування керівників структурних підрозділів про результати роботи відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування доповів начальник відділу Віталій Шкурак.
Так, протягом січня-листопада 2016 року проведено 21 ревізію певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності. У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, це на 10 контрольних заходів більше.
Виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 21 підприємстві, установі та організації на загальну суму 6 млн грн, в тому числі: недоотримання фінансових ресурсів – 807 тис. грн, незаконних витрат – 4964 тис. грн, нецільових витрат – 770 тис. грн та недостач ресурсів – 144 тис. гривень.
У порівнянні з аналогічним періодом 2015 відділом виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, більше на 272 тис. грн, або на 4,7%.
В межах прав і наданих повноважень вжито відповідні заходи, в результаті яких відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на загальну суму 2110 тис. грн.
До правоохоронних органів передано 8 ревізійних матеріалів. За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів розпочато 1 досудове розслідування; вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 30 посадових осіб.
До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 14 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень на суму 99,69 тис. грн.
Керівникам центральних і місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій направлено 21 інформацію та забезпечено прийняття ними 21 управлінського рішення, відповідно до яких 1 особу притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 1 - до матеріальної та 1 звільнено із займаної посади.
За результатами контрольних заходів до Державної служби фінансового моніторингу направлено 2 інформації про запобігання та протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 1609,04 тис. грн.

Також було заслухано начальника відділу Тетяну Чебан щодо результатів роботи відділу контролю у соціальній галузі та культури.
Так, за 11 місяців 2016 року відділом проведено 14 контрольних заходів, а також за дорученням Держаудитслужби України ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності в частині законності призначення, нарахування та виплати усіх видів соціальної допомоги, пільг, субсидій та інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів за 2014-2016 роки в органах соціального захисту населення.
Виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 14 691 тис. грн, що на 7 232 тис. грн більше, ніж за 11 місяців 2015 року.
За результатами розгляду направлених інформацій по результатам ревізії прийнято 27 управлінських рішення, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 22 особи, до адміністративної - 66 посадових осіб об'єктів контролю.
В 17 випадках застосовані фінансові санкції: 1 – зменшено бюджетні призначення та 16 – зупинено операції з бюджетними коштами.
За результатами контрольних заходів передано до правоохоронних органів 7 матеріалів ревізій, порушено 5 кримінальних справ.
Протягом 11 місяців 2016 року забезпечено відшкодування фінансових і матеріальних ресурсів на суму 5 273 тис. грн, що складає майже 40% від виявлених.
Про результати роботи юридичного відділу, проблемні питання та пропозиції щодо покращення стану роботи доповів начальник юридичного відділу Фелікс Іващенко.
Під час наради начальник Олег Муратов заслухав доповіді начальників відділів про виконання доручень попередньої апаратної наради від 05.12.2016, а також розглянуто поточні питання, що належать до компетенції структурних підрозділів апарату Південного офісу.
На при кінці начальник Олег Муратов підвів підсумки роботи минулого тижня, окреслив заплановані на наступний тиждень заходи та дав низку протокольних доручень.
Більше новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Муратов. Бюджет. Контроль. До дій.

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-16

Олег Муратов: «Я приглашаю общественность к взаимодействию»Начальник Южного офиса Госаудитслужбы Олег Муратов: «Я приглашаю общественность к взаимодействию»Два месяца назад Олег Муратов занял должность руководителя Южного офиса Государственной аудиторской службы Украины. И хотя говорить о первых результатах работы спустя такой небольшой срок рано, мы встретились с Олегом Михайловичем, чтобы подвести итоги уходящего года и узнать о планах на будущее.

- Есть ли какие-то первые достижения, которые вы считаете важными для себя?

- Главной задачей, которую я поставил для себя, когда пришел - сделать так, чтобы по духу это была Государственная аудиторская служба, а не ревизионное ведомство. И я уверен, нам это удалось. Сегодня мы уделяем аудиту первостепенное внимание.

Например, у нас есть такое крупное предприятие, как Черноморский (бывший Ильичевский) торговый порт. И если изначально мы планировали проводить там ревизию, то сегодня проводим аудит. Для нас это принципиально важное различие, потому что ревизия - это констатация факта и поиск нарушений и виновных. А наша задача – в первую очередь предупредить нарушения. Более того, мы уделяем особое внимание не только законности, но и эффективности использования государственных средств. Мы смотрим, в каких банках были открыты счета и положены депозиты, под какой процент, и соответствовал ли он рыночной ставке, которая существовала на тот момент. Таким образом, мы уделяем внимание не только расходной части, но и наполнению доходной.

К сожалению, многие объекты нашей портовой инфраструктуры держали деньги на текущих счетах в некоторых банках, которые сегодня находятся в стадии ликвидации. Не наша функция определять, почему они туда их положили, но это была рискованная операция и теперь эти средства потеряны и для предприятий, и для морской отрасли, и для экономики Украины. И за это кто-то должен понести ответственность. Ведь не стоит забывать, что речь шла о десятках миллионов гривен.

- Сколько денег удалось вернуть в бюджет благодаря вашей работе?

- За 11 месяцев 2016 года мы вернули в бюджет больше 26 млн гривен. Если же учитывать превентивные функции, то на пяти проанализированных нами предприятиях, в числе которых Одесский припортовый завод, порты Южного, Черноморска и Одессы, а также Администрация морских торговых портов Украины, мы выявили нарушения на общую сумму почти 39 млн грн.

Кроме того, мы активно анализируем государственные закупки и в этом вопросе мы занимаем лидирующие позиции по Украине. За прошедшее время мы предупредили нарушения в тендерах на сумму около 550 млн грн. Речь идет о тех тендерах, которые на этапе до заключения договора по нашей рекомендации были или отменены, или в них были изменены условия. Также благодаря нашим усилиям были расторгнуты уже заключенные договора на сумму свыше 20 млн грн.

- Заняв эту должность, Вы говорили о том, что хотите сделать свою службу максимально открытой. Каковы успехи на этом поприще?

- Да, моя принципиальная позиция заключается в том, что наша работа должна быть максимально прозрачной, поэтому мы регулярно информируем общественность о своей деятельности, достижениях и сложностях. Это один из критериев, который также отличает нас от Госфининспекции. Для того чтобы люди знали, чем мы занимаемся, мы регулярно публикуем информацию, много общаемся с журналистами и широко освещаем свою работу.

У нас много инициатив по усовершенствованию роботы Южного офиса, большинство из которых мы уже реализуем.

- А как относится руководство к вашим предложениям и инициативам?


- Вы знаете, практически во всех случаях чувствуется поддержка со стороны руководства, прежде всего, со стороны Главы Госаудитслужбы Украины – Лидии Гавриловой. Мне это очень помогает и вдохновляет, более того, наши некоторые инициативы взяты на вооружение.

- Очень интересно. А конкретные примеры привести можете?


- Да конечно. 15 ноября мы провели Коллегию Южного офиса (по Положению Коллегия - это консультативно - совещательный орган, который создается для подготовки рекомендаций по выполнению Госадуитслужбы целей и задач, которые входят в ее компетенцию). Как я уже говорил, своей первоочередной задачей мы ставим предупреждение нарушений. Поэтому для меня принципиально важна наша работа в направлении операционного аудита.

На заседание Коллегии мы пригласили руководство профильного Департамента и своих коллег из большинства областей Украины. После – провели «круглый стол», где не только обсудили проблематику, но и нашли пути решения.

Как результат работы за прошедший месяц показатели по стране в области операционного аудита улучшились почти вдвое. Только сотрудниками нашего офиса за ноябрь месяц в сфере операционного аудита было выявлено финансовых нарушений на сумму около 7 млн грн.

Для сравнения среднемесячный показатель за 10 месяцев чуть более 3 млн грн. Пользуясь случаем, я снова приглашаю общественность и представителей СМИ к взаимодействию. Некоторые из них уже сейчас обращаются к нам, если сталкиваются с сомнительными, по их мнению, сделками и тендерами. Но мы призываем делать это чаще. Это конечно не означает, что мы по первому сигналу поедем проверять то или иное предприятие, но мы точно уделим больше внимания сомнительной, на их взгляд, процедуре.

В последнее время в нашей стране появляется много структур и сервисов по контролю за законностью тендеров, но и уровень тех, кто пытается их обойти тоже растет. Как вы с этим справляетесь?

- Действительно могу сказать, что совершенствуемся не только мы, но и подконтрольные объекты. Сейчас уже нет такого наглого и неприкрытого разворовывания средств, как было раньше, люди научились работать с документами. Но и мы не отстаем. У нас есть специалисты со строительным образованием, которые когда мы делаем ревизию, делают обмеры строительных объектов, но они не могут проверить качество стяжки, например. Хотя мы понимаем, что она может быть такой по толщине, как указано в документах, но из какого материала изготовлена, какой взят цемент, в каком соотношении с песком – непонятно, а

это вопрос который непосредственно влияет на стоимость. Поэтому мы думаем над тем, чтобы привлекать специализированные учреждения для проверки подобных моментов, и я думаю - за этим будущее.

- Расскажите немного о планах на 2017 год.

- Сейчас мы начали ревизию бюджета Черноморска и в начале 2017 году намерены ее продолжить. Также на первый квартал будущего года запланирована ревизия Овидиопольского района. В первом полугодии собираемся провести ревизию Болградского района, аудит бюджета города Измаил и самой крупной объединенной громады в области – Балтской. Хотим посмотреть, насколько эффективно там используют дополнительные государственные ресурсы. И возможно, результат этого аудита будет дополнительным аргументом для ускорения процесса объединения других громад.

Также в первом квартале 2017 года у нас предусмотрена ревизия Департамента коммунальной собственности и управления дорожного хозяйства Одесского горсовета.

- Не за горами Новый год, чтобы Вы могли пожелать нашей области и ее жителям?


- В первую очередь хочется пожелать мирного неба и спокойствия. Потому что только в таком случае каждый из нас сможет продуктивно работать и воплощать все намеченные планы и мечты в жизнь. Ну и конечно, хочется, чтобы все вокруг были здоровы, счастливы и у нас у всех было как можно больше радостных новостей и поводов для улыбок.http://odessamedia.net/news/oleg-murato ... ln-griven/

Більше новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Муратов. Бюджет. Контроль. До дій.

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-20

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов завітав з подарунками

до діток, що лікуються в дитячому відділенні Одеського обласного клінічного центру психічного здоров’я та дитячому відділенні Одеського обласного протитуберкульозного диспансеру.

Святой Николай привез подарки в больницы одесским малышам

В нашем внимании нуждаются детки, которые в этот праздничный день из-за болезней находятся не дома в кругу родных и близких, а в больницах.

Чтобы подарить им частичку праздника руководитель Южного офиса Государственной аудиторской службы Украины Олег Муратов посетил сегодня Одесский областной противотуберкулезный диспансер. Как и положено, в такой день он приехал не с пустыми руками, а с полезными и сладкими подарками. Стоит сказать, что работники тубдиспансера также позаботились о том, чтобы создать праздничную атмосферу в больнице – они украсили помещение, нарядили елку и постарались сделать так, чтобы малыши чувствовали себя здесь максимально комфортно.Олег Михайлович пожелал детям в первую очередь здоровья, чтобы они как можно быстрее покинули стены больницы, а также счастья и благополучия. В свою очередь главный врач медицинского учреждения Виталий Филюк поблагодарил руководителя Южного офиса Госаудитслужбы не только за праздничный визит и поздравления, но и за помощь, которую его ведомство оказывает тубдиспансеру уже долгое время. После этого Олег Муратов отправился в детское отделение Одесского областного медицинского центра психического здоровья. Сюда он также привез сладости, новогодние подарки и необходимые в обиходе вещи. В первую очередь он поблагодарил работников медучреждения, которые каждый день имеют дело с такими непростыми детками за их непростой, но такой необходимый труд.

- Я могу только представить, насколько это сложно, и не думаю, что нашлось бы много желающих выполнять вашу работу, даже за большие деньги. Поэтому спасибо вам огромное за то, что вы делаете. Сил вам, терпения и здоровья, - отметил Олег Михайлович.
http://odessamedia.net/news/svyatoi-nik ... sham-foto/

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Муратов. Приватбанк.

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-21

19 грудня 2016 року начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов брав участь у програмі «Вечер на 7» на телеканалі «7 канал».

Трансляція програми відбулась 19 грудня 2016 року. Відеоряд з Муратовим - з 05:20 хв.

http://7kanal.com.ua/2016/12/privatnaya ... -ne-budet/

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Муратов. Публічний захід.

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-27

Шановні представники засобів масової інформації!Запрошуємо Вас на прес-конференцію начальника Південного офісу Держаудитслужби Муратова Олега Михайловича.

Захід відбудеться 28 грудня 2016 року за адресою: м. Одеса, вул. Садова, 3 (Прес-центр ІА «Одеса-медіа»).

Початок заходу об 11 годині.

Тема прес-конференції: «Південний офіс Держаудитслужби: підсумки та плани».

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Муратов. Телекоментар.

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-27

22 грудня 2016 року начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у ток-шоу «Прожектор» на телеканалі «7 канал».
Трансляція програми відбулась 23-24 грудня 2016 року.
Посилання на сайт: http://7kanal.com.ua/2016/12/natsionali ... to-dalshe/

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Re: Муратов. Бюджет. Контроль. До дій.

Сообщение Omg » 2016-12-27

Это типа Херсон относится с Одессе, или как?
Аватара пользователя
Живет на форуме
Живет на форуме
 
Сообщения: 1211
Зарегистрирован: 22 июн 2015, 09:30
Благодарил (а): 16 раз.
Поблагодарили: 53 раз.

Планування роботи. Результати року. Перспективи.

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-28

ПРЕС-РЕЛІЗ

Результати роботи Південного офісу Держаудитслужби у 2016 році


ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ РОБОТИ

Протягом січня-грудня 2016 року проведено близько 150 заходів державного фінансового контролю, 10 перевірок державних закупівель, 3 ревізії виконання місцевих бюджетів, 3 державних фінансових аудита діяльності суб`єктів господарювання та державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм.

Виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму близько 82 млн грн, в тому числі:

· недоотримання фінансових ресурсів – близько 40 млн грн;

· незаконних витрат – 38 млн грн;

· нецільових витрат – 1 млн грн;

· недостач ресурсів –3 млн грн.

В межах прав і наданих повноважень апаратом Південного офісу Держаудитслужби вжито відповідні заходи, в результаті яких відшкодовано державному та місцевим бюджетам більше ніж 30 млн грн.

До правоохоронних органів передано понад 60 ревізійних матеріалів. За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів розпочато 22 досудових розслідування; вручено 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До Державної служби фінансового моніторингу направлено пропозиції про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на суму 131 млн грн.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто понад 400 осіб.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 113 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

Держаудитслужба звертає особливу увагу на подальший розвиток попереджувального та поточного фінансового контролю. Мається на увазі аналіз закупівель, а також державний фінансовий аудит окремих господарських операцій.

За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) за рік працівники Держаудитслужби перевірили 105 процедур закупівель на загальну суму 1 млрд 100 млн грн.

Через виявлені порушення у сфері закупівель за рекомендаціями Офісу попереджено та відмінено Замовниками 60 процедур закупівель на загальну суму понад 550 млн грн.

Таким чином, практично половина закупівель, перевірених Південним офісом, була проведена з порушенням законодавства.

ОПЕРАЦІЙНИЙ АУДИТ

У 2016 році операційний аудит проводився на Державному підприємстві «Адміністрація морських портів України», його філіях та на ДП «Одеський МТП», «МТП «Чорноморськ», «МТП «Южний» та ПАТ «ОПЗ».

Під час проведення операційного аудиту на найбільших суб’єктах господарювання державного сектору економіки Одеської області працівники Південного офісу Держаудитслужби виявили 170 фактів незаконного та неефективного використання державних ресурсів (складено довідок) на суму 44 млн грн.

Завдяки проведенню фахівцями Офісу операційного аудиту, головний акцент якого зосереджено на попередженні порушень, протягом 2016 року недопущено незаконних та неефективних витрат майже на 24 млн грн.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ РОБОТИ У 2017 РОЦІ:

· комплекс заходів, направлених на профілактику порушень фінансової дисципліни, тобто на їх попередження й недопущення державними підприємствами та бюджетами всіх рівнів незаконних витрат. Цей акцент залишатиметься пріоритетним у нашій діяльності;

· будемо здійснювати аналіз закупівель з метою їх оцінки та подальшого моніторингу, починаючи з оприлюднення інформації про початок процедури закупівель в електронній системі «Прозорро»;

· продовжувати проводити фінансовий аудит діяльності бюджетоутворюючих підприємств регіону, державний фінансовий аудит місцевих бюджетів, зокрема бюджетів об'єднаних територіальних громад;

· продовжимо практику участі в засіданнях міських та районних рад області;

· будемо продовжувати робити структуру максимально відкритою та прозорою, проводити прес-конференції, брифінги, спілкуватись з журналістами.

«Телефон довіри» Південного офісу Держаудитслужби: 728-36-86.

65107,м.Одеса, вул Канатна,83 тел. 728-36-42, факс 722-02-26,

Е-mail:odesa@dkrs.gov.ua Код ЄДРПОУ №20991151 http://www.odoblkru.gov.ua

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

ЖКГ

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-29

В діяльності Комунального підприємства «Ланжерон» одеські аудитори виявили втрат на майже 244 тис. грн


Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Ланжерон» фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 244 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.10.2013 – 01.10.2016 року.

Зокрема, посадові особи підприємства здійснили попередню оплату за придбання обладнання, яке не отримали, що призвело до зайвого витрачання майже 160 тис. грн.

Окрім того, на підприємстві оплатили спожиті орендарями комунальні послуги (електропостачання, водопостачання та водовідведення), через що зайво витрачено майже 80 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Історія

Сообщение Прес-служба ДфІ » 2016-12-29

Наша історія

Історія Служби фінансового контролю нерозривно пов'язана з історією становлення державності як складова її фінансової безпеки.

Входячи до складу Російської імперії, Україна не мала власних органів фінансового контролю. Контрольні функції, як і на всій території Росії, виконувало згідно з Положенням про місцеві контрольні установи в імперії від 3 січня 1866 року Управління державного контролю, яке працювало при Міністерстві фінансів. У такому вигляді цей орган фінансового контролю проіснував до 1919 року.

Керівники молодої Української держави усвідомлювали вельми важливу роль контрольних функцій Міністерства фінансів, Державної скарбниці і банків. Тому за часів Директорії був створений спеціальний апарат Державного контролера з надзвичайними правами і повноваженнями.

З цього часу до 1937 року органи фінансового контролю неодноразово реорганізовувалися, але функції фінансового контролю залишилися незмінними.

З 1937 до 1956 року фінансовий контроль в Україні здійснювало Контрольно-ревізійне управління Наркомату, згодом Міністерство фінансів СРСР. У 1956 році Контрольно-ревізійне управління було створено у складі Мінфіну України.

Після здобуття Україною незалежності постала потреба у підвищенні ролі державного фінансового контролю, і у 1993 році прийнято Закон України „Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні”.

Указом Президента України від 27 серпня 2000 р. № 1031 „Про заходи щодо підвищення ефективності контрольно-ревізійної роботи” Головному контрольно-ревізійному управлінню України надано статус центрального органу виконавчої влади.

Відповідно до Указу Президента України від 09 грудня 2010 р. № 1085/2010 „Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” Головне контрольно-ревізійне управління України реорганізовано у Державну фінансову інспекцію України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 р. № 868 "Про утворення Державної аудиторської служби України" Держфінінспекцію реорганізовано шляхом перетворення у Держаудитслужбу.

Постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 року № 266 "Про утворення міжрегіональних територіальних органів Державної аудиторської служби України" Південний офіс Держаудитслужби утворений шляхом реорганізації держфінінспекцій в Автономній Республіки Крим, Одеській, Миколаївській, Херсонській областях та м. Севастополь.

Посетитель
Посетитель
 
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 14 июл 2016, 15:15
Благодарил (а): 8 раз.
Поблагодарили: 9 раз.

Муратов. Телебачення.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-10

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у ток-шоу «Прожектор» на телеканалі «7 канал». Тема програми: «Підсумки року. Страна.»

Трансляція програми відбулась 05-06 січня 2017 року. http://7kanal.com.ua/2017/01/itogi-goda-strana/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Муратов. Телепрограма.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-16

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у ток-шоу «Прожектор» на телеканалі «7 канал».

Тема програми: «Экономика UA. Всем выйти из сумрака?»
Трансляція програми відбулась 14-15 січня 2017 року.
Посилання на сайт: http://7kanal.com.ua/2017/01/ekonomika- ... z-sumraka/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

До уваги громадян

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-18

Стан розгляду звернень громадян в апараті Південного офісу Держаудитслужби

Протягом 2016 року звернулось 312 громадян із 156 зверненнями, з яких: від громадян поштою прийшло 78 звернень, від громадян на особистому прийомі – 18, через органи влади – 16, від інших органів та установ – 43, через ЗМІ – 1.

Найчастішими у зверненнях є питання з приводу діяльності органів місцевого самоврядування – 44; щодо охорони здоров’я – 27; щодо комунального господарства – 23; щодо соціального захисту населення, діяльності транспорту та зв’язку, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав громадян по 9 звернень; освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 8; у сфері праці, заробітної плати – 7; щодо діяльності місцевих органів виконавчої влади – 6 та з інших питань.

З 156 отриманих звернень 11 направлено за належністю із наданням відповідних роз’яснень щодо компетенції Південного офісу Держаудитслужби та з посиланням на акти законодавства.

Звернень інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України, та від громадян, які потребують соціального захисту та підтримки, протягом звітного періоду отримано 3.

Відповідно до положень Закону України «Про звернення громадян» керівництвом Південного офісу Держаудитслужби вживаються заходи щодо проведення особистого прийому громадян. З цією метою затверджено Графік прийому громадян, який розміщено у приміщенні Офісу та оприлюднено на офіційному веб-сайті Південного офісу Держаудитслужби у мережі Інтернет. Так, протягом 2016 року на особистому прийомі у посадових осіб Південного офісу Держаудитслужби побувало 18 громадян. У всіх випадках звернення вирішено позитивно.

Відповідно до Порядку функціонування телефону довіри у Південному офісі Держаудитслужби відповідальними працівниками організовано роботу з отримання, обліку та опрацювання інформації від фізичних осіб. Так, протягом року за «телефоном довіри» прийнято 17 повідомлень, під час отримання яких надано роз'яснення щодо функцій Держаудитслужби та реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом.

Номер телефону довіри 728-36-86 Південного офісу Держаудитслужби доведено до громадськості через засоби масової інформації та розміщено на офіційному веб-сайті Південного офісу Держаудитслужби.

Крім того, у звітному періоді для надання відповідей на запитання громадян проведено 53 прямих телефонних ліній.

Більше новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Публічність.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-24

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Время Игоря Покровского»
на телеканалі «Медиа Информ». Тема програми: «Финансовая граница». Трансляція програми відбулась 14-15 січня 2017 року.
Посилання на сайт: https://www.youtube.com/watch?v=ms4qx6dsPeM

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Взаємодія.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-01-25

Южный офис Госаудитслужбы будет координировать свою работу с новым одесским губернатором


Начальник Южного офиса Государственной аудиторской службы Олег Муратов будет рад работать с новым губернатором Одесской области Максимом Степановым. Об этом он заявил в своем интервью корреспонденту ИА «Одесса-медиа».

- Это сотрудничество необходимо и нам, и обладминистрации. Мы будем координировать работу, и я уверен, это даст позитивный результат, - сказал Олег Муратов. – Мы готовы оказать всемерное содействие реализации инициатив губернатора в повышении эффективности использования бюджетных средств и поиске резервов наполнения местных бюджетов.

Отметим, вчера на пресс-конференции в новой должности глава ОГА заявил, что намерен советоваться с людьми, с которыми работал, будучи заместителем губернатора в 2008-2010 годах. Среди них – начальник Южного офиса Госаудитслужбы Олег Муратов, ранее занимавший должность начальника Департамента экономики ООГА.

Посилання на сайт:
http://odessamedia.net/news/Yujnii-ofis ... ernatorom/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Муратов. Кадрові питання.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-01

В апараті Південного офісу
Держаудитслужби буде проведено
02.02.2017 року з 10.00 до 12.00 «Пряму телефонну лінію» за телефоном 048 724-35-18.

На Ваші запитання буде відповідати начальник відділу по роботі з персоналом Маломанова Ірина Геннадіївна.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Муратов. Бюджет. Ревізія.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-01

Начальник Південного офісу Держаудитслужби відвідав з робочим візитом Овідіопольський район


Сьогодні Олег Муратов зустрівся з головою Овідіопольської районної ради Олегом Маклашевським, першим заступником голови Овідіопольської райдержадміністрації Ігорем Ільченком та представив ревізійну групу, яка розпочинає ревізію бюджету Овідіопольського району.

У своєму виступі Олег Муратов наголосив, що відтепер головним завданням Служби є попередження порушень, а не лише їх виявлення. Він запевнив присутніх, що ревізія націлена перш за все на допомогу об’єктам контролю, буде проходити об’єктивно та прозоро. Про результати ревізії будуть поінформовані депутати районної ради та громадськість.

Під час зустрічі керівники обговорили проблемні питання, які необхідно дослідити при проведенні ревізії.

В ході ревізії контролем будуть охоплені наступні об’єкти:

- Овідіопольська районна державна адміністрація
- Фінансове управління Овідіопольської райдержадміністрації
- Управління Державної казначейської служби України у Овідіопольському районі
- Овідіопольська районна рада
- Таїровська селищна рада Овідіопольського району
- Авангардівська селищна рада Овідіопольського району
- Великодолинська селищна рада Овідіопольського району
- Дальницька сільська рада Овідіопольського району
- Відділ освіти Овідіопольської райдержадміністрації
- КУ «Овідіопольська центральна лікарня».

Нагадуємо, що кожен громадянин може поінформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни на вищевказаних об’єктах за телефоном (048) 728-36-86 або надіслати інформацію на електронну адресу doviraaudit@gmail.com.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Миколаїв.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-01

Робота із зверненнями громадян в управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області

Одним з основних завдань діяльності управлінням Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області є забезпечення оперативного реагування на звернення громадян і сприяння у вирішені проблемних питань соціально-економічного життя.

Управлінням проводиться роз’яснювальна робота, у тому числі через засоби масової інформації, про напрямки і результати діяльності органу державного фінансового контролю. Періодично оприлюднюється порядок надання письмових звернень, проведення особистого прийому громадян, інформація про функціонування «телефону довіри».

Упродовж 2016 року до управління надійшло 80 звернень громадян, з них 73 заяви і клопотання, 7 скарг. На особистому прийомі керівництвом управління розглянуто заяви 23 громадян, за «телефоном довіри» надійшло 7 повідомлень.

Більшість звернень стосується соціальних виплатах, порушень при нарахуванні і виплаті заробітної плати. Є повідомлення небайдужих громадян про ймовірні втрат державних коштів і майна, наводяться факти безгосподарності або бездіяльності посадових осіб органів влади.

Посадовими особами управління на 32 звернення надано роз’яснення, позитивно вирішено 25, направлено за належністю на розгляд інших органів державної влади 14 заяв і скарг.

В управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області діє «телефон довіри» : (0512) 37 62 47.

Прес-служба управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Аудит.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-07

Повідомляємо
Фахівцями апарату Південного офісу Держаудитслужби буде проведено Державний фінансовий аудит діяльності Державного підприємства «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці».

Початок проведення аудиту – 07.02.2017
Період, що підлягає аудиту, – 01.01.2014 по 01.02.2017


Кожен громадянин області може поінформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни на вищевказаному об’єкті за телефоном (048) 728-36-86 або надіслати інформацію на електронну адресу doviraaudit@gmail.com.
Більше новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Муратов. Південний офіс. Миколаївська область.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-07

У Дочірньому підприємстві «Миколаївський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» виявлено порушень на майже 9 млн грн

Фахівці управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області під час ревізії Дочірнього підприємства «Миколаївський облавтодор» виявили порушення, що призвели до втрат, на загальну суму 8,8 млн гривень.

Зокрема, аудитори перевіряли вартість робіт з експлуатаційного утримання доріг області та встановили, що за ямковий ремонт незаконно сплачено 2,8 млн грн.

Так, у листопаді 2015 за ямковий ремонт автодороги державного значення Р-06 Ульянівка – Миколаїв проведено оплату субпідрядних робіт ТОВ «БК «Дорлідер», тоді як поточний ремонт тих самих ділянок доріг проведено ПП «Дорлідер» у 2014 році на замовлення Служби автомобільних доріг в Миколаївській області. При цьому, за умовами договору ПП «Дорлідер» (нині - ПП «Південьдортех») у гарантований термін упродовж двох років, тобто до кінця 2016 року, мав забезпечувати безперервну та безпечну експлуатацію асфальтобетонного покриття і усунення дефектів за власний рахунок.

Через завищення витрат з транспортування щебенево-піщаної суміші до місця виконання робіт та кількості відпрацьованого часу машин і механізмів, Підприємство зайво витратило 685 тис. грн на оплату послуг з експлуатаційного утримання ділянки автодороги Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв.

Також Підприємство перерахувало 1,1 млн грн без фактичного отримання будівельних матеріалів і транспортних послуг фірмам, які мають ознаки фіктивності.

Матеріали ревізії передано до Управління Служби безпеки України в Миколаївській області.

Прес-служба управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області
Більше новин: http://www.odoblkru.gov.ua/
Последний раз редактировалось ПСУ ПО ДАСУ в області 23 май 2017, 10:47, всего редактировалось 1 раз.

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Муратов. Бюджет. Контроль. До дій.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-10

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов прийняв участь у програмі «Мнения» на телеканалі «Южная волна».

Тема передачі: «Станем ли мы богаче после повышения минимальной заработной платы».
Трансляція програми відбулася 09.02.2017.
https://www.youtube.com/watch?v=eRH7s1SGNqo

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Запрошуємо репортерів

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-13

Шановні представники засобів масової інформації!

Запрошуємо Вас на Розширене засідання колегії під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Муратова Олега Михайловича.

У заході візьме участь Голова Одеської обласної державної адміністрації Степанов Максим Володимирович.

Захід відбудеться 15 лютого 2017 року за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83 (адмінбудинок №2 Одеської обласної ради), 2 поверх, зала засідань.
Початок заходу об 11 годині.

РОЗШИРЕНА КОЛЕГІЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ

Порядок денний 15.02.2017, м. Одеса
Відкриття колегії:начальник Південного офісу Держаудитслужби Муратов О.М. - 10 хв.


1. Про підсумки роботи Південного офісу Держаудитслужби за 2016 рік та пріоритетні завдання на І півріччя 2017 року.
Доповідач: перший заступник начальника Південного офісу Держаудитслужби Король В.В. – 10 хв.;
Співдоповідачі: начальники галузевих відділів апарату Південного офісу Держаудитслужби – по 5 хв.

2. Про стан виконання планів контрольно-ревізійної роботи на ІV квартал 2016 року та на І квартал 2017 року.
Доповідач: начальник відділу організаційної роботи Леонова І.А. – 10 хв.

3. Про підсумки реорганізації Державної фінансової інспекції в Одеській області.
Доповідач: начальник юридичного відділу Іващенко Ф.Ф.– 5 хв.

4. Про стан виконавської дисципліни в Південному офісі Держаудитслужби.
Доповідач: в.о. начальника відділу адміністративно-господарського забезпечення та організації документообігу Філатова Я.А. – 5 хв.

5. Про стан дотримання антикорупційного законодавства в Південному офісі Держаудитслужби.
Доповідач: завідувач сектору запобігання та виявлення корупції Стефко Ю.В. – 5 хв.

Обговорення питань – 30 хв.

Заключне слово начальника Південного офісу Держаудитслужби Муратова О.М. - 10 хв.

Загальний час проведення колегії - 1 год. 55 хв.

Місце проведення колегії - вул. Канатна, 83, зал засідань 2-й поверх.
Запрошуються:
члени колегії, керівники Управлінь Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській та Херсонській областях,
начальники структурних підрозділів апарату Південного офісу Держаудитслужби,фахівці відділів апарату Південного офісу Держаудитслужби.
Більше новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Муратов. Бюджетний контроль. Завдання.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-15

Колегія Південного офісу Держаудитслужби: нові завдання та пріоритети

15 лютого відбулося Розширене засідання Колегії під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова. Метою заходу було як підбиття підсумків за 2016 рік, так і визначення завдань на 2017 р.

Зважаючи на важливі питання, винесені на розгляд колегії, на захід запрошено члени колегії, керівники Управлінь Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській та Херсонській областях, начальники структурних підрозділів апарату Південного офісу Держаудитслужби, фахівці відділів апарату Південного офісу Держаудитслужби, а також представники засобів масової інформації.

У своєму виступі Олег Муратов зазначив актуальність та необхідність конструктивного обговорення питань, що стосуються контролю за законністю та ефективністю використання коштів бюджетів усіх рівнів, державних цільових фондів, державного і комунального майна, інших активів держави та територіальних громад.

Він відмітив існуючі проблеми у дотриманні фінансової дисципліни в області та наголосив на необхідності продовження плідної роботи працівників Південного офісу для покращення фінансово-бюджетної дисципліни в регіоні.

Олег Муратов зауважив, що сьогоднішнє засідання є надзвичайно важливим заходом, який дозволяє почути існуючі проблеми та окреслити основні завдання щодо якісної роботи Служби.

«Користуючись присутністю всього колективу, ще раз підкреслю, що державний фінансовий контроль тепер спрямовано на:

- оцінку ефективного, законного, цільового, результативного використання та збереження державних фінансових ресурсів, досягнення економії бюджетних коштів;

- оцінку управління бюджетними коштами, стану фінансової і господарської діяльності, ефективності та результативності в діяльності підконтрольних установ;

- виявлення причин, що призвели до недоліків і порушень, надання рекомендацій для підвищення ефективності та результативності діяльності підконтрольних установ та використання ресурсів держави», – наголосив Олег Муратов.

Він також зазначив, що аудитори повинні орієнтуватися на подальший розвиток попереджувального та поточного фінансового контролю – на аналіз державних закупівель та операційний аудит.

Результати роботи

Аналізуючи результати роботи, Валентина Король, перший заступник начальника Південного офісу Держаудитслужби, зазначила, що протягом минулого року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму понад 30,4 млн грн. Зокрема, сума відшкодування втрат ресурсів, що були виявлені в попередні роки, становить майже 9 млн грн.

Протягом 2016 року аудитори перевірили понад 140 підприємств, установ та організацій. На 94% із них виявлено порушення фінансово-господарської дисципліни.

Проведено моніторинг 103 процедур державних закупівель загальною очікуваною вартістю 1 млрд грн, за якими встановлені порушення законодавства про закупівлі. За рекомендаціями аудиторів попереджено порушень за 55 процедурами на суму 523,2 млн грн через ініціювання перед підконтрольними об’єктами відміни конкурсних торгів.

Протягом 2016 року за матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 22 досудових розслідування і вручили 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Для запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено 9 інформацій на суму майже 131 млн грн.

Під час проведення операційного аудиту на найбільших суб’єктах господарювання державного сектору економіки області аудитори виявили 160 фактів незаконного та неефективного використання державних ресурсів (складено довідок) на суму 44 млн грн. Протягом 2016 року аудитори не допустили незаконних та неефективних витрат майже на 24 млн грн.

За порушення фінансово-бюджетної дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 425 посадових осіб підприємств, установ та організацій. Ще 65 посадовців притягнуто до дисциплінарної відповідальності, з них 8-х звільнено із посад. До матеріальної відповідальності притягнуто 21 особу.

На засіданні також були заслухані питання стану дотримання антикорупційного законодавства і виконавської дисципліни в Південному офісі Держаудитслужбі.
Більше новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Олег Михайлович Муратов. Колегія. Результати.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-16

Про висвітлення результатів діяльності Південного офісу Держаудитслужби України

Госаудитслужба выявила коррупцию во многих ведомствах Одесской области
https://www.youtube.com/watch?v=3AdWsYIhyKo

Государственная служба аудита проверит деятельность одесской мэрии
https://www.youtube.com/watch?v=VcphkhX578Y

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Про діяльність Південного офісу.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-17

16 лютого 2017 начальник Південного офісу Держаужитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Студія» на одеському телеканалі «Репортер».
Назва програми: «Работа Южной Госаудитслужбы. В студии — Олег Муратов».
Трансляція відбулась 16 лютого у прямому ефірі.

Посилання на сайт: http://reporter.od.ua/rabota-yuzhnoy-go ... g-muratov/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Муратов.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-21

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов взяв участь у програмі «Прес-експерт» на телеканалах: A1, Gtv, GNews.
Назва програми: «Обзор Прессы 160217. Гость программы - Олег Муратов - руководитель Южного офиса Государственной аудиторской службы Украины».
Трансляція програми відбулась 17-19 лютого 2017.

Посилання на сайт: https://www.youtube.com/watch?v=7wN6j6P ... e=youtu.be

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Олег Муратов.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-02-27

Олег Муратов: «Схема толлинга позволит временно возобновить работу ОПЗ»

Одесский припортовый завод уже скоро заработает в полную силу. 24 февраля заканчивается прием заявок на конкурс по поставке газа на предприятие, после чего оно сможет вернуться в нормальный режим работы. Мы спросили у начальника Южного офиса Госаудитслужбы Украины Олега Муратова, каким он видит будущее ОПЗ и нужно ли его продавать частникам.
- По имеющейся у меня информации, предприятие запустится уже совсем скоро - в конце февраля или начале марта. И будет работать по схеме толлинга, или по так называемой давальческой схеме: собственник газа будет давать его на переработку в карбамид, который потом завод будет реализовывать на внутреннем рынке. Дело в том, что спрос на карбамид очень большой и цены на него в Украине выше, чем на мировом рынке. Весной и в начале лета его используют как удобрение для выращивания зерновых, подсолнечника.
Это хорошая схема, она будет работать, хоть и не даст возможности развиваться. Она рассчитана только на ближайшее время. Какой будет спрос на вторую половину года, сказать пока трудно. Это будет зависеть от цены на газ, которая, в свою очередь, зависит от цены на нефть – последние пару месяцев она стабильна. В любом случае, предприятие будет работать, что позволит сохранить 4 тыс. рабочих мест.

Люди смогут получать заработную плату. Хотя нужно сказать зарплата на Одесском припортовом уже не настолько интересна, как была несколько лет назад. В лучшие годы средняя заработная плата доходила до эквивалента 1 тыс. долларов. А сейчас об этом можно только мечтать.
Поэтому, к сожалению, имеет место отток кадров как на другие предприятия области, что для региона не так критично, так и в другие страны, в частности в Алжир. Уже есть такая тенденция, небольшая, но меня как экономиста она очень беспокоит.
Фонд госимущества выставил на приватизацию припортовый завод на декабрь текущего года. Государство могло бы вложить одномоментно достаточно большие ресурсы в модернизацию предприятия, но я не вижу в этом стопроцентного результата, поскольку в данной ситуации предприятие может работать прибыльно только при наличии дешевого газа, который имеет поставщик сырья. В Украине, кроме «Нефтегаза», нет такой структуры.
Поэтому, по моему убеждению, альтернативы приватизации нет. Но до декабря Фонд госимущества должен сделать расчистку актива, то есть привести ОПЗ в удобоваримый для покупателя вид, чтобы инвестор захотел его купить. Там есть ряд судебных исков, которые нужно завершить, долг 1,5 млрд грн перед «Нефтегазом», который нужно погасить или списать.
Все эти действия – всего лишь текущее решение вопроса, но нужно уже сейчас думать, что с заводом делать дальше.

Посилання на сайт: http://odessamedia.net/news/oleg-murato ... abotu-opz/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Муратов. Моніторинг закупівель.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-03-02

Одеські аудитори протягом січня-лютого 2017 року попередили порушення у сфері публічних закупівель на майже 244 млн грн

Південний офіс Держаудитслужби реалізує покладені на нього завдання у сфері контролю за закупівлями в межах своїх повноважень без виходу на об’єкт контролю шляхом аналізу інформації, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу або отримання від замовника відповідної інформації.

Протягом двох місяців поточного року Південним офісом Держаудитслужби проведено аналіз 15 процедур закупівель загальною очікуваною вартістю 325 млн грн, з яких порушення законодавства про закупівлі встановлено за 9 процедурами закупівель на суму 269,6 млн грн.

За наданими рекомендаціями Південного офісу Держаудитслужби попереджено порушень за 5 процедурами закупівель на загальну суму 244 млн грн через ініціювання перед підконтрольними об’єктами відміни конкурсних торгів.

Так, в більшій частині відміна торгів відбувається через неналежну підготовку тендерних пропозицій учасників.
Більше аудиторських новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Олег Муратов. Освітня сфера.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-03-02

В Одеському регіональному центрі оцінювання якості освіти допущено фінансових порушень на 300 тис. грн

Фахівці Південного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти виявили фінансові порушення на суму майже 300 тис. грн.

Зокрема, в центрі зависили вартість послуг з пробного ЗНО, через що зайво отримали та використали коштів спеціального фонду в сумі 98 тис. грн.

Ще 129 тис. грн посадові особи центру перерахували товариству з обмеженою відповідальністю за реєстрацію учасників ПЗНО та оренду серверів, хоча ці послуги центр здійснив самостійно.

Окрім того, в центрі зайво нарахували заробітної плати сумісникам за невідпрацьований час, індексацію заробітної плати разом з нарахуваннями, понаднормово списали матеріальних цінностей, за рахунок коштів загального фонду покрили витрати спеціального тощо. Через це витрачено близько 56 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення, а центру зупинено операції з бюджетними коштами на рахунках.

Матеріали ревізії передані до Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Про факти порушення фінансової дисципліни поінформовано Управління Служби безпеки України в Одеській області.
Більше аудиторських новин Південного офісу Держаудитслужби України Ви можете переглянути на сайті: http://www.odoblkru.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Муратов. Земельна сфера. ЗМІ.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-03-20

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов виступив у телепрограмі

«ОТМЕНА ЗЕМЕЛЬНОГО МОРАТОРИЯ — ПРОДАЖА РОДИНЫ ИЛИ КАПИТАЛИЗМ?» на «7 каналі».

Посилання на сайт телеканалу: http://7kanal.com.ua/2017/03/otmena-zem ... apitalizm/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Олег Муратов. Законотворчі ініціативи.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-04-05

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов за офіційним запрошенням Президента Асоціації платників податків України взяв участь в обговоренні проекту Ліберального Податкового Кодексу України в рамках «круглого столу».

Захід організовано з метою отримання пропозицій та зауважень до проекту Кодексу, який розроблено у співпраці з українським бізнесом для забезпечення гідних умов становлення та пріоритетного розвитку національного підприємства та розквіту держави.

Проект Податкового Кодексу презентувала команда Асоціації платників податків України на чолі з Президентом Асоціації Гріголом Катамадзе.
Більше новин Південного офісу Держаудитслужби України: http://www.odoblkru.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Олег Муратов. Чергова телезустріч.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-04-07

Начальник Південного офісу Держаудитслужби 6 квітня 2017 року взяв участь у програмі «Вечер на 7» на телеканалі «7 канал».
Тема програми: «Державні закупівлі».
Додатково. Результати роботи моніторингу та перевірок закупівель за І квартал 2017 року

Протягом січня-березня 2017 року Південним офісом Держаудитслужби проведено аналіз 24 процедур закупівель загальною очікуваною вартістю 409 млн грн, з яких порушення законодавства про закупівлі встановлені за 17 процедурами на суму 352 млн грн.
За наданими рекомендаціями попереджено порушень за 7 процедурами закупівель на загальну суму 247 млн грн через ініціювання перед підконтрольними об’єктами відміни конкурсних торгів

Посилання на сайт телеканалу: http://7kanal.com.ua/2017/04/kievskiy-r ... ie-sdelki/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Олег Муратов. Бюджет. Інспектування. Візит.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 2017-05-22

Начальник Південного офісу Держаудитслужби відвідав з робочим візитом Болградський район

16 травня 2017 начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов відвідав Болградський район. Він зустрівся з головою Болградської районної ради Дмитром Димитровим, в. о. голови Болградської райдержадміністрації Денисом Мусієнком та представив ревізійну групу, яка розпочинає ревізію бюджету Болградського району.
Перед присутніми у виступі Олег Муратов наголосив, що дії аудиторів будуть спрямовано на виявлення причин, що можливо перешкоджають більш ефективному формуванню та виконанню бюджету. І найголовне – аудитори нададуть пропозиції щодо усунення таких причин, визначать шляхи удосконалення управління коштами, покажуть можливості збільшення доходів. Він запевнив, що ревізія націлена перш за все на допомогу об’єктам контролю і буде проходити об’єктивно та прозоро.
Під час зустрічі керівники обговорили проблемні питання, які необхідно дослідити при проведенні ревізії.
В ході ревізії контролем будуть охоплені наступні об’єкти:

Болградська районна державна адміністрація
Фінансове управління Болградської райдержадміністрації
Управління Державної казначейської служби України у Болградському районі
Болградська районна рада
Болградська міська рада Болградського району
Василівська сільська рада Болградського району
Криничненська сільська рада Болградського району
Кубейська сільська рада Болградського району
Відділ освіти Болградської райдержадміністрації
КУ «Болградська центральна районна лікарня».
Більше новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

Частый гость
Частый гость
 
Сообщения: 447
Зарегистрирован: 04 янв 2017, 14:47
Благодарил (а): 29 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

След.

  • Схожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в Политика

  • Реклама
Херсон 2018