Привітання з днем святого миколая чудотворця

Найкращі побажання та привітання з днем Святого Миколая Чудотворця своїіми словами.

листівки з днем святого миколая

Вітаю зі священним днем, з днем ​​святого Миколая! Бажаю щастя і затишку в родині, фінансового благополуччя та прекрасного здоров’я!


Вітаю зі святом святого Миколая! Чудеса, чари, радість і благодать нехай наповнять Ваш будинок. Нехай святий угодник оберігає Вас від негоди в житті і обдаровує світлом, добром і щастям!


Друзі, настає свято Миколая Чудотворця! Хочеться побажати терпіння, миру і спокою вашим родинам, милосердя, завзяття, доброти. Будьте ласкаві і уважні один до одного, до близьких, рідних, друзів, адже саме просте благе діло це маленьке диво. Зі святом вас!


З любов’ю і з усією щирістю вітаю з Днем святого Миколая! Бажаю досягти невідомих висот, любові і розуміння з боку близьких людей, поваги з боку колег, вірити в краще, щоб в житті ще відбувалися чудеса і приємні сюрпризи! Всіх благ!


Вітаю з днем Святого Миколая! І хочу побажати, щоб в житті вам зустрічалося якомога більше добрих людей. І щоб у вашому житті було стільки любові, що вам хотілося б дарувати її оточуючим.


Зі святом святого Миколая! Бажаю, щоб Чудотворець обдарував тебе любов’ю, щастям та виконанням бажань. Нехай святий благоволить і оберігає від прикрощів і печалі!


Свято Святого Миколая — дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії. Від усієї душі вітаємо вас зі святом. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у всіх ваших починаннях, радості і безхмарного щастя. Нехай у ваших домівках панує мир і спокій, нехай вас оточують хороші друзі. Нехай Господь завжди оберігає вас. Менше вам проблем, а більше удачі у всьому.


З днем Святого Миколая

листівки з днем святого миколая

Зі святом! Нехай Микола Чудотворець відгукується на твої молитви і все в житті завжди складається чудесним чином! Нехай віра в чудо допомагає долати будь-які перешкоди, дарує надію, вселяє впевненість в благополучний результат твоїх добрих починань!


Прийміть щирі вітання з Днем Ангела! Нехай святий Миколай здійснить всі ваші прохання, надасть сил на втілення добрих справ у реальність!


З любов’ю і з усією щирістю вітаю з Днем святого Миколая! Бажаю досягти невідомих висот, любові і розуміння з боку близьких людей, поваги з боку колег, вірити в краще, щоб в житті ще відбувалися чудеса і приємні сюрпризи! Всіх благ!


Бажаю в цей світлий і пам’ятний день, щоб святий Миколай почув молитви Ваші, берег і зберігав в будинку затишок, а на серці любов і радість. Нехай сонячною усмішкою обдаровують Вас рідні люди.


Привітання з Днем Святого Миколая у прозі

листівки з днем святого миколая

З Днем святого Миколая щиро тебе вітаю! Не забудь напередодні за двері черевичок виставити для подарунків! Але пам’ятай, презент буде тільки слухняному! Неслухняного – різки, так свідчить легенда. Нехай Ангел-хранитель вкриває тебе від негараздів своїми крилами! Нехай доля обдарує тебе багатством і достатком!


Щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят, що наповнює наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. Зичу вам миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай свята рука Миколая Чудотворця оберігає вас!


Настає чарівний день — свято святого Миколая! Бажаю довго і щасливо жити, не хворіти і не падати духом! Хочу, щоб в цей прекрасний зимовий день в твоєму домі відбулося диво і добре диво! Нехай твій будинок наповниться добром і веселощами, а святий Миколай оберігає тебе і твоїх родичів від усіх негараздів!


Вітаю з Днем Святого Миколая і бажаю, щоб у твоїй душі завжди панували віра, благочестя, гармонія і надія. Нехай ангели невідступно слідують за тобою, оберігають від бід і допомагають в добрих справах. Нехай це свято наповнить твоє серце щастям і любов’ю. Бажаю здоров’я і сил, радості і наснаги. І нехай Святий Миколай пошле твоїй родині любові і щастя.


Вітання з днем святого миколая у віршах

листівки з днем святого миколая

Зі святом Святого Миколая!
Я тобі бажаю всією душею,
Хай тобі у всьому він допомагає,
Дуже добрий Миколай Святий!
Помолись йому всім серцем, завзято,
Він підтримає у життєвому шляху.
Я тобі бажаю вранці-рано
Від нього подаруночок знайти!


День Святого Миколая
Принесе нам благо, знаю.
У храмі свічки запалюють,
І святого згадують.

Хай у біді не залишає,
У нашій житті допомагає.
З днем ​​Святого Миколая!
Нехай тепла нам усім вистачає.


З Днем Святого Миколая!
Зірка щастя хай засяє,
Хай здоров’я подарує
І красу, що всіх чарує!

Буде в домі хай затишно,
Біди пройдуть всі колишні,
Запанують радість й спокій,
Думки будуть лиш високі!


Хай Святий Миколай принесе
Найщиріші усім подарунки.
У дитинство знов віднесе,
Коли чекали нічні пакунки.
Хай здоров’я в мішечок положить,
Ваше щастя на десять помножить.
Хай добро у цей день засяє,
Вашу сім’ю звеселяє.


Прикольні привітання з днем святого Миколая

з днем святого миколая gif

З Днем Святого Миколая! Тобі сьогодні можна спокійно запізнюватися на роботу, адже хто може покарати таку чудову людину, якій навіть Святий Миколай насипав стільки цукерок під подушку, що голова до обіду не відлипала!


Хай Святий Миколай нічого не приносить, а краще забере усе, що бентежить: клопоти на роботі, хвороби, поганий настрій і…платіжки за світло, газ і воду. З Днем Святого Миколая!


Тук, тук, тук, я — Микола! Побажання отримуй!
Ти побільше посміхайся, а також шалено закохуйся!
Поруч будуть нехай друзі та велика дружна сім’я!


Набита подушка хай буде щастям!
Земної злагоди й тепла!
Здійсниться найсвітліша казка,
Така чудова і ясна!
Щире серце тобі бажає
У День Святого Миколая!


Листівки з днем святого миколая

з днем святого миколая gif

 

листівки з днем святого миколая

листівки з днем святого миколая

листівки з днем святого миколая