Мудрі слова олігарха, які я запам’ятав на все життя і успішно застосовую

Не треба шкодувати грошей на задоволення та радість.

Коли я навчався у вузі, навколо мене було багато студентів, у яких дуже багаті батьки. І ось до одного зі студентів ми якось поїхали на дачу на шашлики. Гарний, великий будинок, стіл ломиться від їжі, музиканти грають. Настрій на висоті, інформує Ukr.Media.

І ось спускається на перший поверх батько студента в красивих білих штанах, і вимовляє тост:

"Хлопці, запам'ятайте мої слова. Ви зараз ще молоді та активні! Залишайтеся такими завжди і ніколи, ніколи, запам'ятайте, ніколи… не шкодуйте грошей на ваше задоволення і на вашу радість.

Час витрачений на радість і задоволення не зараховується і не вкорочує життя.

Звичайно, потрібно знати міру у витратах і задоволенні, щоб не нашкодити собі і не спустити всі гроші. Але це зовсім не означає, що потрібно відмовляти собі в радощах життя.

Запам'ятайте: гроші — це відновний ресурс, а час — ні. Чим більше яскравих і щасливих моментів у вашому житті, тим краще для вашої душі".

Я запам'ятав ці слова на все життя, записав їх відразу в телефон і потім часто вдумувався. Але ж так і є, друзі. Що може бути краще, ніж радувати себе в житті. При цьому відчувати міру і впевнено рухатися вперед.

Источник