Оля Полякова розповіла, чому ніколи не розлучиться з чоловіком: я його четверта і остання дружина

Співачка впевнена, що Вадим ніколи її не кине.

Українська співачка Оля Полякова вже неодноразово розповідала, як починалися її стосунки з чоловіком Вадимом Буряковським. Незважаючи на велику різницю у віці пара створила міцні сімейні стосунки і виховує двох дочок. А сама Оля впевнена, що їхній роман ніколи не закінчиться, інформує Ukr.Media.

Так, під час зйомок одного телевізійного проєкту Оля Полякова підкреслила, що є четвертою дружиною Вадима Буряковського. Більш того, третій шлюб чоловіка закінчився саме через сильні почуття до співачки. У свою чергу артистка впевнена — шлюб з нею є найміцнішим, який ні вона, ні її чоловік не зруйнують.

"Я його четверта дружина. Він потренувався, доріс і тепер ідеальний чоловік. Я у нього абсолютно точно остання дружина. Я завжди жартую, що з цього шлюбу він вийде тільки вперед ногами", — посміялася Оля Полякова.

Варто зазначити, що ідеальні відносини Олі Поляковій вдалося вибудувати не тільки з чоловіком, але і з його мамою. За словами артистки, свекруха поважала вибір свого сина і не влазила в їх сім'ю. При цьому жінка постійно підтримувала Олю і допомагала їй у всьому.

"На жаль, моєї свекрухи вже рік, як немає. У мене була найкрутіша, найпрекрасніша свекруха в житті. Вона мене любила просто як дочку. Вона була просто як друга мама і вона робила те, що повинна робити будь-яка свекруха — поважати вибір свого сина. Я для неї готова була на все, тому що вона для мене готова була на все. Це був подарунок з неба", — каже співачка.

Источник