Привітання з днем народження внучці

Привітання з днем народження внучці своїми словами


Внучка, в цей день я поспішаю привітати тебе з днем варення! Ти сонячна і добра дівчинка, яку всі оточуючі люблять. Залишайся такою завжди, не змінюйся, і, якщо раптом на твоєму життєвому шляху виникнуть труднощі, то пам’ятай, моя кровиночка, що я завжди прийду на допомогу, тільки поклич!


Я бабуся найкрасивішої і слухняної дівчинки і пишаюся цим! Онучка, в цей день я бажаю тобі тільки радості і багато посмішок – ти цього гідна. Йди по життю з високо піднятою головою і пам’ятай, що зараз ти принцеса, але коли станеш дорослою, то обов’язково будеш королевою!


Онучка, мила, з днем ​​народження тебе. Бажаю тобі, доброї і чарівної казки життя, відмінного настрою і великого щастя, великої удачі і щирої любові, світлих моментів і пам’ятних історій.


Підростуля – красотуля! Ненаглядна! З днем ​​народження, онучка! Смійся, радій, кружляйся, як дзига! Рони все вази і горщики на щастя!


Онучка, в цей радісний, весняний день хочу привітати тебе зі святом і побажати тобі любові, віри, надії і любові! Нехай буде в житті рух до мети, а серце – добрим і гарячим!


Моя улюблена внучка, сьогодні у тебе велике свято – День народження! А це значить, що ти з новою силою порадуєш нас усіх великими перемогами і успіхами, адже ти завжди гідна захоплення! Бажаю тобі бути найкрасивішою, мудрою, привабливою, симпатичною! Нехай у тебе буде все те хороше і добре, про що ти тільки мрієш.


Сьогодні дуже важливий день для всієї нашої родини. День народження рідної внучки! Улюблена наша, малятко – зі святом! Нехай над твоєю головою завжди світить ясне сонечко, нехай похмурі чорні хмари обходять твоє життя! Від щирого серця бажаємо тобі квітучого здоров’я, море любові і удачі в будь-яких справах! З Днем народження!


Щирі привітання з днем народження внучці


Рідна, улюблена внучка! У день, коли ти з’явився на світ, мої очі наповнилися сльозами щастя і все навколо стало незрозуміло чарівним і дивним! У твій день народження хочу побажати тобі, щоб твої очі наповнювалися лише сльозами щастя! Щоб життя кохала, пестила тебе так само, як я! Щоб все бажане виконувалося, а виходило задумане! І нехай кожен твій день буде сонячним і теплим!


Ти для нас, як сонечко! Даруєш тепло, і висвітлюєш світ своєю променистою посмішкою! В твій День Народження, онучка, ми бажаємо тобі сяяти яскравіше, і бути дуже-дуже щасливою! Бажаємо досягти в житті всього, чого ти хочеш, адже для сонечка не існує перешкод! Зі Святом!


З днем народження, моя мила онука. Бажаю, щоб у твоєму житті кожен день траплялося справжнє диво, щоб кожна твоя мрія ставала щасливою реальністю, щоб кожну хвилину у твоїх очах сяяло яскраве вогник радості та надії. Онучка, будь завжди такою ж доброю, красивою, розумною, веселою, життєрадісною, чарівною і ненаглядної.


Моя внучка найкраща і світла дівчинка на планеті Земля. Сьогодні у неї день народження і я хочу побажати їй здоров’я і щастя. Щоб все, що вона запланувала — здійснилося. А всі її мрії стали реальністю. Вітаю тебе, мій ніжний квіточка!


Побажати хочу, моя внучечка, тобі, щоб ти більше посміхалася і перестала боятися людей, не довіряти їм! Будь такою ж красивою і доброю, милою і відважної, розумної і сильною дівчинкою, якою ти є зараз, але ніколи не здавайся! Твоя бабуся бажає тобі в день народження тільки одного – любові взаємної, великий і на все життя!


Кажуть, що онуків люблять більше, ніж дітей! І це абсолютна правда! Онучка, з днем народження тебе! Будь розумницею і радуй батьків своїми успіхами, і бабулю з дедулей не забувай, звичайно! Я люблю тебе, моя мила! Будь щаслива, моя крихітка!!!