Через що помер 19-річний онук Роберта Де Ніро

19-річний спадкоємець голлівудського актора раптово помер у своїй квартирі в Нью-Йорку.

Як стало відомо, помер єдиний онук Роберта Де Ніро у своїй квартирі в Нью-Йорку. Трагедія у родині голлівудського актора сталася ще 2 липня 2023 року. Молодій людині було лише 19 років. Що ж спричинило його раптову смерть?

Онук Роберта Де Ніро

Про те, що помер онук Роберта Де Ніро, стало відомо від найкращого друга 19-річного хлопця. Вся річ у тому, що юнак серйозно занепокоївся, коли Леандро Де Ніро Родрігес перестав відповідати на телефонні дзвінки. Приїхавши додому до спадкоємця голлівудського актора, він вибив двері. Син 55-річної Дрени Де Ніро в цей момент вже був непритомний, інформує Ukr.Media.

На жаль, медики, що прибули незабаром, вже нічим не могли допомогти онуку Де Ніро. Однією з можливих причин смерті хлопця називають заборонені речовини. Вся річ у тім, що поряд з тілом знайшли таблетки. За словами матері Леандро, в них знаходився фентаніл. Як відомо, лише 2 міліграми даного препарату неймовірно небезпечні для здоров'я.

Як би там не було, неважко уявити, який удар як для 79-річного Роберта, так і для матері Леандро. Хлопець був єдиним спадкоємцем зіркової родини. Він збирався продовжити справу своїх знаменитих родичів. Так, наприклад, він встиг знятися у кількох кінострічках.

«Вірю, що Богові потрібен був ангел поруч»

Похорон Леандро пройшов у вузькому колі лише рідних та близьких 6 липня 2023 року. Церемонія прощання відбулася у похоронній каплиці Френка Е. Кемпбелла у Верхньому Іст-Сайді на Манхеттені. Цікаво, що саме тут проводжали в останній шлях знаменитостей, таких як Хіт Леджер, Джон Леннон і навіть Жаклін Кеннеді.

«Я глибоко засмучений смертю мого улюбленого онука Лео. Ми дуже вдячні за співчуття від усіх. Я ледве можу говорити крізь сльози. Дякую за все кохання, дзвінки, текстові повідомлення, електронні листи друзів та сім'ї, які підтримували мене. Ми просимо, будь ласка, надати нам приватність, щоб оплакати нашу втрату», — попросив Роберт Де Ніро після похорону онука.

«Все це неправильно. Я не думала, що моє серце може так хворіти. Не розумію, як можу ще дихати та функціонувати. Лео, мій любий, я люблю тебе так само сильно, як і першого дня, коли взяла тебе у свої обійми. Не можу повірити, що це реально. Ти не заслужив на таку долю, але я вірю, що Богові потрібен був ангел поруч», — вшанувала пам'ять сина Дрена Де Ніро. Світла пам'ять.

Источник