Чоловік Маші Єфросиніної вплутався в бійку з афроамериканцями в Амстердамі

Маша Єфросиніна розповіла Олександру Усику, як її чоловік побився з афроамериканцями в Нідерландах.

Бізнесмен Тимур Хромаєв заступився за зіркову дружину, інформує Ukr.Media.

Українська ведуча і актриса Маша Єфросиніна розповіла про невдалу поїздку за кордон. В YouTube-програмі "іспит" знаменитість згадала, як на Новий рік її чоловік, бізнесмен Тимур Хромаєв вплутався в бійку в Нідерландах.

За словами Єфросиніної, під час прогулянки вулицями Амстердама до неї пристав афроамериканець. Чоловік Маші тут же вирішив заступитися за неї і поліз у бійку. Але він був один на компанію з 12 осіб. Але, на щастя, поліція була неподалік.

"Величезна кількість людей на вулиці, опівночі, всі гуляють. Всі, звичайно ж, в будь-яких станах, які там тільки можливі. І нам назустріч йшла компанія, напевно, чоловік дванадцять, хлопців-афроамериканців. І один з них взяв і схопив мене за п'яту точку. Типу: "Hey baby!». І мій Тимур, розвернувшись, прям поліз у бійку з цими дванадцятьма людьми. Це одна з найстрашніших сцен у моєму житті. Я ненавиджу Амстердам. І я дуже хвилювалася, що вони його просто вб'ють. Але поліція була поруч", — поділилася телезірка.

В якому році стався інцидент, Єфросиніна не уточнила.

Дивіться відео з 6:42

Источник