Слава Камінська спантеличила шанувальників емоційним постом в Instagram

Я люблю тебе і відпускаю.

Українська співачка Слава Камінська у себе в Instagram опублікувала пост, в якому розповіла про розставання. Правда з ким саме, артистка не уточнила. Після розлучення зі своїм чоловіком Едгаром Камінським Слава вважає за краще не розповідати про особисте життя. Природно, чуток про романи співачки ходило безліч. В одному з інтерв'ю Камінська зізналася, що у неї і правда є чоловік. Явок і паролів знаменитість не видала, але зазначила: вона не одна. Може саме з цим чоловіком тепер розлучилася співачка?

В публікації Камінська зазначила, що прийняла рішення розлучитися. Довго обмірковувала його і зважувала, і все ж зважилася, інформує Ukr.Media.

"Я не йду двічі, не йду, щоб повернутися, не йду, щоб мене повертали. Рішення піти — це мільйони думок і сумнівів. Я закриваю за собою двері тільки коли мені більше нічого сказати в замкову щілину. Я люблю тебе і відпускаю", — написала співачка в публікації.

Підписники стали обговорювати, кому ж присвячений цей емоційний пост. Схоже, серце слави Камінської знову вільне.

Источник