Дніпровські волонтери звертаються за допомогою

Дніпровські волонтери звертаються за допомогою

Волонтерський штаб, який займається закупівлею медикаментів та екіпіровки для наших дніпропетровських ЗСУ та ТО, звернувся до всіх небайдужих за допомогою.

У реанімаційному відділенні Мечникова та військовому шпиталі волонтерський штаб займається закупівлею медикаментів та екіпіровки для наших дніпропетровських ЗСУ та ТО. Наразі не достатньо коштів для закупівлі товарів та на екіпіровку для наших тероборорівців під Дніпром: броніки, балаклави, берети (берці), шапки, акумулятори, павербанки, теплі речі і багато іншого. Один бронік=2500=одне врятоване життя.

Гроші можна переказати на рахунок 4149499395776329 (Лаврущенко Дар‘я Вікторівна — сестра-анестезист
в реанімації лікарні ім. Мечникова та волонтер в реанімації військового госпіталю)

Також потрібні волонтери для допомоги у зборі продовольства по місту та доставки до військових частин. Всіх бажаючих та охочих допомогти — телефонувати 0682128062 (Дар’я).

Якщо в когось є теплі чоловічі речі (можна б/в, у гарному стані), їжа, консервація — можна повідомити за телефоном 0682128062 (Дар’я).

«Тепер до гарних новин. Лише за один вечір ми зібрали близько 15 000. Відправили велику вантажівку з продуктами, медикаментами та екіпіровкою на Донбас (з питань безпеки, місце не можу назвати). Дякую кожному, хто прийняв участь у зборі коштів чи особисто. І особисте вітання від наших бійців. Окрім цього замовила з Германії багато медикаментів та шовного матеріалу для наших лікарень першого фронту та тилу. Все буде Україна», — повідомила сестра-анестезист
в реанімації лікарні ім. Мечникова та волонтер в реанімації військового госпіталю Дар‘я Лаврущенко.

Дніпровські волонтери звертаються за допомогою

Дніпровські волонтери звертаються за допомогою

Допомога на війні
Фото: facebook

Дніпровські волонтери звертаються за допомогою

Дніпровські волонтери звертаються за допомогою

Гуманітарна допомога
Фото: facebook

 

Раніше ми писали про те, що втрати російських військ колосальні.

Джерело