Регіна Тодоренко попала в лікарню

Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко попередила шанувальників про сумну новину.

27-річна ведуча Орел і Решка Регіна Тодоренко в своєму Instagram розповіла, що лікарі у неї виявили пієлонефрит – це запальний процес з переважним ураженням канальцевої системи нирки, передає Ukr.Media.

Регіна повідомила, що зйомки, які заплановані найближчим часом, під загрозою зриву. Тодоренко попросила прихильників увійти в її становище і з розумінням поставитись до скасування її шоу.

Також ведуча опублікувала фото з лікарняної палати, на якій видно, що лікарі поставили Тодоренко крапельницю.

«А потім в нирку постукав пієлонефрит… І тепер зйомки, заплановані на найближчі 2 дні, під загрозою зриву…. Прошу вибачення у всіх запрошених гостей на моє вечірнє шоу, але шалена нирка дала збій, а лікарі змусили госпіталізуватися. Дуже сподіваюсь на ваше розуміння. Як тільки мене випишуть, чекаю вас знову на знімальному майданчику. Моя команда зробить все можливе, щоб вам було комфортно і без мене! Не переживайте. Я скоро буду в строю. Люблю вас», – написала в Мережі Регіна.

Источник