Житель Криму, який вважав різанину у Бучі постановкою, шукає сина-строковика з крейсера «Москва» — Події

Житель Криму, який вважав різанину у Бучі постановкою, шукає сина-строковика з крейсера «Москва» - Події

Фото: VK

Житель Ялти Дмитро Шкребець звинуватив російську владу у замовчуванні правди про долю крейсера «Москва» та членів його екіпажу. На борту затопленого судна був його син-строковик Єгор Шкребець, якого оголосили зниклим безвісти. До цього мешканець Ялти гаряче підтримував дії влади РФ в Україні та просив російського президента Володимира Путіна продовжувати «спецоперацію».

Єгор Шкребець – випускник Ялтинського економіко-технологічного коледжу за спеціальністю «кухар-кондитер». На термінову військову службу його призвали у 2021 році, а через рік відправили на війну в Україні, хоча солдати термінової служби брати участь у бойових діях не повинні.

– Повідомили, що весь екіпаж евакуювали. Це брехня! Нагла і цинічна брехня! Мій син-строковик, як мені повідомили безпосередні командири крейсера «Москва», серед загиблих та поранених не числиться та внесений до списку зниклих безвісти. Терміновик, який не повинен був брати участь у бойових діях. Після моїх спроб уточнити дані про подію командир крейсера та його зам. перестали виходити на зв’язок. Я запитав прямо, чому ви, офіцери, живі, а мій син, солдат термінової служби, загинув? Продовжуйте далі мислити самі, – написав Дмитро Шкребець у ВКонтакті.

Мати матроса-строковика Ірина Шкребець уточнила у коментарі російському виданню The Insider, що вони з чоловіком були у шпиталі в Скелястій бухті, куди привезли поранених із крейсера. Там, за її словами, було близько 200 постраждалих моряків. Загалом, як стверджує мати Шкребця, на кораблі було понад 500 людей.

— Ми кожну обпечену дитину дивилися. Не можу передати, як це важко, але я не знайшла свого. Там було лише двісті людей, а на крейсері було більше п’ятисот. Де решта? І Краснодар підняли, і решту, все обдзвонили, але не можемо знайти, — сказала Ірина Шкребець.

З матір’ю матроса зв’язався командир, який був на кораблі і сказав, що він не має інформації про Єгора. При цьому командир підтвердив, що «по всьому крейсеру були ракети», хоча Міноборони РФ стверджує, що на кораблі сталася пожежа.

«Москву» підбили українськими ракетами «Нептун» 13 квітня. Наступного дня Міноборони РФ визнало втрату флагмана, повідомивши, що він затонув через шторм під час буксирування в порт Севастополя, а екіпаж евакуювали. «Москва» — той самий російський військовий корабель, який наші військові послали нах@й на острові Зміїний.

Житель Криму, який вважав різанину у Бучі постановкою, шукає сина-строковика з крейсера «Москва» - Події

Житель Криму, який вважав різанину у Бучі постановкою, шукає сина-строковика з крейсера «Москва» - Події

Житель Криму, який вважав різанину у Бучі постановкою, шукає сина-строковика з крейсера «Москва» - Події

Житель Криму, який вважав різанину у Бучі постановкою, шукає сина-строковика з крейсера «Москва» - Події

Посада Дмитра Шкребця про зниклого сина. Фото: VK

Житель Криму, який вважав різанину у Бучі постановкою, шукає сина-строковика з крейсера «Москва» - Події

Житель Криму, який вважав різанину у Бучі постановкою, шукає сина-строковика з крейсера «Москва» - Події

До цього кримчанин мав іншу риторику на адресу російської влади. Фото: VK

Житель Криму, який вважав різанину у Бучі постановкою, шукає сина-строковика з крейсера «Москва» - Події

Житель Криму, який вважав різанину у Бучі постановкою, шукає сина-строковика з крейсера «Москва» - Події

Трагедію у Бучі він вважав постановкою. Фото: VK

 

Джерело