Олексій Навальний відреагував на загибель свого родича у Бучі: Убили через прізвище — Події

Олексій Навальний відреагував на загибель свого родича у Бучі: Убили через прізвище - Події

Фото: instagram.com/navalny

Російський опозиціонер Олексій Навальний відреагував на вбивство російськими окупантами у Бучі Іллі Навального. Політик, який відбуває термін у російській колонії, не знає точно, чи доводиться загиблий йому родичем, але впевнений, що його застрелили саме через прізвище. Про це Навальний 19 квітня написав в Інстаграм.

— Усі обставини вказують на те, що його вбили через прізвище. Тож і паспорт залишили демонстративно. Абсолютно невинну людину путінські кати (ну а як ще назвати їх? не «російські солдати» ж) убили за те, що ми з ним однофамільці. Мабуть, сподівалися, що родич. Я не знаю, чи він родич мені. Він родом із того ж села, що й мій батько, — пише Навальний.

Олексій Навальний відреагував на загибель свого родича у Бучі: Убили через прізвище - Події

Олексій Навальний відреагував на загибель свого родича у Бучі: Убили через прізвище - Події

Опозиціонер закликав росіян виходити на мітинги. За його словами, війну в Україні розв’язав біснуватий маніяк, і його потрібно негайно зупинити.

— Цю війну розв’язав біснуватий маніяк, одержимий якимись мріями про геополітику, історію та устрій світу. Цей маніяк не зупиниться сам. Обов’язок кожного зробити хоч якийсь, хоч найменший внесок у те, щоб зупинити цю війну і усунути Путіна від влади. Протестуйте, де можете і як можете. Бездіяльність найгірша. І зараз його слідство — смерть, — додав Навальний.

Раніше ми розповідали про українське дитинство Олексія Навального. Староста села Нове Залісся Павло Навальний підтвердив, що вбитий Ілля був далеким родичем Олексія, вони мають спільний прадід.

Джерело