Зеленський не сподівається на держпереворот у РФ

Зеленський не сподівається на держпереворот у РФ

Фото: Пресс-служба президента Украины Президент України Володимир Зеленський

«Я не впевнений у зміні режиму Путіна прямо зараз. Я думаю, що вони його всі бояться», — сказав президент.

Усередині владної верхівки Росії ніхто не збирається усувати російського президента Володимира Путіна від влади. На цьому наголосив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю для нідерландського телеканалу NOS

«Я думаю, що вся ця команда працює довгі роки, і вони скріплені між собою. Вони пов’язані багатьма речами, багатьма кроками, багатьма злочинами – принаймні ми вважаємо це злочинами, те, що відбувається проти нас. І вони об’єднані. Я не впевнений у зміні режиму Путіна прямо зараз. Я думаю, що вони його всі бояться», — наголосив президент.

Раніше ЗМІ писали, що на секретній конференції у Литві обговорювали сценарії «депутинізації».

Нагадаємо, як заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, можливе усунення президента Росії Володимира Путіна саме собою здатне зупинити війну Росії проти України, але цього недостатньо для відновлення системи безпеки.

Також повідомлялося, що великі російські бізнесмени роздратовані політикою президента РФ Володимира Путіна та шукають шляхи впливу на нього.

Джерело