У Катюжанці поранена дівчинка прикинулася мертвою, щоб її не вбили окупанти — Події

У Катюжанці поранена дівчинка прикинулася мертвою, щоб її не вбили окупанти - Події

Фото: скріншот facebook.com/pol.kyivregion

У лютому під час окупації Київської області у Катюжанці російські солдати обстріляли автомобіль із мирними жителями. В результаті загинули двоє дорослих, а 13-річна Даша була змушена вдавати з себе мертву, щоб російські військові її не добили. Про це розповіли у прес-службі поліції Київщини.

— Наприкінці лютого колона російських військових зайшла до Катюжанки. 13-річна Даша та її рідні намагалися проїхати додому, але окупанти відкрили вогонь по машині. Батько та його дружина загинули на місці, машина зайнялася, Даша намагалася втекти, але солдати РФ знову почали стріляти і важко поранили дівчинку. Спливаючи кров’ю, вона буквально виповзала з-під куль і дивом вижила, – розповіли у поліції.

За словами дівчинки, вона відбігла до іншої машини і лягла знесилена біля неї. Щоб окупанти не вбили її, Даша прикинулася мертвою.

— Вони мене ногою поштовхали — жива я чи ні. Я вдала з себе мертву – вони пішли далі, – згадала дівчинка.

Вона уточнила, що потім її змогли доставити до лікарні, а батька та його дружину поховали на цвинтарі. Наразі Даша у безпеці — поряд із рідною матір’ю.

У Катюжанці поранена дівчинка прикинулася мертвою, щоб її не вбили окупанти - Події

Джерело