Зеленський: Путін хоче втопити Україну в крові

Зеленський: Путін хоче втопити Україну в крові

Фото: Офис президента Зеленський дав коментар на оголошення мобілізації у Росії

Президент України дав коментар на рішення глави Кремля застосувати часткову мобілізацію у Росії.

  Оголосивши часткову мобілізацію, президент Росії Володимир Путін хоче втопити Україну в крові російських солдатів. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Bild.       За його словами, він знав про рішення Путіна і не дивився його звернення, яке відбулося 21 вересня.   «У мене є вся інформація, яка мені потрібна. У цій промові не було нічого нового для мене», – сказав Зеленський.   Він вважає, що мобілізація показує проблеми РФ із офіцерами та іншими військовими кадрами.   «Ми вже знаємо, що вони мобілізували кадетів, хлопців, які не вміли воювати. Ці курсанти загинули. Вони навіть не могли закінчити своєї освіти. Всі ці люди не можуть боротися. Вони приходять до нас і вмирають», – зазначив президент.   Зеленський додав, що Путіну для перемог на фронті в Україні потрібна багатомільйонна армія.   «Він бачить, що його частини просто розбігаються. Йому потрібна багатомільйонна армія, яка прийшла до нас. Тому що він бачить, що більшість тих, хто до нас приходить, просто тікають. Він хоче втопити Україну у крові, але також і у крові своїх солдатів», – сказав президент.   Як повідомлялося, під час часткової мобілізації у міноборони РФ планують призвати 300 тисяч резервістів.  

Джерело